Laadimispäev vol 3

Arutelud ja küsimused padrunite laadimisest
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Laadimispäev vol 3

Postitus Postitas sniper »

Kas antud üritus võiks veel kunagi toimuda. Plaanis soetada laadimiskomplekt aga laadida kogu selle atribuutikaga ei oska. Viimane laadimispäev mis toimus HKT keldris oli õpetlik aga taga reast ei näinud suurt midagi.( matriitside paigaldus, timmimine jne)
Kui antud üritust korrata pole plaanis , äkki leidub foorumis keegi, kes on nõus õpetama laadima kui oma varustuse kätte saan.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Ma lööks kah kampa, õpilasena loomulikult.
Kasutaja avatar
BA
Postitusi: 64
Liitunud: E Aug 29, 2005 3:20 pm

Postitus Postitas BA »

Ega endalgi hakkab tasapisi sportlik huvi asja vastu tulema.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Seoses huviliste ja küsijate plahvatuslikult suurenenud rohkusega (mõte on selles, et kui ühele vastan siin PS 20 min siis sama ajaga võiks infot anda saalitäiele meestele!) teeks avaliku ettepaneku laadimispäeva kordamiseks Tallinnas, saal 30-40 inimese jaoks olemas.
Arles, kui eelmise eduka ja meeldejäänud laadimispäeva korraldaja võiks siingi õla alla panna ja kõigepealt selekteerida peamised teemad ja lektorid. Olen nõus kaasa lööma, riistad olemas! Ise võin teha sissejuhatuseks näiteks jahikuulide tutvustuse tuntud firmade lõikes!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

hakkab tekkima, kui natuke veel mehi huvitub oleks üritus paigas, ise oleks kindlalt käpp.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Igati lahe mõte. Aasta lõpp läheb nii ehk nii tormamiseks, oleks selline tore uue aasta alguse ettevõtmine.
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Mõte mõtteks

Postitus Postitas Arles »

Et huvilisi tundub mõni olema aga ... ehk oleks kodanikud huvilised kõiksepealt nii lahked, et annaks oma soovidest rohkem teada.
Seega üleskutse - pange palun kirja need teemad, mis laadimise juures kõige huvipakkuvamad on - proovib korraldada miskit vastavalt sellele.
Aja mõttes jah vast järgmine aasta ja algus.
Koht - no Tallinnas leiame, mujal vaja abilisi.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

teemadest vast ikka see algtõde kindlasti. Et kuidas ja mismoodi. Kuidas raske poolmantel ning kerge täismantel ühte jooksma saada jne. ma arvan. Ja nagu Kaupo juba välja pakkus, siis erinevate kuulide tutvustus ei teeks ka paha
bambino
Postitusi: 134
Liitunud: K Nov 30, 2005 11:44 am

Postitus Postitas bambino »

Mind huvitaks tiirulaskemoonaga seotud teemad (et kuidas suurema täpsusega moonani jõuda, kiirus vs täpsus, padruni üldpikkuse ja üle/alarõhuga seotu).
ago
Postitusi: 34
Liitunud: N Jaan 15, 2004 7:49 pm

Postitus Postitas ago »

olen huvitatud osalema õpilasena, kuhu saab kirja panna?

Tänan
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Saatke Arlesele PS (personaalsõnum) osavõtusooviga ja peamise teemaga-küsimusega mis teid huvitab. Arles struktureerib. Niimoodi liigume edasi! Minu eesmärk on selle aasta numbri sees joulu ja uue aasta vahel üritus ära teha! Hau!
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Paraku oligi eelmine kord niipalju rahvast, et tagareast juttu oli kuulda aga ei näinud suht koht midagi. Ma ma ise olen huvitatud just laadimis põhitõdedest.
Kasutaja avatar
Elajas
Postitusi: 17
Liitunud: P Mai 28, 2006 3:37 pm

Postitus Postitas Elajas »

Oleks ka tulija, õpilasena.
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

UUED AJAD

Postitus Postitas Arles »

Viide küsitluse lehele ehk siiski järgmine aasta. Veidi nuputamist läheb veel meil kuupäevade üle. Aga põhimõtteliselt on tegemist mingi teisipäeva või neljapäevaõhtuga jaanuaris.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

Laadimine

Postitus Postitas einstein »

Oleks ka kangesti absuluutse diletandina osaleja kui vaid ei satuks vahemikku 17-27 jaanuar .......
Diletant selles mõttes et tegelikult laadimisest ikka ööd ega mütsi ei jaga aga tahtmine on nii suur et keel suus kõva ......
Vasta