kes müüb kiirjalgu?

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas honkomees »

Väike küsimus: kas ja kes Eestis müüb MAK kiirjalgu või midagi analoogset, vaja mudelit kombile Brno / Browning Erice (prisma 14.5 мм) 30 mm rõngastega

Pilt
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas aivar00 »

See "paljuräägitud" Jagdoff või Deerhunter mis iganes. Minu Benellil on Kilic Mac kiirjalad nagu sinu pildil.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas honkomees »

aivar00 kirjutas:See "paljuräägitud" Jagdoff või Deerhunter mis iganes. Minu Benellil on Kilic Mac kiirjalad nagu sinu pildil.

Tänud!
Benellile vist läheb 12 mm prismale mudel ja sellise vaheplaadiga?Pilt Aga muidu peaks sama olema küll...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas valdo »

Kas selle MAK alusplaadi külge saab paigutada ka mõne teise firma jalgu või on ainuke väljund nimetatud kiirkinnitused?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas aivar00 »

Eks kauplusest saad täpsemalt teada, kodulehelt saad ka infi. Minu mälu järgi oli nn. alumisi siine erinevaid. Samas kui need ei sobi on veel suur tootja Apple EAW jalad. Mis parem on ei tea- üks kiidab ühte, teine teist. Minul siiani kiirkinnitus toimib.
ikka lõbusalt
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Re: kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas Olavi Kool »

Mak jalad olen saanud hädalistele Rakverest Anome kaudu ja saab kogu katalogi ulatuses ning sama on toiminud ka weaver kinnituste puhul. Ooteaeg paar nädalat. Kui hinnad vastuvõetavad telli ära.
naised saunas rääkisid
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas Eerik »

Soovitan ka siinkohal lasta relvale paigaldada Weaver tüüpi sihiku alus . Sinna peale on juba rõngaste valik nii suur , et silme eest lähaeb mustaks . Mida iganes - terasest või alumiiniumist , kiireid ja fikseerituid ...
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: kes müüb kiirjalgu?

Postitus Postitas TiitR »

honkomees kirjutas:
aivar00 kirjutas:See "paljuräägitud" Jagdoff või Deerhunter mis iganes. Minu Benellil on Kilic Mac kiirjalad nagu sinu pildil.

Tänud!
Benellile vist läheb 12 mm prismale mudel ja sellise vaheplaadiga?Pilt Aga muidu peaks sama olema küll...

Benellile läheb jah selline plaat alla. Minu mäletamist mööda (kui omale otsisin), siis Deerhunteris olid asjad täitsa olemas..mina valisin küll statsionaarsed jalad, aga uurisin ka Mak`e:
Siin minu Argo:
Pilt
Vasta