´Kollimaator sihik

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
urmas
Postitusi: 44
Liitunud: E Okt 01, 2007 8:16 pm

´Kollimaator sihik

Postitus Postitas urmas »

Mida arvate Waltheri kollimaatoritest,müüja väitis et sileda peal peaks pidama küll.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas TiitR »

Minul ja jahikaaslasel mõlemal Walther´i kollimaatorid poolautomaat siledatel peal - väga ok asi mu meelest...meil oli see küll pigem väljapääsmatu olukord, kus püssi üldse jooksma ei saadud, aga sellest on siin üks hoopis teine teema.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas andrus »

No need Waltheri jalad mis kaasas on võib kohe kauge kaarega prügikasti lennutada.Minul kestis sileda peal küll ja küll.
jahismurf
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas AndresR »

Ma olengi TiitR jahikaaslane :D Oman siis sellist seadet http://www.umarex.com/index.php?id=prod ... a455bb8206 oma poolautomaadil. Asi iseenesest ok, aga nuriseda ikka kannatab. Üks halvimaid omadusi on see et pilt on liiga tume. kui natsa hämaram on siis relv kotti. Müstiline oli minu jaoks see reguleerimine, kus kõik töötab vastupidi. Kui tahad reguleerida täppi paremale siis pead keerama vasakule (vastupidiselt noolele Left ja Right) ja samamoodi ka alla ja üles. Muidu saab kasutada küll nii jah et mõlemad silmad lahti , aga arvan et linnujahis oleks ilma ikka mugavam. Me Tiiduga olime sunnitud jah ned seadmed peale panema,kuna ilma ei saanud kuidagi relva jooksma. Praegu kui ma võrdlen punast täppi ja kirpu (relva raual) siis vahe on üle sentimeetri. Sellest võib ise järeldada kuhu mu poolautomaat ennem lasi :VS Kui sul relv ikka ilusti jookseb siis kaalu tõsiselt, kui aga viltu kisub siis jah hea asi :lol: Meil on umbes aasta peal olnud ja senini kestab küll!
mola
Postitusi: 63
Liitunud: R Sept 16, 2005 3:11 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas mola »

Ei soovitaks. Kohati kaob täpp ära ja täpp ise suht laialivalgunud, need minu kogemused. Selline mänguasi rohkem nagu..
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas TiitR »

mola kirjutas:Ei soovitaks. Kohati kaob täpp ära ja täpp ise suht laialivalgunud, need minu kogemused. Selline mänguasi rohkem nagu..

Meil AndresR-ga on nagu juba öeldud siledatel see kollikas peal üle aasta olnud (ja pauke ikka omajagu sellest püssist tehtud) ja täpp on siiani väga konkreetne ega pole ka kuhugi kadunud :D
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas andrus »

Mis moodi ta sul ära kaob ja laiali valgunud on???
Ok,ma saan aru,et 100m on juba suure võitu see täpp aga siledaga laskmise maa peal on ta veel väga OK.
jahismurf
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas Anti »

Olen ka kunagi sellise asja sisse vaatanud, tundus ka nagu täpp oleks äärtest udune vms.
http://beta.album.ee/antilaht
mola
Postitusi: 63
Liitunud: R Sept 16, 2005 3:11 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas mola »

Meil AndresR-ga on nagu juba öeldud siledatel see kollikas peal üle aasta olnud (ja pauke ikka omajagu sellest püssist tehtud) ja täpp on siiani väga konkreetne ega pole ka kuhugi kadunud

Antud isend oli/on spordika, G22, peal. Täpp kadus kohati ära, ilmselt mingi kontakti viga ja tagasi sai kui täpi valgustugevuse nuppu edasi- tagasi keerata. Olen vahtinuid ka teisi kollikaid ja seel täpp tundus küll, võrreldes teistega, selline ebamäärane nagu ülal kirjeldatud.
Minul lihtsalt selline kogemus.. Mehed! Jumalapärast, kui olete rahul, andke minna..
mola
Postitusi: 63
Liitunud: R Sept 16, 2005 3:11 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas mola »

Vabandan!
Antud mudel, millest mina jutustasin oli "PointSight PS22"
:V
urmas
Postitusi: 44
Liitunud: E Okt 01, 2007 8:16 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas urmas »

Tartus oleks praegu saadaval kollimaatorid firmadelt Luger ja Truglo,kumb valida järsku keegi kasutab antud firmade sihikuid.
HUVILASKJA.K
Postitusi: 32
Liitunud: R Apr 03, 2009 8:37 pm

Re: ´Kollimaator sihik

Postitus Postitas HUVILASKJA.K »

sai see walter mc21-12 pealepandud 127 lasku,töötab.
Vasta