Iselaetud magnum !

Arutelud ja küsimused padrunite laadimisest
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

Njah päris ilma karistuseta ei pääsenud , aimpoint tuleb uuesti peale liimida, ei pidanud see relvameistri töö midagi,,,
aga ,,sellise matakaga laseks ainult rebast ja heal juhul hane taevast , mujale nagu ei kasutakski, pardile loomulikult 50 g ube palju,maksimaalselt 42 g küllaga .
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Minulgi tekkis küsimus, et milleks need 50g head on? Kui ikka pihta ei saa pole ka sellest suuremast laengust miskit tolku ja kui hästi lasta oskad, saad ka palju vähemaga hakkama. On siis tõesti mõni rebane või hani koju toomata jäänud, et pole just seda vajaliku 50g olnud? ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Teooria

Postitus Postitas Arles »

Mehed on lapsed (mu oma naine kinnitab ka) ja peavad mängima. Või nagu orbiku kohta oli - lapsena ülivaene hea, et poiss, muidu poleks millegagi mängida olnud...
Alati on võimalik minna trepist lossi vaadama - mõned ronivad mööda müüri. Alati on ka võimalik laskma õppida aga mina reguleerin oma püssi ja mõni mängib püssirohuga :)
Sõnaga eriti kõva matsu ja reaalse vajaduse vahel ei tasu vist alati seost otsida..
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

Njah,,seltsimehed Jaan Tatikad :D
no las ma katsetan ja panen mõne oma kogemuse ka siia,,siis vast teised ei hakka ise neid lollusi tegema,,
soov oleks pisut peenema haavliga lasta ja veic kaugemalt, et haavlikülv oleks hea ja magnum võimaldab head tihedust paraja maa pealt,,ega siis kõigi püssid pole sellised et 35 meetri pealt on haavlivihk imepisike ,,
lihtsalt ära tüütab et lased hanest jämeda haavli läbi ja pärast neid raipeid järv täis,,aga peenem uba satub tunduvalt paremini konti ja toob ta kohe alla,,,
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

siinkohal "soovitusi" katsetajale. Otsi mõni 76 mm kest, laadi sellesse 3,5 g sokolit, jäta see sokol nädalaks pressi alla. Seejärel 2 head seelikuga troppi. Võta haavlit nr 9 55,6 g (rohkem ei tohi ,ei tule hea)sega liimtihendimassiga ja topi padrunisse, valtsi ots korralikult kinni.
Alusta testamendi kirjutamist. Otsi üles üks lühikese padrunipesaga püss 65mm näiteks. Teata omastele täpsed koordinaadid kuhu kavatsed katsetama minna. Veendu ,et testamendis kedagi ära pole unustanud. Katse vii läbi soovitavalt teistest inimestest eemal. Kui nägu peale pauku terve ja eluvaim sees, siis tõenäoliselt elad kõrge vanuseni.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

relva raud jääb terveks,,aind uut kaba on vaja,,,katsetused on tulemusi andnud,,(mitte minu isiklikud katsed siis )
ja mis testamenti puutub siis märgin sinu ka ära kui kogu mu võlgade pärija :D:D:D
minupärats võib teema lukku panna,,pole siin midagi asjalikku :)
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Suletud