Relva sisselaskmine Tartumaal

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas TiitR »

Anti kirjutas:
TiitR kirjutas:No Janek on minu teada ka praegu Janek ja nr. on vähemalt minul telefonis sama :mrgreen:
P.S kui aga Janeku välja pakutud ajad ei peaks sobima, siis natuke kaugem paik on Võru Jahimeeste seltsi tiir Osulas. Seal on 50m. peal laskemaja ja 100m. peal puu pakk, kuhu saad kaasavõetud liivakotid vms. abivahendid toetada. Tuleb ainult sealse pääliku Mati Kivistikuga (5231187) kokku leppida ja kuna tegu on väga normaalse inimesega (y) ja kui enda järel kõik kestad jms. prahi ilusti ära koristad, ning ohtusreeglitest kinni pead, siis usun, et takistust ta ei tee. Mina olen vähemalt temaga kogu aeg kokkuleppele saanud.
Edit: krt. Janek jõudis juba ette.


Tiir vast siiski Järveres,mitte Osulas. :wink:

Selle koha pealt sry. Ma Tartu miis :oops: ja arvasin, et see koht Osulas asub...muu jutt jääb kehtima :D
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas zavi »

Selleks kolmapäevaks kahjuks ei jõua aga kui uus raud käes eks ma siis võtan ühendust. Ei oodanud nii kiiret reageerimist :) .Võru kant tuleb ka kõne alla kuna seal kandis nagunii liikumist.
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas zavi »

Nii õnnestus siis lõpuks paberid korda saada ja olen värske relvaomanik. Kui keegi on lähiajal kusagil paugutama minemas siis astuks heameelga sabapeale.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas TiitR »

zavi kirjutas:Nii õnnestus siis lõpuks paberid korda saada ja olen värske relvaomanik. Kui keegi on lähiajal kusagil paugutama minemas siis astuks heameelga sabapeale.

Oli mul täna niisama asja täna klubisse ja hüppasin ka alt poest läbi ja binoklit uudistades uurisin Arno käest, et kuidas meil seal klubi tiirus laskmisega hetkel on, aga nagu arvata oligi, siis sealne elu ikka täiega vee all ja arvas temagi, et lähim variant on Unikülas kaitseliidu tiir ja järgmine siis Võrumaal. Aga suhtle ka klubilise kakukesega.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas kakuke »

Unikülla on plaanis homme minna, järgmine nädal kindlasti ei lähe.
Viidikesega on selline lugu, et klubis toimus koosolek (eelmine nädal), kus mingi osa aktiviste oli kohal. Sai paika räägitud, et see hakkab toimima mai kuus. Elame näeme. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas zavi »

Ei tea kas Viidikesega on midagi selgunud. Jätkuvalt soov kätt harjutada aga võimalusi kasinalt.
Ega tea kas liikuva märgiga saab ka kusagil harjutada või peab kohe katsetele ilmuma.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas Feen »

Viidikese teemal asjad liiguvad, natukene ja aeglaselt, aga siiski. Tõsiselt loodan, et juunist läheb elu käima, nii püssi sisse laskmiseks kui jooksva märgi harjutamiseks.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas valdo »

Feen kirjutas:Viidikese teemal asjad liiguvad, natukene ja aeglaselt, aga siiski. Tõsiselt loodan, et juunist läheb elu käima, nii püssi sisse laskmiseks kui jooksva märgi harjutamiseks.

Kas Viidikese tiir on nüüd juba toimiv ettevõtmine? Kas seal on võimalused optikat 100m peale paika lasta? Mis aegadel sinna muidu löögile saaks?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas Feen »

Hetkel veel ei saa. 100 m rada pole ka kasutuskõlbulik. Oodata tuleb mõningase maa tahenemiseni.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Relva sisselaskmine Tartumaal

Postitus Postitas kakuke »

Ja 100m on puhtalt raha taga kinni, et kuna leitakse vajaminev summa kahe kuulipüüdja ehituseks. Jaak ennustas, et aprilli lõpus on ka küsitav sinna juurdepääs. Alternatiiv on aprilli teisel poolel Uniküla (lase või 300m).
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta