Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

Kõik on UTC + 2 tundi


Ava uus teema Vasta teemasse  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Postituse pealkiri: Kired Ida-Viru jahimeeste seltsis: kes vehkis relvaga, kes..
PostitusPostitatud: R Juuni 12, 2015 11:40 am 
Offline

Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm
Postitusi: 932
http://www.postimees.ee/3220535/kired-i ... tomatitega


Kired Ida-Viru jahimeeste seltsis: kes vehkis relvaga, kes loopis tomatitega.


Ida-Virumaa jahimeeste seltsi saadab kirev elu, millest ei puudu ka teineteise kohta tehtavad avaldused politseis. Nimelt olla seltsi esimees, Nordea panga Jõhvi osakonna juht vehkinud koosolekul relvaga, mida mees ise eitab.
Postimees sai vihje, et Nordea panga Jõhvi kontori juht Enn Männiste vehkis 16. mail toimunud avalikul koosolekul relvaga, rikkudes seeläbi relvaseadust. Samal päeval toimus koosolek Ida-Viru jahimeeste seltsis, mille juhatuse esimees Männiste on.
Kui näiteks koosolekul osalenutest kaks väitsid, et ei tea sellisest intsidendist midagi, siis teised kaks väitsid jällegi vastupidist – midagi tõepoolest juhtus ja politsei on asjaolude väljaselgitamiseks alustanud menetlust.
Tulemasin, millega Männiste enda sõnul koputas.
Ida prefektuuri pressiesindaja Olja Kivistik kinnitas, et politsei on tõesti alustanud väärteomenetlust mehe suhtes, kes 16. mail Jõhvis Jaama tänava hoones kandis ebaseaduslikult relva avalikul koosolekul. Ta lisas, et vastavalt seadusele karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut või arestiga inimest, kes kannab relva või laskemoona avalikul üritusel, kuid kelle ülesandeks ei ole avalikul üritusel teenistus- või tööülesannete täitmine.

«Tohoh,» ütles Männiste sellistest süüdistustest kuuldes. Seejärel naeris ta laginal tükk aega, kinnitades, et tema relvaga ei vehkinud. «Mul on olemas selline hästi pisikene tulemasin, millega ma seal koputasin ja vaikust nõudsin, sest juhatuse koosolekul hakkas laadaks minema,» ütles ta. Küsimusele, kas see võib kuidagi siiski relva meenutada, vastas Männiste, et kui siis väga ähmaselt.

Männiste sõnul on asja taga hoopis seltsi teine liige Meelis Kallavus, kes haub kättemaksu tema vastu politseisse tehtud avalduse eest. «Me andsime ka politseissse tema, sest ta käitus ebaväärikalt jahimeeste kokkutulekul, kus ta alkoholijoobes loopis juhatuse liikmeid tomatitega ja sõimas valimatute sõnadega,» rääkis juhatuse esimees Kallavusest.

Kallavus peab jällegi selliseid süüdistusi alusetuks ning avaldas arvamust, et kuna tema on jahiseltsi juhatuse liikmete tegevuse osas sõna võtnud, otsitakse varianti, kuidas temast lahti saada. Ta kinnitas, et intsident relvaga leidis tol päeval aset.

Süüdistuste kohta, justkui oleks ta kedagi tomatitega loopinud, vastas Kallavus: «ei tea, ei ole näinud sellist asja».

_________________
Pole looma, pole probleemi!


 Profiil  
Näita postitusi eelmisest külastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 1 postitus ] 

Kõik on UTC + 2 tundi


Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 4 külalist


Sa ei või postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei või vastata selle foorumi teemades
Sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei või postitada manuseid selles foorumis

Otsi:
phpBB skin modifed by: Mart
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group