Nahastamine ja parkimine.

2003. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
Kalmjulm
Postitusi: 28
Liitunud: L Sept 27, 2003 1:21 am

Nahastamine ja parkimine.

Postitus Postitas Kalmjulm »

Ise olen nahastamisega juba mitu aastat tegelenud. Võtan kasuka seljast ja kuivatan ära. Järgmiseks nahk müüki, raha tasku ja taskust ei-tea-kuhu. Äkki on siin veel keegi kes asjaga tegeleb? Ei saa ju head nahka raisku lasta.
Parkimine on vist valusam teema, seda teavad ja tunnevad vähesed. Või on meiega liitunud mõni topisemeister?
Nahku parkida ma veel ei oska, aga kõik on ju õpitav.
Jahi kaine peaga!!!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Head nahaparkijat ja topisemeistrit oleks küll siia lähedale vaja. Ise ei jaga sellest midagi.
Lähim, keda tean, on türil. kui huvi on, võin kontaktandmed anda. mingisugune hinnakiri oli vist ka.
Aga kui siin foorumis mõni asjamees on, andku endast märku
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Viljandis Soomaal pidi ka mingi mees topiseid tegema, peaks lähemalt uurima, mis seisus see loom olema peaks, et oleks parem nahastada. (surnud loomulikult) :D
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

Tsjahh,eks ole isegi sinikaelast topis kokku keeratud,kui ilus just jääb enda teada.Mul paps kuldsete kätega veits rooste läinud topisemeister(linnud).Oleks vaja ühte meditsiinilist preparaati(vot mõistus otsas),millega nö külmutada või tappa liha ja nahk.Kas keegi tuletaks mulle meelde,mis asi see on?Midagi T-tähega vist,või....
Suletud