Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
koll

Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas koll »

EJSL'il on küll vist päris p***e majas või siis tõsine masu. (n)

http://www.ejsl.ee/news.asp?action=0&type=100009&id=56
Manused
lepe.jpg
kitver
Postitusi: 8
Liitunud: N Veebr 05, 2009 4:49 pm

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas kitver »

ei saa probleemist aru?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas kakuke »

Ei saa mina ka aru, et kas on vaja sellist reklaami teha sellele ettevõttele. Tõele au andes, on Jagdhof suhtelislet suurelt kahel aastal, mis ise käinud metspahril, sponsoreerinud seda üritust. Pigem küsiks, et miks teised ettevõtted sama teed hetkel ei käi. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Jagdhof toetab sporti päris toredal moel. Lisaks Eesti Jahispordi Liiduga koostööle toimib ka Fiocchi Team väga hästi, Compak Eesti Karikavõistlus, 2010 finaaletapi järel võitis kokkuvõttes meeskondlikult Võru JS/Fiocchi Team kooseisus Tauri Tamm, Tauno Tamm, Kaupo Kindsigo. Individualselt, absoluutarvestuses Elvas:1. Tauri Tamm 89 (Fiocchi padrun), 2. Raimo Uuemõis 88 (Fiocchi padrun), 3. Viktor Beregov 87 (Fiocchi padrun), 4. Kaupo Kindsigo 86 (Fiocchi padrun), :o :shock:
Kui keegi soovib Eesti Jahispordi Liitu toetada mistahes vormis (logistika, padrunid, raha koondiste lähetamisks EM ja MM võistlustele), andke teada! :)
koll

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas koll »

Eks kuidagi peab ju oma nime pesema - jahimeeste seltskondades ju teada
"Jagdhof-Deerhunter" nime taga peituv isikkoosseis mitte just väga kõrge
äri- ja suhtluskultuuriga.

Kakukesele vastuseks:
Kui kokkuhoid riigimaksude arvelt on 20% ja muude maksude arvelt lisagi (aastalõpu AK uudiste teatel maksti lahkumishüvitise asemel rusikatega), siis on see ettevõte võrreldes teistega kindlasti edulisemas seisus!!!

Lihtsalt, huvitav et kellega see koostöölepe sõlmiti:
JAGDHOF 'i nimega seonduvat äriühingut Eesti registritest ei leia
AVOKAAREX GRUPP OÜ - jagdhof.ee kodulehe hoidja

või siis tehti see kokkulepe TARMO TÜRI 'ga isiklikult.
Selle nime tagant leiab muidugi palju firmasid:
FERRET GRUPP OÜ - maksuvõlg 1 400 000.-
VENDEREX GRUPP OÜ - maksuvõlg 1 200 000.-
MERTESTEX INVESTMENTS AS - maksuvõlg 70 000.-

DEERHUNTER GUNS&AMMO OÜ - hoiab relvamüügi litsentsi, EI OLE KÄIBEMAKSUKOHUSLANE (ju siis relvamüügi käive ei ületa 250 000.- krooni), ei ole esitanud majandusaasta aruandeid jne.
On sellel leppel üldse juriidilist jõudu, või lastakse vajadusel ka EJSL üle ?
Harju Maakohtu registriosakond määras toimetada aruandetrahvimäärus kätte avalikult. Avaldada väljaandes Ametlikud Teadaanded järgmise sisuga avalikult kättetoimetatava dokumendi väljavõte: Harju Maakohtu registriosakonna 26.11.2009. a. trahvimäärusega määrati rahatrahv 2008 majandusaasta aruande seaduses sätestatud tähtaja jooksul esitamata jätmise eest Deerhunter Guns&Ammo OÜ-le trahvi suurus viis tuhat (5000) krooni.
Harju Maakohtu registriosakond määrastoimetada 25.01.2010 hoiatusmäärus registrist kustutamiseks kätte avalikult. Avaldada väljaandes Ametlikud Teadaanded järgmise sisuga avalikult kättetoimetatava dokumendi väljavõte: 25.01.2010 on Harju Maakohtu registriosakond teinud äriühingule Deerhunter Guns&Ammo OÜ hoiatusmääruse registrist kustutamiseks seoses 2008 majandusaasta aruande äriregistrile esitamata jätmisega ja määranud tähtaja puuduvate aruannete esitamiseks 6 kuud alates hoiatusmääruse kättetoimetamisest.

Tõenäoliselt pole EJSL'il enam teiste ausate kaupmeeste ukse taha, peale sellist liigutust, asja ka enam.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas kakuke »

Kurb jah, aga ainus surmapatt, milles antud ettevõtet süüdistada saab, on majandusaruande mittekorrektne esitamine, või on maksudest kõrvalehiilimine ka tõestatud fakt? Miljonilised maksuvõlad ja mis iganes muud võlad pole juba ammu mingi uudis, eriti nüüdses majanduskliimas. Minu meelest mõtetu teema. Jah Deerhunter on paha ja ärikultuur olematu, aga ikkagi fakte see ei muuda. Või mis selle teemaalgatuse mõte üldse oli? Teha Deerhunterile natuke reklaami? Negatiivne reklaam on ka reklaam.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas Hanno »

Kaupo,
Kaua laks aega, et kui minu Perazzi kontaktist sai Türi kontakt, täpselt üks IWA, Perazzi pöördus esimesena ju minu poole, ma usaldasin sind, miks ma enam ei ole millegi üle üllatunud. Jõudu jaksu **** hea sponsori üle ja toetaja üle ikka ka.
Hanno
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Hanno, oled vist unustanud, et esimesed iseseisvunud Eesti 3 Perazzi püssi (MX 10 Sporting) tellisin mina isiklikult Perazzist. Nii, et minu isiklik kontakt oli ammu enne sind. Jah, vahepeal tahtsid ka sina püsse tellida, olin nõus sind aitama. Püsse ei tulnud (sest sinu kontaktid ei andnud sulle vajalikke detailseid tehnilisi andmeid, raudade kaal näiteks) ja asi jäi soiku. Häid püsse on aga tipplaskuritel väga vaja ja kui üks ei tee (too) teeb (toob) keegi teine, nii see läheb! Minu käsi siin mängus ei ole ja sinu RUAG infot pole keegi kasutanud! Lihtne.

Minu arvates pole Eestis üheski majandusvaldkonnas nii tülitsevat, laimu ja intriige levitavat ja üksteise brände risti-pisti müüvat
(loe: o m a turgu solkivat) seltskonda nagu relvakaupmehed! Ise saevad enda oksa kus vahendeid ei valita! Selle asemel et maha istuda ja asja arutada... :cry:
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas Hanno »

Kaupo,
See viimane lõik on kahjuks tõsi, kuid ehk mäletad kellede turule tulemisega kogu see Pandora laegas avati. Ärategemine, laim, ebaausad võtted, lausvaletamine, olematu ärikultuur, Euroopas võlalaine tekitamine jne., Eesti relvakaubanduses olid kõik need asjad olematud, nüüd kahjuks igapäevane tõsielu. Perazzi osas vabandan.
Lugupidamisega,
Hanno
kehva tantsijat segavad ka omad munad
koll

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas koll »

To Kaupo:

Oot, nüüd ei saa enam miskit aru. Millise jahi- ja laskesporditarvetega kaupleva ettevõtte palgal Te olete?
Küll müüte NightForce sihikuid super soodsa hinnaga, küll laadimistarvikuid, kuule, püsse ja igasugust muud "kama". Valgustage inimesi, et ei tekiks valesi arvamusi.
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas Arles »

koll kirjutas:To Kaupo:

Oot, nüüd ei saa enam miskit aru. Millise jahi- ja laskesporditarvetega kaupleva ettevõtte palgal Te olete?
Küll müüte NightForce sihikuid super soodsa hinnaga, küll laadimistarvikuid, kuule, püsse ja igasugust muud "kama". Valgustage inimesi, et ei tekiks valesi arvamusi.

Eestis ei müüda jahinduse ja laskmisealast varustust ehk "kama" supersoodsa hinnaga. K.a. Kaupo ja Nightforce. Tollel ei ole minuteada Eestis ametlikku esindajat.
Kuulid - Eestis on vist edasimüüjad ja on vahendajad, kes ostavad kuule jaekaubandusest - küll välismaisest.

Kuid tagasi teemasse tulles. Kui mina tegelen oma sportliku hobiga, siis olen ma iga toetaja üle õnnelik. Samamoodi on rahul ka Jahispordiliit. Ala, millega me tegeleme on üsna kulukas. Kui mul on võistluste korraldamisel valida, kui suure väärtusega auhinnalaua ma välja panen, siis eelistan kasutada sponsoreid. Ilma nendeta näiteks Metspahril 100 keek eelarve saamine läheb ju osalejatele muidu liiga kalliks.

Sponsor esindab kaubamärki - vastav kaubamärk riputatakse üles ja viidatakse - sõltumata seda haldava ettevõtte nimest. Juhul, kui sponsor omalt poolt lepingut rikub, saab ka teine pool reklaami piirata - lihtne. Ja meie ju loodame, et toetuslepinguid ei sõlmita nende rikkumise usus.

Seega, rohkem toetajaid ja sponsoreid ja vähem üksteise kirumist. Me kõik teame juba, et mitmed jahikauplused ei saa omavahel läbi ning käib üksteise süüdistamine. See on asi, mis peaks tegelikult varju jääma - ettevõtete omavaheline asi. Et kallid kaupmehed - ärge tooge omavahelisi tülisid hoolimata ükskõik kui suurest antipaatiast iga hinna eest suurele ekraanile. Iga süüdistus määrib märkamatult ka süüdistajat.

Ahjaa, omalt poolt isiklik kogemus ka Jagdhofi meestega. Oleme teinud mitmeid kokkuleppeid. Suusõnaliselt. Üsna oluliste summadega. Ja osapooled peavad sõna. Lubatud-tehtud-kõik.

Ahjaa, Hanno ikka veel kahjuks ainuke müüja siin foorumis. Vähemasti oma nime alt. Kiitus Hannole aga teised??
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Koll, kes teie olete ja kelle palgal olete? Mis püsse ma müün?
Valgustage inimesi! :|
koll

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas koll »

Kaupo Kindsigo kirjutas:Koll, kes teie olete ja kelle palgal olete? Mis püsse ma müün?
Valgustage inimesi! :|



Kolme Perazzi toomine isiklikuks tarbeks.....!? Võimalik, aga vähe usutav.
Mina olen tavaline kodanik keda on ära tüüdanud see kahepalgelisus ja mammona kummardamine, tänu millele minnakse vähemalt minu eetikaga vastuollu. Nagu mingit pätid kuskil raha lehvitavad nii kohe peale lennatakse unustades, et esindatakse päris suurt hulka laskjaid. Ma üldse ei imesta kui EJSL'i liikmete arv nüüd varsti ka vähenema hakkab.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Oot oot, mina ostsin endale ühe, Priit Kuusmik ühe ja Jevgeni Bolshakov ühe Perazzi, mis probleem sul sellega on? :evil:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Eesti Jahispordi Liit ja Jagdhof sõlmisid koostööleppe

Postitus Postitas andrus »

Seda teemat ei peaks mitte lukku panema vaid lihtsalt ära kustutama.Nõme üksteise rahakotis surkimine ja salvamine.
Ei ole mõtet arvata,et EJSL ees otsas turakad on ja ei anna omale aru mida nad teevad.
jahismurf
Vasta