Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

K천ik on UTC + 2 tundi

Ava uus teema Vasta teemasse  [ 8 postitusi ] 
Autor S천num
 Postituse pealkiri: suuruluki katse kombiga
PostitusPostitatud: N Juuni 14, 2018 3:32 pm 

Kombi on eraldi relvaliik ja on n천utav eraldi laskekatse. Katse tohib teha ainult kombi vintrauast.
Aga kas see annab 천iguse tavalise sileraudsega v천i vindiga suurulukijahiks v천i vastupidi?

Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: suuruluki katse kombiga
PostitusPostitatud: N Juuni 14, 2018 9:25 pm 

Et ikka siledaga jahti pidada tuleb katse teha siledaga ja vindiga samamoodi 체tleb seadus suurulukijahi kohta. Seadus ei reguleeri paraku kombi katsete kohta tuhkagi. Reguleeritakse eraldi millega saab teha laskekatset. Seega, kui sooritad esimeses lauses eraldi siis kombiga pead veelkorra tegema e. kolm laskekatset. N체체d, kui tahad ainult kombit siis pead kombiga ainult tegema, mis omakorda laskekatset tehes katse ei laiene neile kahele eraldiseisvalt- seaduse m천istes, mis on absurd. Hea t채helepanek muidugi.
Kui eksin siis parandage.

Profiil  
PostitusPostitatud: N Juuni 14, 2018 9:52 pm 
Kasutaja Avatar

Mina k체ll seda kusagilt v채lja ei loe, et peaks tegema sileda, vindi ja veel kombi laskekatse. Kombi relvast teed silerauast siledakatse ja vintrauast vindi katse. Sellega on sul m천lema laskekatse tunnistus olemas ja anna menna (y) !

Profiil  
PostitusPostitatud: N Juuni 14, 2018 10:16 pm 

Seadus n채eb ette kolm erinevat laskekatset(erinevate relvadega), Jahieeskiri 짠 12. Sh. et kombiga tehtav katse toimub kaugemalt, kui sileda endaga( 짠 12 lg7 ). Loogika 체tleb jah, et kombiga tehes peaks nagu k천ik tehtud saama, kuid seadus 체tleb nii nagu tuleb.

Profiil  
PostitusPostitatud: R Juuni 15, 2018 7:59 am 
Kasutaja Avatar

Jahieeskirjast 짠 12
(6) Vintraudse v천i kombineeritud jahirelva kasutamiseks suurulukijahil sooritab laskekatse tunnistuse taotleja kas vintraudsest v천i kombineeritud jahirelvast vintraudse jahirelva harjutuse jooksev metssiga.
[RT I, 11.07.2015, 1 - j천ust. 15.07.2015]
J채reldub, et kui kasutad suurulukijahil kombineeritud relva, siis piisab kui oled sooritanud vaid 체he laskekatse (vintraudse relva oma) - tsiteerin ". . . sooritab laskekatse tunnistuse taotleja kas vintraudsest v천i kombineeritud jahirelvast vintraudse jahirelva harjutuse . . ." Kui sul aga juba on sooritatud sileda ja vindi laskekatse ja soetad endale n체체d kombi, siis pole sul enam vaja eraldi mingitki laskekatset sooritada. Mingilgi juhul pole vaja sooritada kolme laskekatset! Aga ma ei imesta kui seda 짠 12 s천nastust t천lgendatakse kolmel v천i enamal moel. Ja mina olen 체ks nendest t천lgendajatest :D

Profiil  
PostitusPostitatud: R Juuni 15, 2018 8:51 am 

unt kirjutas:
Jahieeskirjast 짠 12
(6) Vintraudse v천i kombineeritud jahirelva kasutamiseks suurulukijahil sooritab laskekatse tunnistuse taotleja kas vintraudsest v천i kombineeritud jahirelvast vintraudse jahirelva harjutuse jooksev metssiga.
[RT I, 11.07.2015, 1 - j천ust. 15.07.2015]
J채reldub, et kui kasutad suurulukijahil kombineeritud relva, siis piisab kui oled sooritanud vaid 체he laskekatse (vintraudse relva oma) - tsiteerin ". . . sooritab laskekatse tunnistuse taotleja kas vintraudsest v천i kombineeritud jahirelvast vintraudse jahirelva harjutuse . . ." Kui sul aga juba on sooritatud sileda ja vindi laskekatse ja soetad endale n체체d kombi, siis pole sul enam vaja eraldi mingitki laskekatset sooritada. Mingilgi juhul pole vaja sooritada kolme laskekatset! Aga ma ei imesta kui seda 짠 12 s천nastust t천lgendatakse kolmel v천i enamal moel. Ja mina olen 체ks nendest t천lgendajatest :D

Kindlasti on kodanike, kes on veendunud, et tuleb siis veel lisaks 체ks vindikatse teha kombi jaoks! :roll:

Profiil  
PostitusPostitatud: R Juuni 15, 2018 12:56 pm 
Kasutaja Avatar

Andrus Michelis kirjutas:
Kindlasti on kodanike, kes on veendunud, et tuleb siis veel lisaks 체ks vindikatse teha kombi jaoks! :roll:

Mhmh, ja papa kapitagusega tuleb neljas ka teha. :D

Profiil  
PostitusPostitatud: E Juuni 18, 2018 8:58 pm 

Just, just - mida rohkem katsetad, seda paremini jahil lased :lol: . Seega targad seaduselugejad - lugege ikka s채채dusi tihedamini :lol: .

Profiil  
N채ita postitusi eelmisest k체lastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 8 postitusi ] 

K천ik on UTC + 2 tundi

Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 1 k체laline

Sa ei v천i postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei v천i vastata selle foorumi teemades
Sa ei v천i muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i postitada manuseid selles foorumis

Otsi: