Taldrikute laskmine

2003. aasta teemad
Suletud
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Taldrikute laskmine

Postitus Postitas rajaleidja »

Asi siis nii, et mind huvitab taldrikute laskmine. Olen sellel alal täielik koba ja tahaks hirmsasti harjutada. Kas keegi teab, kas tartus saab kuskil käia harjutamas. Päris laskurklubisse ei taha eriti enda oskustega nalja minna tegema.
Ja kuna siin on ka viljandi mehi, siis kas Enn Moora ka sellega tegeleb. Neil vist ka rohkem oma klubi jaoks see värk seal. Kuulikatset käisin seal tegemas küll, aga unustasin küsida.
Ja mis see lõbu ka maksab?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Moora Hennu telefoni ma sain tuttavalt, proovi, helista. 05276810
Ütles, et see on teal juba ammu, ei tea kas töötab veel. :)
Saffriwaim

Postitus Postitas Saffriwaim »

Tere!
Selline asi, et Tartust umbes 20 km kaugusel Elvas on minu teada Jahilasketiir olemas. Ta peaks olema linnast veits välja otepää poole sõita. Seal peaks saama taldrikuid ka lasta. Edu siis!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Saffriwaim kirjutas:Tere!
Selline asi, et Tartust umbes 20 km kaugusel Elvas on minu teada Jahilasketiir olemas. Ta peaks olema linnast veits välja otepää poole sõita. Seal peaks saama taldrikuid ka lasta. Edu siis!


Elva mingi 30 km eemal. Aga jah, seal saab taldrikuid lasta küll, isegi seal neid lasknud. Kui Elvasse jõuda, siis saab asukohta küsida kohalikelt, muidu paras seiklemine, orjentiiriks on surnuaed :) palju seal see lõbu nüüd maksab, seda ma ei tea. Kogu aeg kipub meelest minema. peaks ise ka jälle uurima. Üleeile käisin seal sportpüstolist laskmas, mingi turniir... (tase oli nõrk, või ilm kehva, võitsin 84 silmaga 100st. üks tegelane lasi päris hästi, aga esimese 5 lasu ring jõi musta ala ääremaile, 80seis tulemusi oli suht palju, kokku 20 laskjat). Ise plaanin millalgi minna sinna sportpüssist laskma, tunduvalt odavam (2 eq pauk) kui vindist lasta... ja ega mul vinti polegi.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Suletud