Redring.

Optikajutud.Räägi inimestega , et leiaksid oma relvale õige optika.
Vasta
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Redring.

Postitus Postitas kakk »

Ei ole küll päris optika aga sihik ikkagi.
Kasutab keegi, kui jah siis kuidas muljed?
http://www.youtube.com/watch?v=u68xe4n7nwU
http://baltichunter.ee/pood/product_inf ... f331d0fcdb
manivald
Postitusi: 23
Liitunud: N Mai 03, 2012 10:55 am

Re: Redring.

Postitus Postitas manivald »

Parallax free, made in sweden, hind - nagu rõngaga aimpoint oleks. Ilmselt on hea asi.
Nüüd võiks üks kompanii tulla ja teha sihiku, mis jahikale käib, millel saab valida, kas täpp või ring ja et kaks täppi oleks, et ühele rauale üks ja teisele teine ja neid saaks eraldi sisse lasta siis oleks vabšee luks :wink: .
Keegi ei tea mõnda optikut? Teeks ise ära? :)
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: Redring.

Postitus Postitas nugise püüdja »

Redring on hea ainult haavlitega laskmiseks, kuuliga laates peab ringi keskpaigaga sihtima. Reguleerimisvõimalust sellel ei ole, kui lati järgi püss jookseb, siis jookseb sellega ka. Kaasas on veel erinevad vaheklotsid, et saaks panna erinevate lati laiustega relvade peale. Üldhinnang on minul asjast hea, olen sellega palju hanesid, parte ja muid linde lasknud, kuid kuuliga laskmise jaoks ei ole see kõige parem sihik.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Redring.

Postitus Postitas rajaleidja »

Tegemist ongi puhtalt haavli laskmise sihikuga. Kuuli laskmiseks pole see mõeldud
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Redring.

Postitus Postitas Karmo »

Mõttetu vidin, regullida ei saa.
Ültiselt topitakse lisa sihik vigureid kui mingil põhjusel küll püssi tavasihikuga ei saada jooksma.
Tundub selline, tillipikenduse moodi asi olevat ja kindlasti ei ole seda hinda väärt.
See oli minu arvamus!
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Re: Redring.

Postitus Postitas kakk »

Üldkokkuvõttes vidin ei ole oma hinda väärt.
Mitte, et ma oleks selle omale soetanud, aga rahvaarvamus paneb hinna ja kvaliteedi vahe paika.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Redring.

Postitus Postitas rajaleidja »

Kindlasti on õige mõte kujundada arvamus haavli laskmise optikast arvamuse põhjal, et kuuli laskmiseks on see mõtetu vidin :D
Ise olen seda vaadanud ja näppinud. Igati tore ja asjalik asi. Ainult hind ei ole minu jaoks vastuvõetav
Vasta