Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
jyri

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas jyri »

Arvan ka mina, et koera küljes olevate vidinate peaeesmärk on aidata leida koer,kes kedagi jälitades oli kuskile läinud. Ehk hoida kokku koera ootamise/otsimise aja pealt, eriti lühikese talvepäevaga. Kõik muu on jahi "mugavustamine" (b) , ilma milleta saab hakkama siis, kui seda jahti korralikult juhtida . Nagu siin mainitud, edukat jahti on peetud ka siis, kus polnud ei mobiile ega raadiosaatjaid. Aga koerad ja kompassid olid. Seega kõik oli ja on kinni korralduses. Valdav enamus "noorjahimehi" soetab endale esimeseks vintrelva. Ise pole võimeline jälje järgi uluki liikumissuundagi määrama,kompassi omamisest/kasutamisest rääkimata,ka soolestamises osalemist pole täheldatud, aga tema ainuvõimalik koht on ikka kütiliinis. Ja just nemad tahavad/peavad/ teadma vidinate abil või raadioteel, kus on koer,mida teeb ja kust ta ulukit jälitades välja tuleb et saaks eeskirju rikkudes ette joosta ja pauku teha( mis on ka minule, mitte ainult Puugile, punaseks rätikuks). Mis sellest, et koera pihta :VS , peaasi, et skoori saaks avada (y) .
Mina isiklikult olen siiani kuulnud ainult ühe noorjahimehe käest palvet õpetada teda põllus nuumavale karjale ligi/sisse hiilida.Teised ainult kadestavad, miks ma nii palju( nende arvates) lasen. Nii et palju sõltub jahiseltsidest, kus "katseajasse" suhtutakse liiga formaalselt .
kauposaarva

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas kauposaarva »

Saanud nüüd katsetada seda Huntloc'i Soomes ja avastades sellel ravimatuid haigusi, siis otsustasin, et panen tulevasel kuul kokku projekti ja elluviijad oma algatusel, mis koostavad samalaadse süsteemi nagu seda on Huntloc, kuid asjal on see eelis, et seesolevad kaardid on minu loodud kihtidega, seadme tüki hind on ümmarguselt 100€ (2200mAh akuga, GPS tugi, GSM/GPRS/EDGE andmeside, veekindel 3D prinditud korpus). App ise on tasuta. Antud hetkel on seade olemas ja katsejärgus. Praeguse töötava testversiooniga on võimalik koer leida üles kahekümne sekundi jooksul viie meetrise täpsusega, kui läheb Astro levialast välja. Tulevikuplaan on see, et vana Astro rihma sisu hakkaks sisaldama sedasama seadet ja vastuvõtja on Astro küljes olev must junn!

Hetke testmudeli eelised: Salvestab ja säilitab asukohainfot kuniks leiab esimese GSM levi. Ei vaja eriteadmisi. Ooteaeg 3 päeva; sissehelistamise funktsioon keskkonna/koera kuulamiseks; mõõdud 64mm x 46mm x 17mm; 50 grammi.
Tutvustatav Pärnus. Kasutatav lähiajal "Androzic" Androidi app'ga, mis töötab rahvusvaheliselt ja on tasuta. Kaardikihtide kohta küsida infot minu käest. Androzic toetab ka rasterkaarte, üksteise nägemist. Lisamugavus on see, et minu tehtud kaarti saab ise Paintiga ümber joonistada, kuid geoinfo säilib. Rõhun siiski sellele, et ASTROT SEE EI ASENDA! Pigem on odavam lahendus Astro hinda kartvale inimesele ja sellele Astro omanikule, kes kaotab sageli siiski koeri.
Palun positiivsust!
Viimati muutis kauposaarva, T Mai 20, 2014 11:31 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas sooviku »

(y) aga,kas see kaelarihma küljes olevat junni väiksemaks aretada ei saaks?Tänu sellele leiaks kindlasti ostjaid ka mittejahimeeste seast.
Naine võib olla,koer peab olema!
kauposaarva

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas kauposaarva »

sooviku kirjutas:(y) aga,kas see kaelarihma küljes olevat junni väiksemaks aretada ei saaks?Tänu sellele leiaks kindlasti ostjaid ka mittejahimeeste seast.


Saab ikka. ca 50mm x 35mm x 10mm Seda saab kasutada ka lutikana, millel sellised funktsioonid lisaks nagu aedik ehk siis määrad smsi teel diagonaali, kust väljudes alarm; saabumishäire ehk kui jõuab kuskile, siis annab teavet; enesekaitsevahendina SOS nupu tõttu; Tarkvara lähtekood mul olemas, seega pm annab lisa juurde nipitada. Toetab ka välist pidevat toidet ehk siis firmadele autode/tehnika jälgimiseks. No mõttemaailm on piiritu. Seade ei anna märku toimuvatest päringutest väliselt, ei piiksu ega kääksu!

Tegemist on legaalse seadmega, selle kasutaja aga peab veenduma, et teeb legaalset asja.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas aivar00 »

Ei oska muud kosta kui tubli Kaupo!
ikka lõbusalt
kauposaarva

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas kauposaarva »

Kui kedagi huvitab selle minu poolt pakutava GPS'i jälgija kerge testimine, see lihtsalt helistagu numbrile 5624 3222.

Paar sekundit kutsub ja siis saadab minu teise kõnekaardi arvelt SMS'i vastu automaatselt selle junni asukohaga. Helistajale on see tasuta. Aku on värskelt täis laetud ja vaatab, kaua see siis töötab. Varsti sel ka veekindel korpus!

Tagasiside oodatud!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas kakuke »

Asukoht siis Kuninga tn. Lõuna ja Ringi tn vahel?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas sooviku »

Helistas aga sõnumit ei tulnud.Kas aku lõppeski juba otsa?Kaupo,ürita siis see junn,kui ta veekindlaks saad,ka kaelarihmasõbralikuks teha.Ühesõnaga,et pärast ise enam aretama ei peaks.Sel juhul olen mina uuesti klient :wink: .
Naine võib olla,koer peab olema!
kauposaarva

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas kauposaarva »

Kontrollisin, helistasin sellele ja vastas SMS'ga. Aadress on õige kõigil. See junn asub kapi otsas, toas ehk siis siseruumis. Aku ikka täis.

Sellel on üks asi: see junn võib registreerida kuni 5 administraatorit turvalisuse huvides. Aga kui helistada 10 korda järjest, siis sellest saab automaatselt admin! Ja admin saab ka teavitusi, kui aku hakkab tühjaks saama. Kui see juhtub, saada SMS sisuga "noadmin123456 5XXXXXX" ilma jutumärkideta ja X tähistab sinu numbrit, on see siis mitmekohaline igatahes ja üldjuhul algab numbriga 5. Vastab kas NOADMIN OK või täislausega, et su number pole admin.

Seade ise on tasuliste kuulutuste all koheselt, kui Adminnid muutuse üle vaatavad (lisasin hinna ja oma telefoni numbri).
Viimati muutis kauposaarva, T Juun 03, 2014 6:12 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas sooviku »

:M Noh,minule ta sõnumit igatahes ei saada.
Naine võib olla,koer peab olema!
kauposaarva

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas kauposaarva »

Kas sa ootad ära, kuna ta ise katkestab kõne? Su tahvliga kui me proovisime, oli mingi kala, seega kindlasti proovi oma telefoniga, millelt ka tol korral töötas. Võid panna ette +372!

Need, kellele just ei tulnud sõnumit helistamise peale, siis need tulid mulle. Eemaldasin oma administraatori staatuse!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas sooviku »

:) Kuninga 40,Pärnu.Tahtiski seda +372-te
Naine võib olla,koer peab olema!
kauposaarva

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas kauposaarva »

No vot! Eks ebatäpsus on selle siseruumi asja süü. Ma lähen panen auto armatuuri peale klaasi alla, siis peaks olema täpsem. kell 19.22 alates siis...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Uus GPS koerale ja ka jahimeestele!!!

Postitus Postitas sooviku »

Nüüd on Ringi 11.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta