foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Postitus Postitas kirp »

Ei taha kellelegi personaalselt varju heita, aga maailma avarustes liikvel olevatest Leupoldi mark 4 mudelitest, mille ristid helendavad punaselt JA ROHELISELT, on kuuldavasti hea hulk mitte-originaalid.
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Re: foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Postitus Postitas Farmer »

Oman ühte sellist saasta ja soovitan kaugele hoida. Isegi niisama saaduna oleks see raiskamine, sest reguleerimisel ei allu mingile loogikale, teravustamisel ei muutu midagi ja risti sisselülitamisel võib nägemisest ilma jääda.
mag
Postitusi: 72
Liitunud: T Okt 31, 2006 7:45 pm

Re: foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Postitus Postitas mag »

Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Postitus Postitas Heino »

Pole kunagi Leupoldil rohelist valgustust näinud, minu teada on ailnult punane.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Postitus Postitas sammal.habe »

kui keegi "hiina leupoldi" tahab, siis võib ju ka ilma vahendajale maksmata osta:
http://www.aliexpress.com/product-fm/326611978-Wholesale-Lot-of-2pcs-Leupold-Mark-4-12x40E-4-5-14x50E-illuminated-riflescopes-wholesalers.html

huvitav, kus Leupold oma originaal-sihikud toodab? ega ometi...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Postitus Postitas honkomees »

sammal.habe kirjutas:... huvitav, kus Leupold oma originaal-sihikud toodab? ega ometi...

vene netist lugesin, et keegi tellis neti kaudu USA-st Leupoldi odavama otsa sihiku ja kui sai kätte siis seal olla olnud ilusasti kirjas et hiinakate tehtud. Aga kvaliteedile pretensioone polnud.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Re: foorumis müügile ilmunud Leupold Mark 4

Postitus Postitas Heino »

Mul kõik VX 3 ja need on Mikilandis tehtud. Aga Rohelist valgustust nad ei tee. Ma kahtlen et ka odavama otsa optikad on tehtud Hiinas. Pigem ma kahtlustan et Zeiss Conquest on tegelikult Leupoldi tehtud. Suurendused on väga kahtlaselt 1:1, vahe on ainult disainis ja esiläätses. Aga eks targemad oskavad seda öelda, et miks see nii on. Võib muidugi olla ka nii, et Zeiss võttis suurenduste vahemikud Leupoldi populaarsuse pärast USA turul kasutusele.
http://www.opticsplanet.net/zeiss-conqu ... pes-c.html
Vasta