Optikajalg Benellile

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
atshunter
Postitusi: 100
Liitunud: N Mai 02, 2013 8:21 pm

Optikajalg Benellile

Postitus Postitas atshunter »

Kust oleks v6imalik leida Argo Benellile optikajalga, lääts on 50 ?
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Optikajalg Benellile

Postitus Postitas TiitR »

atshunter kirjutas:Kust oleks v6imalik leida Argo Benellile optikajalga, lääts on 50 ?

Optika jalga? Mõtled rõngaid või relvale kinnituvat siini?

Minu omal selline, soetasin kunagisest Deerhunterist. Pildil oli mul tookord veel 50-se läätsega optika, nüüdseks 56 läätsega ja kõrguse probleemi pole ...mingi 3..4mm. veel ruumigi.

Pilt
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Optikajalg Benellile

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Oma kogemusest soovitaks Argole weaver latti. Siis on hiljem lihtne erinevaid optikaid kasutada ja vahetada. Omal kõige madalamad jalad, mida 30 torule sai.
Benellile peaks kohe soetama korralikud terasest jalad, omal vähem peavalu.
Tiidu püssil tagumine sihik sälguga, see ei sega optika paigaldust. Battue-tüüpi sihikuga peaks 50 läätsega optika üldjuhul napilt peale mahtuma, 56 enam ei mahu.
Kui optika ära ei taha mahtuda, tuleb battue sihik lihtsalt maha keerata.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Optikajalg Benellile

Postitus Postitas TiitR »

Üllar Tamm kirjutas:Oma kogemusest soovitaks Argole weaver latti. Siis on hiljem lihtne erinevaid optikaid kasutada ja vahetada. Omal kõige madalamad jalad, mida 30 torule sai.
Benellile peaks kohe soetama korralikud terasest jalad, omal vähem peavalu.
Tiidu püssil tagumine sihik sälguga, see ei sega optika paigaldust. Battue-tüüpi sihikuga peaks 50 läätsega optika üldjuhul napilt peale mahtuma, 56 enam ei mahu.
Kui optika ära ei taha mahtuda, tuleb battue sihik lihtsalt maha keerata.

Kõik õige Üllar. Jahikaaslasel on 50 läätsega optika ja püss battue sihikuga ja vahet jäi vaid mõni mm. Mina peale 56-se läätsega optika peale panemist, eemaldasin sälgu üldse - no pole sel väga pointi seal.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: Optikajalg Benellile

Postitus Postitas kirp »

Leupoldi kiirkinnituse ja madalate jalgadega ei lähe ka 50-ne toru peale - õnneks käib Batu sihik kergelt maha (ainult selle all olevat kinnitusjublakat ei saanud lahti). Optikajalad ja kinnitus peavad olema korralikud - benelli lukk liigub hea hooga tagasi ja optika saab lisaks lasulöögile veel teisipidi nätaka.
Kasutaja avatar
hagijas
Postitusi: 137
Liitunud: N Nov 25, 2004 10:24 pm

Re: Optikajalg Benellile

Postitus Postitas hagijas »

mina soovitan kiirjalgu, leupoldi QR. hind on soodne ning asi püsib ilusti paigas.
looma tuleb otsida jälgede lõpust
Vasta