staatused

2004. aasta teemad
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

De gestibus non est disputandum e. sama millega Teder lõpetas.
Hiiliv Rebane, ära pahanda, aga Sa oled paljust ilma jäänud. Ma ei räägi viimase hooaja 40-st pardist etc. Aga need hommikud rannikul...
5-6 aastat tagasi arvasin, et jäälind on haruldus Eestis. Või valged haigrud ( vist õieti hõbehaigur). Ja kui roolind üritab sulle roostikus pähe istuda kuna oled sellega nii ühte sulanud. Rebane hiilib vee äärde vaatama, ehktallegi midagi peale õhtust jahti jäätud. Ja kõik see kogemus mille endasse korjad, et mõne hooja järgi eksimatult ära arvata- sellel ajal, selle ilma ja tuulega käib lend just seal.
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Postitus Postitas GC »

Sain nüüd ka asjale pihta!
Kahju, et tuleb "ajaja" tiitel varsti loovutada. Jahil olen ka põhiliselt ajaja, huvitavam ja soojem kui kütiliinis konutada.
Varsti saab ehk üle hulga aja jälle ka hundi ajusse. Väga huvitav on nende loomade tegemisi metsas jälgida.
koos koeraga
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

Beretta kirjutas:De gestibus non est disputandum e. sama millega Teder lõpetas.
Hiiliv Rebane, ära pahanda, aga Sa oled paljust ilma jäänud. Ma ei räägi viimase hooaja 40-st pardist etc. Aga need hommikud rannikul...
5-6 aastat tagasi arvasin, et jäälind on haruldus Eestis. Või valged haigrud ( vist õieti hõbehaigur). Ja kui roolind üritab sulle roostikus pähe istuda kuna oled sellega nii ühte sulanud. Rebane hiilib vee äärde vaatama, ehktallegi midagi peale õhtust jahti jäätud. Ja kõik see kogemus mille endasse korjad, et mõne hooja järgi eksimatult ära arvata- sellel ajal, selle ilma ja tuulega käib lend just seal.


ega ei pahanda jah, sest sa ei või ju teada, et ma olen nii mõnedki aastad pardijahi ajal veetnud rannikul... küll teistel eesmärkidel kui parti jahtida...olen saanud seal peaaegu tina ja näinud nii jäälinde kui ka hõbehaigruid....ja õigupoolest just see jahinduslik pool mis ma seal nägema olen pidanud ei õhuta just eriti linnujahile... mehed võtke end kokku ja ärge alustage "pardisõjaga" öösel kell kolm ja mis kõik veel!!!!
Suletud