Kahles 3-12x56 CBX vs CSX kumba valida?

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: Kahles 3-12x56 CBX vs CSX kumba valida?

Postitus Postitas wsm »

PS! Kas keegi teab kedagi, kes tunneks kedagi, kes kasutab DDoptics'i binokkleid? Neil seal üks
ilusa nimega mudel on :wink:[/quote]


Sind huvitab vist Ergo nimeline 8 X 56 nightmaster. See on jahimeeste unistus. Parim hinna ja kvaliteedi suhe.
castro
Postitusi: 47
Liitunud: K Mai 13, 2009 8:11 am

Re: Kahles 3-12x56 CBX vs CSX kumba valida?

Postitus Postitas castro »

vessa kirjutas:Minuteada täpp neil Kahlesitel värvi ei muuda. Kas risti suurenedes (CBX) ka punane täpp läheb suuremaks, seda ma ka kahjuks ei tea. Kas siin foorumis on kedagi kellel on Kahlesi CBX või CSX olemas?

Kas keegi teab kas mõnes poes on Kahles letil olemas????


CSXi täpp ei muuda värvi ega suurust. Heleduse reguleerimine käib astmeteta, s.t. hääletult, ja laias vahemikus kasutamiseks lumisest päikesepaistest kuni päris pimedani. Punatäpi sisselülitamiseks tuleb CSXil sedasama heleduse reguleerimise nuppu välja tõmmata, viimane heleduse aste on mälus. Mina ostsin oma maaletoojalt (http://www.egtt.ee/catalog/13) aga neil ei olnud tol korral midagi letis olemas, katsumas käisin Deerhunteris. Kahlest olen müügil näinud ka Matkatarvetes Tallinnas aga Google on hetkeolukorraga kindasti paremini kursis
Nurga tagant lasksin ja raputasin püssi.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Kahles 3-12x56 CBX vs CSX kumba valida?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

ergo kirjutas:Kokkuvõttes ei oskagi öelda, et üks teisest etem oleks. Ja kas ongi? Minul pole küll miski laskmata jäänud seetõttu, et see risti (täpi) tagant välja ei paista!
Edu

Keegi võib ju väita ,et ilma optikata pole tal ka midagi laskmata jäänud ja ega ta valetagi.Üldiselt on vist asi sedasi ,et mida täpsemini keegi suudab oma relvaga lasta ,seda väiksemat täppi /risti ta tahab.Näiteks suuremjagu VSS -i laskureid on võimelised 100-jalt meetrilt kuuli klepsu (1cm x1cm)tabama ,jämeda risti v täpiga on seda teha tunduvalt ebamugavam .Samas rahulduvad paljud A4 formaadi tihetusega ja see tegelikult suuruluki jahis ka peaaegu piisav.Seega kellele ema......... :)
Vasta