Jahimees?

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Jahimees?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Anti kirjutas:Mehed, miks nii marus?
Video all kommentaaridest täpsemaid asjaolusid lugedes jääb ju tõesti mulje, et tegemist pigem kahtlase tegevusega. Vestid puudu, metsa põgenemine, telefonidega suhtlus, häiritud olek jms mitte tavapärased nähtused. .

No näed sa siis, ma arvasin et selliste vihjete järgi suudavad salaküti eksimatult tuvastada vaid "looduslapsed", kes aastas korra endale linnast marketi hoovilt eluslooduse/loe/ jõulukuuse koju toovad. Vaat nemad teavad täpselt kes mitu looma laseb ja kes salakütt on! Aga et me ise siin mingi tola "dokfilmi" esitluse pärast kogu kollektiivile tuhka pähe hakkame raputama -----no ma ei tea....! Kui on probleeme ,siis las asjapulgad tegelevad.
Ja ma küll ei taju ,et keegi siin marus oleks.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Jahimees?

Postitus Postitas jahe »

Paistab ,et poiss on samasugune pooletoobine nagu see kohala TV tegija.
243win
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Jahimees?

Postitus Postitas gunnar »

Beretta kirjutas:Kodanik Sepp: https://www.youtube.com/watch?v=f2hqCEz8TQc
Mina, vana tola, arvasin , et "VÄÄ" lause lõpus on ikka blondiinidel. Siin on "rahvamalevlane" telefoniposti endale püksi ajanud ja ajab mõttetut mula. Kust sellised tulevad?


Viisakas video, teinekord katsugu kaine peaga teha...
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Jahimees?

Postitus Postitas Anti »

Ahto Kattai kirjutas: No näed sa siis, ma arvasin et selliste vihjete järgi suudavad salaküti eksimatult tuvastada vaid "looduslapsed", kes aastas korra endale linnast marketi hoovilt eluslooduse/loe/ jõulukuuse koju toovad. Vaat nemad teavad täpselt kes mitu looma laseb ja kes salakütt on! Aga et me ise siin mingi tola "dokfilmi" esitluse pärast kogu kollektiivile tuhka pähe hakkame raputama -----no ma ei tea....! Kui on probleeme ,siis las asjapulgad tegelevad.
Ja ma küll ei taju ,et keegi siin marus oleks.



Hr.Kattai, kas tundsid ennast puudutatuna või miks nii ründavalt?
Kuna osutasid otseselt, et nende punktide põhjal ei ole alust kahtlustada kahtlast tegevust, siis palun selgita:
1) Miks peaks ametlikus jahis osalev jahimees ennast läheneva sõiduki eest metsa peitma?
2) Ühisjahis ohutusvestita viibimise osa pole vaja põhjendada, sest sellel polegi põhjendust.
3) Telefoniga vestlus ja raadiosaatjate puudumine- jah, võimalik et raadiosaatjate hinnad pole veel kõigile vastuvõetavad.
4) Häiritud olek on pigem tõesti subjektiivne hinnang

Berettaga olen selles osas nõus, et videokajastus on puudulik. Pole kaadreid, mis väiteid tõestaks.
Kitseteatrit vähemalt endale suunatuks küll ei pea. Teater on selgesõnaliselt öelduna - suunatud salaküttidele..
Viimati muutis Anti, E Okt 30, 2017 11:42 pm, muudetud 2 korda kokku.
http://beta.album.ee/antilaht
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Jahimees?

Postitus Postitas gunnar »

Anti kirjutas:Kitseteatrit vähemalt endale suunatuks küll ei pea. Teater on selgesõnaliselt öelduna - suunatud salaküttidele..


Vaata seda jama siis uuesti, öeldi ju ilusti, ainukesed kes salakütte saavad ohjeldada on teised salakütid. Ehk, ausaid jahimehi pole olemas. Tõde on reaalsuses see et ausad jahimehed on viimane 15 aastata KI tööd teinud.

Põdravideost. Meie kohtupraktika siiski näeb ette et kaudsed "arvamused" ei ole piisavad et kedagi süüdi mõista. Kas, kes ja miks peaks kohalik JS teadma. Kõik.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Jahimees?

Postitus Postitas jahe »

Kus on faktiliselt tõestatud ,et meestel polnud veste ,raadiojaamu jne.Peaks uskuma mingisuguse napaka soigumist? :M Jahimeeste või siis salaküttide :) autod olid ju nähtaval ,eeldan et neil olid numbrid ka olemas ,kui oli kahtlusi et tegeletakse salaküttimisega oleks võinud vastavaid ametkondi teavitada ,aga pärast tagantjärgi väga ühesuunalist mula pole mõtet küll ajada.
243win
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahimees?

Postitus Postitas aivar00 »

Tänapäevane "demokraatia- rohkem küll vist anarhia... " ja tehnikasajand - kõiksugu ullikesed, kes ei ole ennast miskitpidi tõestada suutnud üritavad ennast upitada. Kui on mees munadega, siis ei aja suust hülgemöla, ei passi põõsas ja peale kaklust rusikatega ei vehi! Saab kaineks on madalam kui muru.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Jahimees?

Postitus Postitas aadu kadakas »

No ei oska kohe kuidagi sellistele asjadele seisukohta vormida. Isegi siis, kui tuuakse välja kohati täiesti tõeseid kitsaskohti, ei saa ma tegelikust taotlusest aru. Äkki selgitab olukorda üks tõsine (ja hariv) Vanamehe multikas, kui kujutatakse ette midagi eriti õilist, aga tegelik seis natukse erinev:
https://www.youtube.com/watch?v=XJhfFE7vYGw
Või vaevab inimest lihtsalt teadmatus, kuidas ellu suhtuda.
Tsiteerides klassikuid ("Tapamaja, korpus viis ehk Laste ristisõda", Kurt Vonnegut):
"Issand, anna mulle
meelekindlust
leppida asjadega, mida ma muuta ei saa,
julgust
muuta asju, mida ma muuta saan,
ja tarkust
nende vahel alati vahet teha"
Vasta