Fotovõistlus

2004. aasta teemad
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas shikaree »

fotovõisluse parimate valimise teema on lukus, kirjutan siis siia.

trucker kirjutas:
Samas jätkame uue mõõduvõtmisega,mis kestaks terve hooaja ja lõpus võtame jälle otsad kokku,nii et palun julgesti fotosi saata.Teema jätaks samaks : fotod jahindusest iga nurga alt, kes saab pildile loomi,linde,kes huvitavaid seiku jahiradadelt või muid jahimehe toimetusi

minu ettepanekud:
1)paneks konkreetse kuupäeva paika kuna viimased fotod saata
2)teeks mitu teemat- loomad, linnud, jahitoimetused
3)jätaks välja kuskil loomaias/-pargis tehtud pildid (seekord oli sees)
seal on teine rebane!
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

Teemad võiksid jaotatud olla küll. Jah... need loomaaias/parkides tehtud pildid??? Jäägu inimese südametunnistusele, et neid ei saadetaks või siis eraldi kategooria. Võistlus võiks jätkuda küll. Olen isegi mõne foto klõbistanud mis näitamiseks saata.
lähme viime vahepeal metsa lisasööta
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Mina olen kah vähe loomaaia-värgi vastu. Teema ju ikkagi jahindus. Ilves iseenesest ju on küll jahindus, aga traataia taga nigu enam pole kah (piltide endi vastu pole mul midagi).
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

mosse kirjutas:Mina olen kah vähe loomaaia-värgi vastu.


Ühinen seisukohaga... Vabas looduses ikka teine tera...
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Teeme siis sellel hooajal teisiti,jätame otseselt loomad, linnud pildi pealt välja,väikse tingimusega,et koos loomakesega ka jahimees pildil :D (näiteks mõni jahisituatsioon)ja suunaks objektiivid jahimehe tegemiste poole.Näeb ju jahimees metsas olevat natuke teise nurga alt,kui lihtsalt loodusfotograaf.Tavalisi looduspilte võime ju näha teistel loodustemaatilistel netilehekülgedel.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Tegelikult ei ole loomade ja lindude vastu ka midagi... mulle hirmsasti meeldiseid need loomade ja lindude pildid. Aga jätaks lihtsalt Elistvere loomad rahule. Muidu muhedad pildid, aga kui hoolikal vaatamisel paistab traataed eest läbi ja ikka tüüpiline elistverelane vastu vaatab, sisi ei teki küll jahitunnet. No, metsisega ka ei tekkinud, aga sellegi poolest oli tore vaadata. Mina pooldaks ikka selliste piltide osalemist ka, mis tehtud vabas looduses... loomadest. Ikka läbi jahimehe pilgu.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

võiks ju need loomaaias, loomapargis tehtud pildid omaette kategooriasse liigitada
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

loomadest ,lindudest võiks ikkagi pildid olla,mis on tehtud vabas looduses.
243win
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

trucker kirjutas:Teeme siis sellel hooajal teisiti,jätame otseselt loomad, linnud pildi pealt välja,väikse tingimusega,et koos loomakesega ka jahimees pildil :D (näiteks mõni jahisituatsioon)ja suunaks objektiivid jahimehe tegemiste poole.Näeb ju jahimees metsas olevat natuke teise nurga alt,kui lihtsalt loodusfotograaf.Tavalisi looduspilte võime ju näha teistel loodustemaatilistel netilehekülgedel.


Ettepanek: Kategooriad-1. loomad/linnud(vabas looduses) 2. jahikultuur/juhtumised jms.
Jäägu pildi saamine jms. piltniku enda südamele(elistvere/vaba loodus) Muidugi eeldab 2 kategooria olemasolu ka seda, et osavõtt oleks ikka suurem kui nüüd oli.
lihtsalt uitmõtted.....
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Jah,kuna meie fotovõistlus on selline seltskondlik mõõduvõtmine,siis pakkuge julgelt variandid välja,millistel teemadel asi läbi viia.
Näiteks mina andsin oma hääle fotole "pabulad",noh meeldis kohe kuidagi :D ja sellepärast ka selline ärgitamine pildistada ka miskit muud,kui ainult loomi ja jahimeeski võiks ju rohkem pildi peale jääda. :D
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Mina eelistaks kah kahte kategooriat: 1) Jahindus (jahisündmused, ja muud tegemised) 2) Loodus (ja loomad). Teise kategooria lisatingimuseks võiks olla, et pilt peab vaadates tekitama tunde, nagu ei istukski enam kontoris arvuti taga, vaid pukis püss põlvedel. St pilt ei pea olema mitte ilus loomaportree (neid tõesti mujalgi küll ja paremaid), vaid kuidagi jahihõnguline (vähemalt pildistaja arvates).
mairon17
Postitusi: 72
Liitunud: N Nov 20, 2003 3:20 pm

Postitus Postitas mairon17 »

kle trucker mis nüüd minu saadetud pildid enam ei kõlba w??
pean uued tegema w??
vaata, kas looma nägid kui ei siis tee silmad lahti.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

mairon17 kirjutas:kle trucker mis nüüd minu saadetud pildid enam ei kõlba w??
pean uued tegema w??

Kõlbavad ikka,oota kuniks temaatika paika saame ja siis panen ülesse.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Kui on 2 kategooriat siis võiks ka piltide arv suurem olla-st. et iga piltnik ühte kategooriasse võib 2 pilti saata. Ehk kokku max. 4 pilti ühelt piltnikult. Siis äkki on rohkem põnevat vaatamist.....
lihtsalt mõte.....
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

kui mõõduvõtt kestab terve hooaja siis jääb 2 pilti nagu väheks. Algul ei neid siis ei saadeta kah, sest kui olen 2 pilti juba saatnud ja sügisel tuleb hea foto siis...... kas ei saagi saata. Seebärast arvan, et kui piirang nii väike siis valitakse alles lõpupoole mida saata. Kuid oleks ju ilus neid kohe vaatama hakata. Piirarv võiks väheke surem ikka olla.
lähme viime vahepeal metsa lisasööta
Suletud