Vene jahirelvad

2004. aasta teemad
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Vene jahirelvad

Postitus Postitas Mart »

Leidsin ühe toreda ja inforikka vene jahirelvade weebilehe http://rifle.ru.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kas keegi Eestis on kohanud ka kohta, kus müüakse venemaal toodetud vintrelvi, va. lahtimurtavad variandid. On teisi ka siingi listis kiidetud :?:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Vene jahirelvad

Postitus Postitas Eik »

trucker kirjutas:Leidsin ühe toreda ja inforikka vene jahirelvade weebilehe http://rifle.ru.


Leht on hea, aga nad võiks sinna ka mingid hinnad juurde panna, saaks aimu palju need relvad venes maksavad.
külaline

Re: Vene jahirelvad

Postitus Postitas külaline »

vt alljärgnevatele lehekülgedele, info nii vint- kui sileraudsete hindade kohta Peterburis
http://rusgun.ru/
http://www.medv.spb.ru/
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Suured tänud külalisele, saab nats aimu mis need relvad ka seal maksavad. Kurss krooni suhtes on täna 0,45 :lol:
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

100%

Postitus Postitas kriss »

vaatasin ka neid vene lehti. küll on huvitav kust tuleb see 100% meil juurde. täpsemal just konkreetne relv iz 18mh 222rem. hind venes 3700 rublikut korrutada 0,45 saame 1665.- eeku vahe nagu oleks kui meil maksab sama relv3000.- eeku
sama on ka optikatega vaatasin soome relvamüüate lehti sealt saaks sama optika mis meilgi müügil kindlalt 1000.-eeku odavamalt kui meil. siis tulekski hakata soomest ja venest ise jahitarbeid ostmas käima selle rahaga mis sa siin juurde maksad saad ilma vaadata. sorry kui kellelegi haiget tegin aga minuarust tahavad meie kaupmehed kiiresti rikastuda. see on nii igas valdkonnas.
jaht eesti moodi
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: 100%

Postitus Postitas kakuke »

kriss kirjutas:siis tulekski hakata soomest ja venest ise jahitarbeid ostmas käima selle rahaga mis sa siin juurde maksad saad ilma vaadata.

Selline jutt ajab näiteks mind küll natuke kurjaks :evil: Mitte seetõttu, et ennast puudutatuna tunneksin, vaid minu meelest ei oma kirjutaja hinnakujundamisest mitte mingisuguseidki teadmisi. Kui Sa näiteks võtaksid selle Venemaa hinna ja hakkaksid sinna igasuguseid muid kulusid (viisa, tollimaksud, sisseveo eest riigimaks, transpordikulud ja kõige lõpuks veel igasugused üldkulud (tööliste palk, müügipinna rent, reklaam jne)) lisama, siis saaksid aru küll, et millest selline hind tuleb. Ei kujutaks ettegi, et iga jahimees käiks omale välismaalt relva soetamas. Eelnevas foorumi teemas oli jutuks, et paljudele pole jõukohane lehte kuulutuse paneminegi, mis siin siis rääkida ntx Venemaa viisa soetamisest, mis minu meelest (täpselt ei tea) maksab kuskil üle 1000 krooni. Vaevalt, et tööinimesel nii palju aegagi oleks. Ise näiteks arvan küll, et kui käia Soomes optika järel, mis maksab 1000 krooni vähem kui siin, siis jääks ikka kõvasti miinusesse (ja aeg). :idea:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

nagu eelpool öeldud ei tahtnud ma kellelegi oma jutuga haiget teha. ma ei mõelnud tegelikult ,et spetsiaalselt peaks keegi välismaale poodi minema ,aga inimesed ju ikka reisivad ja siis võiks ju ikka astuda mõnest poest läbi ja endale midagi meelepärast soetada.
seoses aga mingite maksudega mis ületoomisega kaasnevad siis näiteks kasutatud tikkasi, ja sakosi on küll soomest toodud ja olen ka ise neid näinud, ning võin öelda ,et nad näevad päris korralikud välja ja optikad on ka veel peal. hind kõigub seal 7-8 tuhande piires koos siia toomisega.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Noh kõik tahavad ju teenida ja eks siis Eesti firma sisseostu hind peaks ikkagi sellest Vene müügihinnast veidi soodsam olema.
Põhilise põntsu hinnale siin paneb siiski toll vene-eesti vahel ja muidugi veokulu mis peab olema ju relvastatud kaitsega.
Hinnalisa Eesti peaks jääma peale käibemaksu kuskile 20-30% juurde.(see pole muidugi reegel, sest igal tootel on mingi miinimum hind, alla mille seda asja enam ei müü, kuna siis mõeldakse, et asi on kahtlane)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kriss kirjutas:,aga inimesed ju ikka reisivad ja siis võiks ju ikka astuda mõnest poest läbi ja endale midagi meelepärast soetada.

See vist ikka pole sama, mis vorsti poest ostmine, et oh tahan endale mingit suveniiri ja näen hoopis enesele taskukohast toredat jahirelva ja selle võtan. Kardan, et eelnevalt tuleb juba korralikult bürokraatiaga kokku puutuda. Või mis teised sellest asjast arvavad, või käibki see nii lihtsalt :?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

nii see ongi ,et nemad peaksid saama ju sellest hinnast veel alla 20-30 %min. mis peaks osaliselt katma sisseveo ja transpordi kuludest. aga mis siin ikka teiste rahakotis sorida.:)
jaht eesti moodi
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kriss kirjutas:nii see ongi ,et nemad peaksid saama ju sellest hinnast veel alla 20-30 %min. mis peaks osaliselt katma sisseveo ja transpordi kuludest. aga mis siin ikka teiste rahakotis sorida.:)

Mina olen aru saanud niimoodi, et hulgimüügi puhul on hind tõepoolest madalam kui jaemüügi puhul, kuid räägime me ju ikkagi Eestist. Karta on, et siinne turg on niivõrd väike, et mingist hulgiostust vene relvatehastest ntx ei saa eriti juttu olla. On ju vene mastaabis hulgi ka ikka midagi muud kui meie mõistes. Kes see ikkagi tahab omale jälle seisvat raha. See selleks, paistab, et ikkagi ei mõisteta, kui suur osatähtsus on hinna juures nn. üldkuludel (see kehtib väga paljuski muudes valdkondades). Hind võib tunduda kõrge niikaua, kui hakkad mõtlema selle peale, et kuskilt peavad oma palga ka saama koristaja, juhataja, raamatupidaja, müüa jne. Ei lähe inimene ju ometi kuskile musta, kahtlasesse kangialusesse kõnealust ostu tegema, eriti veel siis kui seda reklaamitud pole. Selleks, et saada asjadest parem ülevaade on soovituslik panna kõikvõimalikud kulud paberile kirja ja lõpuks vaadata, et mis hind kujuneb ja kui oled selle ära teinud, siis imestad ise ka, et kuidas nad nii odavalt seda müüa saavad. :shock:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Külaline

õigus

Postitus Postitas Külaline »

olen ise endale ostnud relva venemaalt. bürokraatia on täitsa olemas. tingida kannatas ka ja tuli teine hulga soodsam kui meil aga minu töö viib mind sageli venemaale ja seepärast ei saa ma transpordi kulusi arvestada. kuigi pean eespool kõnelejaga nõustuma ,et meie poodnikud keevitavad päris tõsiselt vahele.
ja kui satute kuhugi kus teil oleks võimalik endale relv soodsalt osta siis selle ületoomisega saab küll hakkama kui vaid aega ja viitsimist on.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: õigus

Postitus Postitas Eik »

Anonymous kirjutas:olen ise endale ostnud relva venemaalt. bürokraatia on täitsa olemas. tingida kannatas ka ja tuli teine hulga soodsam kui meil aga minu töö viib mind sageli venemaale ja seepärast ei saa ma transpordi kulusi arvestada. kuigi pean eespool kõnelejaga nõustuma ,et meie poodnikud keevitavad päris tõsiselt vahele.
ja kui satute kuhugi kus teil oleks võimalik endale relv soodsalt osta siis selle ületoomisega saab küll hakkama kui vaid aega ja viitsimist on.


Äkki külaline räägiks täpsemalt, mis, kus ja kuidas see protsess käib ???
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kahjuks on mul tunne, et me räägime üksteisest mööda. See, kui üksiküritaja midagi põlve otsas pusib võib tõepoolest (näiliselt) odavam tulla. Seda üritust ei saa võrrelda kaupmehe omaga, kellel tuhatüks lisakulu seljas. Pole vist mõtet rääkida a´la teemal, et vaata kuidas otsa keevitavad. :(
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud