Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas kelguga poiss »

Citysec müüb sellise firma nagu Hawke optikaid. Kuuldavasti on mõned jahimehed neid ka ostnud. Millised on kommentaarid/tähelepanekut? Otsin ise suurendusega punatäppi (eelistatavalt koos ristiga) .223 kaliibrilisele vintrelvale. Kas selline mudel võiks sobida või laguneb lastes ära? Hind on 6000 ja pisut peale. http://www.hawkeoptics.com/riflescopes/ ... /index.php

Olen kommentaaride eest tänulik.
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas kelguga poiss »

Link vist ei avane korralikult? Tegemist on Eclipse® 30 Series mudeliga. http://www.hawkeoptics.com/ Ega need ometi mingid õhupüssi optikad pole? :shock:
evers
Postitusi: 14
Liitunud: K Nov 29, 2006 4:06 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas evers »

Omal ka .223 remi peal Hawke optika 3-12*50. See väikene pauk ei lõhu teda. Paar aastat on ilusti kestnud kõik kitse-, kopra- ja rebuski jahid. Sai ostetud Mardi käest, oli vist 3000? eeku.
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas Eerik »

Ise pole omanud , küll aga kasutanud Hawke sihikuid . Tutvusringkonnas on neid olnud . Osad on kole kiiresti jõudnud garantii hooldusesse ja sealt edasi väljavahetamiseni . Mõned veel on meestel püsside peal , aga piiluvad ja uurivad aktiivselt mille vastu välja vahetada .
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas Mart »

kelguga poiss kirjutas: Ega need ometi mingid õhupüssi optikad pole? :shock:

Ei seda kohe kindlasti mitte. Toodab ka õhupüssidele, aga need on teised mudelid.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas Eik »

Eerik kirjutas:Ise pole omanud , küll aga kasutanud Hawke sihikuid . Tutvusringkonnas on neid olnud . Osad on kole kiiresti jõudnud garantii hooldusesse ja sealt edasi väljavahetamiseni . Mõned veel on meestel püsside peal , aga piiluvad ja uurivad aktiivselt mille vastu välja vahetada .


Üldistamine jutuks hea küll, "säästu" optikaid (kuni 3000.-EEK/tk) oleme ringivahetanud 3 aasta jooksul 4 tk ja kallimaid (üle 5000.-) 1tk.
Reeglina on viga olnud kas püssis või siis mehes, kui keegi tuleb meile ja viskab optika lauale ning ütleb, et see sihik on pask siis oleme viisakalt palunud kaasa tuua ka relva ja kinnitused, alles siis saab ettekujutuse milles võib probleem olla.
Millegipärast, kui esimese hooga märgile pihta ei saa, kiputakse kohe optikat süüdistama.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas peepk »

Jah Zakslasel õigus,muideks mina pole veel näinud suisa esimeste paukudega ära lagunevat optikat,ise mõned moraalselt vananenud välja vahetand aga kõik nad töökorras ilmselt siiani.On sõpru kellel 15 a tagused Tascod või muu odavam kraam siiani peal,ja lasevad nii et vähe pole, ise olen ühe kõveraks kukkunud.Nüüd loed et alla 10 tonni nagu ei tehtagi midagi head ja kindlasti lendat ostuga orki.Valdust oma 45-sele sain võib olla 30 a vana optika ja ei tea mina mitusadatuhat laksu see teind,teenib mind samuti viperusteta edasi.Tõsi jah mina tiirus käin harva ja sadades ühikutes padruneid märki ei plärtsuta.
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas karet. »

Tere ma ei taha targutada,aga hind näitab kvaliteedi ära.(omal meopta ja rahul ei liigu ei kõnni minema pealt)
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas lendorav »

Optika paigal seismine on optika juures kindlasti väga tähtis, aga minu jaoks on väga tähtis ka näiteks ka reguleerimisele allumine.
Nii palju kui mina olen odavama otsa optikaid peale lasknud, siis enamus tahavad peale paranduse tegemist "koputamist".
Teine asi on veel kui kasutad erinevat moona, siis tuleb ju ka parandusi teha ja kui sa, siis ei tea kas nüüd optika allus parandusele või mitte on ikka ebamugav tunne küll.
Veel lisaks, et kunagi ühel ca 5000.- Bushnellil viskas esimesel sisse laskmisel risti ülemise osa kõveraks, mis muidugi ei tähenda, et kõik odavama otsa optikad viletsad oleks.
Eks kõik ole loomulikult rahakotis kinni.
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas karet. »

Minu tutvuskonnas on ka DELTA kasutajaid ja püsib paigal. ma ei tee reklaami,OLGEM AUSAD HIND PANEB ASJA PAIKA ära viha pea
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas kelguga poiss »

Meoptal ja Deltal on küll suur kvaliteedivahe. Läbi Delta paistab ümbrus üpris ähmane... :|
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas karet. »

Minu soovitus on seljuhul osta MEOPTA :D
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas TiitR »

Kui nüüd pealkirja järgida, siis kas on konkreetse optika (Eclipse 30 3-12x56) kasutajatelt tagasisidet? http://baltichunter.ee/pood/product_inf ... urce=sopso
Prügikala
Postitusi: 10
Liitunud: E Mär 08, 2010 10:40 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas Prügikala »

Ise olen kasutanud 6.5x55 rootslasel Hawke optikat juba aastaid.Toimib väga hästi,põdrad,sead,koprad ja kõik muud ulukid kenasti tabatud. Sel talvel pukki ronides kukkus mul relv vääga õnnetult ja optika sai kahjuks otsa.Vennal lasin Inglismaalt uue tuua ja relv taas laitmatus korras.Relv on muidu kukkumise kah üle elanud,auto najalt on kukkunud jne,ning optika on kenasti paigale jäänud.Isiklikele kogemustele toetudes soovitan osta.
Sven-Ivo
Postitusi: 6
Liitunud: K Nov 24, 2010 9:29 pm

Re: Hawke optika -kogemused/kommentaarid?

Postitus Postitas Sven-Ivo »

Oman 223´e peal http://www.youtube.com/watch?v=5VFGXeTLFXw sellist asja.Allub ilusti reguleerimisele,mis tiirus mugav,püsib ilusti paigas ja teeb siiani ainult headmeelt valmistavat toodangut.Punatäpi kohta ei oska rääkida,kuna minuomal on 2 värvi ristid sees tal.Üldine arvamus on igati rahuldav.
Vasta