pilad 8x56

2003. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

pilad 8x56

Postitus Postitas kriss »

tere! olen sel alal suht roheline aga üks pakub kuldses börsis optikat PILAD 8x56 kas on kedagi kes natuke sellest oskaks rääkida
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Vene optika, kasutavad nii jahimehed,kui armeelased.Suht keerulise sihikujoonestikuga
PiltPilt
Kuidas sellega kiiremat lasku sooritada oleks kahjuks ei tea, tundub olevat rohkem täpsuslaskmiseks.Kaugusemääramine on peal,valgustatud ristiga,suurendust natuke vähe sellise riista jaoks.Huvitav,mis hinnaga sulle seda pakutakse?
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

tänan...

Postitus Postitas kriss »

minu arust oli see 1700.- aga päris kindel ei ole. jutt oli juures ,et valgustatd skaalaga aga ilma jalgadeta . aga kui see sellise skaalaga on siis... see ju kõrgem matemaatika ja sellist lollust kül endale selgeks pole vaja teha..
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Meenutab nagu mingit vanemat snaipersihikut, jahil peaks tavalisest ristist küll olema. :)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Pannakse teatavasti ka SVD-dele peale.
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

Mul kapis seisab kah üks pilad 8*56, sellel tavaline paks nn. tulpsihik. Ise kasutan kah vene oma vomz 8*56 (ristiga) selle kohta ei saa küll midagi halba õelda. Pimedas on need mõlemad päris head ja pauku kannatavad kah hästi. Usun, et sulle pakutaval on kah tulpsihik mitte see snaipri oma, millega on kiiret lasku väga raske teha. Mul seisab see lihtsalt kapis, kui on selle vastu huvi siis anna märku ja lepime kokku. Saad mõned sajad kindlasti odavamalt kui bõrsist.
Külaline

tänan

Postitus Postitas Külaline »

ma ei oska praegu veel midagi öelda aga ma kardan ,et mu otsus langeb ikkagi mingite selliste optikate kasuks millel ei ole üks suurendus vaid reguleeritav aga tänan ikkagi.
sellepärast on see küll väga hea leht ,et siit saab päris palju uut ja huvitavat teada.
edu lehetegijale
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

sorry!
unustasin sisse logimast:)
jaht eesti moodi
Suletud