TOZ-122

2004. aasta teemad
Suletud
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

TOZ-122

Postitus Postitas eeru »

Kas keegi omab jahivintrelva :lol: toz-122 (.308 win.) Kirjanduse lugesin läbi, poes käisin vaatamas. Raud on muljetavaldav.
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

jah aga puitosa on nagu oleks mingi kylamees selle valmis teinud......
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

serx kirjutas:jah aga puitosa on nagu oleks mingi kylamees selle valmis teinud......

Seda nyyd jah....aga inimene kes seda osta soovib (nõu küsis) on lihtne maamees. Tal oma mets ja puutöö selge :lol: Pigem häirib mind kolakas salv.
Kas Sind Serx ei pane Los-i ostu kahetsema kohe-kohe myyki jõudev Weatherby "Vanguard" ? Raud ikkagi + 70mm. pikem.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

ja jääb see pikk toru sul igale poole ette-taha kinni :cry: , nii metsas kui autos, jahilaskmiseks küll nüüd snaipritoru vaja pole :!:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Mida pikem raud seda suurema algkiiruse saab kuulile anda(eriti raskele kuulile) sest püssirohulaengu põlemisel kulutatakse umbes 25-35% eralduvast energiast kuulile kiirenduse andmiseks. 15-25% energiast kulub kuuli lõikumiseks vintsoontesse, kuuli hõõrdumise ületamiseks, vintrauaseinte soojendamiseks, relvaosade liikumapanemiseks (pool-, automaatrelv) ja mittepõlevate püssirohujääkide tekitamiseks. Umbes 40% energiast jääb kasutamata(lendab vastu taevast). :lol:
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

no ma ei tea ma olen nyyd teda proovinud....los-i ma mõtlen....ja mulle tundub ,et selle raha eest on ta ikka yks hea asi kyll ....jookseb hästi ja puha ja paksu rauaga .....seisab käes häste...ja laad on kah peris kenasti viimistletud....ainult mida tuli natuke kohendada on lukkk....neil seal ju siis polnud nii
korralikku lihvpinki... :lol:
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

ja se pikk toru .....noh ma ei tea ....mulle aitab sellest kah....ma loodan et metsas keegi ei hakka ajama ...et "mul on pikem kui sul"" :oops:
Suletud