Rajakaamerate keelustamine ?

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Rajakaamerate keelustamine ?

Postitus Postitas lant »

Kasutaja avatar
H:Owl
Postitusi: 172
Liitunud: E Nov 19, 2012 3:30 pm

Re: Rajakaamerate keelustamine ?

Postitus Postitas H:Owl »

See (piiramise) keelustamise põhjendus -
“The ruling will ensure that we protect the quality of the experience, that we protect the wildlife itself and that they are being pursued under Fair Chase Doctrine,” Davis said. “That balance is the essential part of being on the commission and setting the rules that govern how we pursue wildlife.”
on mulle küll arusaadav. Keelustatakse (ma nii saan aru) ainult need kaamerad, mida kasutatakse otseselt loomade küttimise otstarbel. Olen ennegi siin kirjutanud, mida arvan ühepoolsest võidurelvastumisest metsas. Ja no kuulge, 30+ rajakaamerat ühe joogikoha (meie oludes pigem söötmiskoha) ümber!?
Mõelgem ka sellele, mis hakkab juhtuma kui meie jahivastased oma kaamerad siin söödakohtade (loe söödalt laskmise kohtade) ümber üles panevad ja seal toimuvat on-line sotsiaalmeedias levitama hakkavad. Mitte et seal minuarust midagi hirmsat toimuks aga asjassepühendamatute hingerahu tagamiseks tuleb võibolla meil endil paluda rajakaamerad ära keelata :M.
Ja mis tähendab öelda hüvasti
kärmele ponile ja jahile?
Elu lõppu ja kiratsemise algust

Pealik Seattle?
Vasta