staatused

2004. aasta teemad
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

staatused

Postitus Postitas Kristi »

köiepoiss- 0-10
relvakandja- 10-50
noorjahimees- 50-100
jääger- 100-200
jäägermeister- 200 ja rohkem

eriti käib see praegu minu staatuse KÖIEPOISS pihta. olen end sünnist saati harjunud ikka teiseks pooleks pidama :) kas siin üldse peale jahiMEESTE ka naisterahvaid-foorumikasutajaid on. lihtsalt küsimus kui selline. loodetavasti ei tekitanud ma mingit poleemikat, kuigi teema on pikalt hinge pihta käinud :P
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Postita kaks korda veel ja saad relvakandjaks, see ei tohiks enam ahistada. :D
Kasutaja avatar
vaoni
Postitusi: 24
Liitunud: E Apr 26, 2004 10:59 pm

Re: staatused

Postitus Postitas vaoni »

Hiiliv Rebane kirjutas:kas siin üldse peale jahiMEESTE ka naisterahvaid-foorumikasutajaid on. lihtsalt küsimus kui selline. loodetavasti ei tekitanud ma mingit poleemikat, kuigi teema on pikalt hinge pihta käinud :P


Üks on kohe kindlasti veel :D . Pole küll mingi jahiline, aga metsa armastan. Ja kes veel metsa tunneb, kui mitte jahimees, sestap saab siin metsa elust-olust nii mõndagi huvitavat lugeda.

Aga mis vahet seal on, kas jahiMEES või NAINE, inimesed ju mõlemad (liigi seisukohalt :roll: ). See 'köiepoiss' on lihtsalt nimetus. Mind igatahes ei häiri.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Ärgem võtkem südamesse :D ... kui on ikka huvi ja tahtmist hääd sõna teemadele sekka öelda siis pole vahet kas oled köiepoiss, relvakandja või kes iganes, arvestatakse igaljuhul!
Lihtsalt juba elus nagu on kujunenud sedasi et teatud sõnad viitavad ainult ja üheselt meestele aga kas on vaja siis eraldi liidet või teab mida välja mõelda selle muutmiseks, egas sellest maailm võrdsemaks muutu...
Sõdur, nagu tänapäeval ju näeme, on ka iga päev üha enam naissoost isik, niiet...igaüks ise teab...

Igatahes, tore et siin ka õrnema soo esindajaid on ja jõudu kõigile aktiivsel osalemisel!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

eks ta nii kipub olema jah et eesti keeles sõnadel soolist vahet ei tehta. no olgu lepin sellega :) olen tegelikult ka nn. "köiepoiss" reaalis olnud :P edu!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Soft võimaldas sellist asja ja siis lihtsalt mõtlesingi jahiteemalised nimetused panna.Ja väike tagamõte oli kah,kui aeg käes,siis näha on. :D
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

staatus

Postitus Postitas Beretta »

Kütt kirjutas
Ärgem võtkem südamesse ... kui on ikka huvi ja tahtmist hääd sõna teemadele sekka öelda siis pole vahet kas oled köiepoiss, relvakandja või kes iganes, arvestatakse igaljuhul!
Mõnel juhul on tekkinud tunne, et MÕNDA meest vaevab verbaalne kõhulahtisus.
Muidu kütiga nõus- pole vahet, peaasi,et jutt asjalik[/u]
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

staatused

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Eks sellega ole jah,nagu suitsetamisegagi---mehemaks ei tee aga juurde annab ikke palju :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: staatus

Postitus Postitas kakuke »

Beretta kirjutas:Mõnel juhul on tekkinud tunne, et MÕNDA meest vaevab verbaalne kõhulahtisus.

Venelastel on väga hea väljend:
Durak ne dogodajet a umnõi ne skazet (seda nad pruugivad vigade kohta)
Eks kõigil ole omad head ja vead.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Olen siinkohal võlgu avaliku vabanduse Küti ees. Algses tekstis oli puudu sõna MÕNDA (sai hiljem lisatud kui Kütt juhtis tähelepanu kohatusele) ja nii võis tunduda, et tahtsin Kütti avalikult solvata- mis nii teps mõeldud ei olnud! Vabandan veelkord.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Asi klaaritud!

Tänan!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

oleks huvitav teada kuidas Eestis jahimeeste/naiste suhe üldse on :) ise tean ainult 1te
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Panin tähele, et on muudetud foorumlaste staatuseid, äkki lehepäälik kirjutab lahti kes on kes:
Kas tuleb jaht???
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

ei vasta keegi
Kas tuleb jaht???
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ise ei oska vastata, aga on sellel siis mingit tähtsust? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud