Trijicon AccuPoint 1-4?

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Trijicon AccuPoint 1-4?

Postitus Postitas kelguga poiss »

jahipaunas pakutakse sellist riista: http://www.trijicon.com/user/parts/prod ... tegoryID=5

Ehk keegi kasutaja oskab kommenteerida?
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Trijicon AccuPoint 1-4?

Postitus Postitas peepk »

Olen kunagi krooni alguses korra vaadand,hiljem pole näppu jäänd.Süsteem on hea,aga see pildil olev asi ise kuidagi nadi võitu.Tehas ka suurema läätsega isendeid valmistab(samal lehel saab klikkides näha)ja seal see valguskiud igati õigustatud.Samas sellise hinna sisse palju häid optikaid mahub,kui kindlasti just samade numbriliste näitajatega optikat vaja.
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Re: Trijicon AccuPoint 1-4?

Postitus Postitas ubin »

valgustus töötab triitiumiga, st patakat pole vaja, valgustustugevust ei saa regullida see on miinuseks. Muidu meerikamaa sõdalased kasutavad selle firma toodangut. Aga võibolla on reguleeritav, olen küll käes hoidnud aga ei mäleta.
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
kelguga poiss
Postitusi: 43
Liitunud: P Aug 24, 2008 9:53 pm

Re: Trijicon AccuPoint 1-4?

Postitus Postitas kelguga poiss »

Muide, täpi valgustugevust saab väga edukalt reguleerida. Seda tehakse valgust püüdvat fiibrit katva katte ava reguleerimisega.

Huvitav milline accupointi valgustugevus meoptaga võrreldes on? Kas kannatab võrdlust välja?
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Re: Trijicon AccuPoint 1-4?

Postitus Postitas lendorav »

Oma 7 mm rem mag peal on Trijicon Accupoint 2,5-10x56.
Täpi reguleerimine käib täpselt nagu sa kirjeldasid.
Väga mugav on just see triitiumiga kolmnurk, kuna mul 222 l on Vixen millel pole automaatset täpi väljalülitust on pidevalt patakas tühi.
Valgustugevus on väga OK.Sõbraga koos pukis olles võrrelnud hämarikus Zeiss Diavary 56 läätsega.Ma ei oska küll öelda, et halvem oleks.
Reguleerimisele allub hästi, 2a jooksul on ilusti paigas ja ühtegi halba asja ei oska öelda.
Ainuke miinus on vast see, et kolmnurk on natuke suur kui tahad rebast või hane lasta, aga saab hakkama.Mul endal nende laskmiseks 222 koos Vixen 20 suurendusega ja mõnusa väikse täpiga.
alart
Postitusi: 12
Liitunud: P Apr 12, 2009 4:28 pm

Re: Trijicon AccuPoint 1-4?

Postitus Postitas alart »

Trijicon Accupointil ka väiksemad täpid olemas.
Mul on 30-06 peal 2,5-10x56 kollase täpiga ja 223 peal 2,5-10x56 kollane Mil-Dot. Siiani olen väga rahul. Mõlemad on kenasti paigal püsinud, hea läätsega ja ka hämaras ei jää kallimatele alla.
Vasta