Relva sisselaskmine Tartumaal

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas Jahimeez »

Magasin kahjuks ürituse "kärbes kirbule" maha. Kas kellelgi on plaanis lähiajal Tartumaal relva sisselasta, soovitav oleks mingi konstruktsiooni pealt. Võiksime koopereeruda. tel 551 6155
Jahti kaine peaga!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Neljapäeviti on võimalus kasutada Uniküla lasketiiru. Mingeid konstruktsioone seal enam selleks pole, aga koht ja aeg selleks olemas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

tahaks just mingi aluse pealt sisse lasta, niisama liivakoti pealt ei õnnestu kuidagi. Võibolla viga hoopis relvas, seda tahangi kindlaks teha.
Jahti kaine peaga!
Kasutaja avatar
Tartu@udaff.com
Postitusi: 38
Liitunud: L Sept 23, 2006 9:22 am

Postitus Postitas Tartu@udaff.com »

Neljapäeval, mis kellast lasketiir töötab, kuna võib tulla, kellega kokku leppida, kas mingi omanik ka on ,kellega on vaja kokku leppida. Mul on uus poolautomaat 308 win. tahaks proovida kuidas töötab.
Jahil, kirikus ja saunas kõik on võrdsed
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kuna mina olen seal sel ajal vastutav isik siis ei teeks paha, kui mulle helistada. Tel. 56 657 489 Janek nimeks.
Tiir on lahti 17.00-21.00 Olen alati kaasa võtnud ka oma liivakoti ja teki lamamise alla, kui soovi on avaldatud.
Minu teada see Tartumaal praegu ainus legaalne koht, kus relva sisse lasta saab 100m peale. Parandage, kui eksin.
Liivakotil pole häda midagi, nagu ka relval pahatihti. Enamasti tuleb ikka enda sisse vaadata. See siis omast kogemusest.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Juhul kui tõesti vaja pool elamist sinna kokku vedada siis võin transitiga abiks olla, kui tartust minek on.
Kui ikka vinge rest on sis laseks ise ka heameelega, näeks vähemalt kui vilets see tihend püssi taga on :D :D
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Minul pole sellist vigurit.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Tartu@udaff.com
Postitusi: 38
Liitunud: L Sept 23, 2006 9:22 am

Postitus Postitas Tartu@udaff.com »

kas lasketiir asub siin....

http://www.marandi.fie.ee/album/index.p ... =Kaart.JPG

KAKUKE info

Asukoht. Nagu öeldud siis Uniküla lasketiirus Tartumaal. Tekitasin kaardi.
Oletan, et tulijad hakkavad liikuma Tartu poolt (kes soovib seletust kuskilt mujalt, andku teada). Tartust tuleb sõita mööda Võru tn kuni linna lõpuni välja. Sealt edasi sõites vahetult enne raudtee ülesõitu (sinna ei lähe) on viit Ülenurme otse edasi (suunaga natuke vasakule). Mööda viimast teed mõned sajad m kuni tuleb viit Kurepalu ja Roiu. Sinnapoole tulebki minna. Läbi Kurepalu ja Roiu välja (mõõtsin, et linnast on Roiu ca 11 km). Roius jõudes kohe esimesele suurele ristmikule, tuleb minna otse üle selle (seal näitab viit Lootvina 12). Piki läbi Roiu 1,7km kuni Sillaotsani, kus asfalttee keerab paremale (seal ka viit Lootvina 10). Mööda seda edasi 3,1km (ületate Mõrajõe, Roiu saab läbi ja hakkab peale kruusatee). Tuleb ette ristmik (Uniküla rist viitadega Reola 9 ja Hammaste 6), kust saab ainult kas paremale või vasakule. Keerata tuleb vasakule (Hammaste suunas) ja 300m edasi (selle sees ületate jälle Mõrajõe), kus tuleb ristmik enne tõusu ja silt Lootvina 7. Tulebki keerata siis paremale Lootvina poole. 1,0km otse edasi ja tulevad majad, kus bussipeatus nimega "Metskonna". Kohe mõned meetrid edasi on jurakas mänd vasakut kätt ja tee ning roheline silt "Riigimets". Mööda seda teed (männi juurest vasakule) tulebki minna 2,3km, kuni tuleb vasakul pool ainuke maja tee ääres ja kohe peale seda maja on langus ning paremat kätt languse lõpus on tee paremale. Sealt tee otsast ongi juba lasketiir näha. Panen kindlasti üles suure männi juurde ja siis tiiru teeotsa juurde mingid viidad.
Jutt sai pikk ja segane, aga loodan, et on arusaadav. Kui miskit segast, küsige aga julgelt üle.
Muud Mul on vaja teada, et kas keegi vajab laskmiseks lauda ja tooli või ei? Kui keegi märku siin sellest ei anna siis ei tekita seda kohale.
Peale tiiru olemine. Mis rahvas sellest arvab? Kas tekitame mingi telkimise? Oleks seda vaja ette teada, et teha natuke luuret. Kus oleks kena paik ja tohib ka lõket teha.
_________________
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Jahil, kirikus ja saunas kõik on võrdsed
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Tartu@udaff.com kirjutas:kas lasketiir asub siin....

http://www.marandi.fie.ee/album/index.p ... =Kaart.JPG



jah, see on see tiir.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

Mina olen igatahes huviline, mingi laud oleks väga teretulnud. Tuleks aint varakult päev kokkuleppida.
Jahti kaine peaga!
Kasutaja avatar
Tartu@udaff.com
Postitusi: 38
Liitunud: L Sept 23, 2006 9:22 am

Postitus Postitas Tartu@udaff.com »

Neljapäeval 21.06.07 tulen kui ei luba varem Elva tiirus tulistada. Ülesanne selline, poolautomaadi sisselaskmine. Relv on uus, Saiga 308 win. Lahtise sihikuga tegin laskekatsed, aga relv laseb natuke vasakule, tuleb reguleerida. Olen jahile kutsutud, aga relvaga, mis laseb mitte sinna, kuhu sihid, ei taha minna.Laskekatsete sooritamisel koordineerisin tuld niimodi, et võtsin peale esimese pauku natuke paremale. See jama jahil küll mind ei rahulda. Arvan, et võtan kaasas liivakoti ka. Plaanides tulla sinna kella seitsmeks.
Jahil, kirikus ja saunas kõik on võrdsed
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas zavi »

Omal on ka see teema varsti päevakorras. Kas eespool toodud kontaktid veel kehtivad. Ja kas veel kusagil mingeid varjante Tartu kandis.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas kakuke »

See kolmap lähen ja peale 14:00´i.
Helista igaks juhuks ette.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas TiitR »

No Janek on minu teada ka praegu Janek ja nr. on vähemalt minul telefonis sama :mrgreen:
P.S kui aga Janeku välja pakutud ajad ei peaks sobima, siis natuke kaugem paik on Võru Jahimeeste seltsi tiir Osulas. Seal on 50m. peal laskemaja ja 100m. peal puu pakk, kuhu saad kaasavõetud liivakotid vms. abivahendid toetada. Tuleb ainult sealse pääliku Mati Kivistikuga (5231187) kokku leppida ja kuna tegu on väga normaalse inimesega (y) ja kui enda järel kõik kestad jms. prahi ilusti ära koristad, ning ohtusreeglitest kinni pead, siis usun, et takistust ta ei tee. Mina olen vähemalt temaga kogu aeg kokkuleppele saanud.
Edit: krt. Janek jõudis juba ette.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas Anti »

TiitR kirjutas:No Janek on minu teada ka praegu Janek ja nr. on vähemalt minul telefonis sama :mrgreen:
P.S kui aga Janeku välja pakutud ajad ei peaks sobima, siis natuke kaugem paik on Võru Jahimeeste seltsi tiir Osulas. Seal on 50m. peal laskemaja ja 100m. peal puu pakk, kuhu saad kaasavõetud liivakotid vms. abivahendid toetada. Tuleb ainult sealse pääliku Mati Kivistikuga (5231187) kokku leppida ja kuna tegu on väga normaalse inimesega (y) ja kui enda järel kõik kestad jms. prahi ilusti ära koristad, ning ohtusreeglitest kinni pead, siis usun, et takistust ta ei tee. Mina olen vähemalt temaga kogu aeg kokkuleppele saanud.
Edit: krt. Janek jõudis juba ette.


Tiir vast siiski Järveres,mitte Osulas. :wink:
http://beta.album.ee/antilaht
Vasta