Küttimise videod (erinevaid)

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Küttimise videod (erinevaid)

Postitus Postitas Eik »

Vaadake seda, siit leijate neid nii, et küll saab. :D
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Kas neid endale arvutisse ka oled proovinud tõmmata? Ja kui jah, siis kuidas?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kasutan progejuppi nimega "flashget", kopin filmi aadressi sinna ja tuld. :D
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Valitud klipi oma arvutisse tõmbamiseks piisab kui klikkida hiire paremale nupule(nool on pildil) ja valida "Save Target As".
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Need videod on muidu toredad, aga jube loomade piinamine käib seal...
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Ma ei saa ka aru miks peaks selliseid episoode filmima ja pärast vaatama.
Looma elu kustutamine pole ju asi millega kekutada.
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Estlander kirjutas:Looma elu kustutamine pole ju asi millega kekutada.


Siin võiks nüüd küsida, et kas sel juhul peame maha salgama, et me jahimehed oleme.. või teistele mitte rääkima, et mis jahil juhtus... või üldse mitte rääkima, et me jahimehed oleme? St, et jahialased raamatud, videod, ajakirjad on mõtetu kekutamine. Hoolimata sellest, et need sisaldavad ka informatiivset materjali. Kui nüüd võtta nt filmi Jaht Eesti moodi, siis seal oli ka näidatud loomade tabamist ja polnud häda midagi.
Iseasjana on seal mõned klipid, mis tõesti ei kannata kriitikat. Aga on ka päris hulk klippe, mida oli päris huvitav vaadata. Asja mõte on see, et oma jahijutt kantakse edasi filmil. Eks me isegi elame mõningaid jahiepisoode mõnedki korrad peas läbi, heameelega vaataks mõnda uuesti... kasvõi läbi ekraani.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mina vaatan ikka heal meelel kõiksugu jahiga seotud vidoematerjali.Sealt õpib ka üht-teist.Kuidas loom mingis olukorras käitub,mida mees teeb ,mida valesti,mida õieti jne. ,sellised pisiasjad,millele võib-olla kinomees filmides polegi ise mõelnud.Palju sul endal selliseid olukordi elus ette tuleb,et oma kogemusest õppida.
Näiteks oli meil siin teema,kus lõvijahi videost jutt.Sealt sai ka miskit kõrvade vahele pandud.Näiteks,et kui elus sellisele jahile kunagi minna,siis optikaga püssiga küll ei lähe ja relv peab olema selline,mida ükskõik millises asendis laadida saab,mida teps mitte kõik relvad ei võimalda.Nii et videoklippidest on õppida nii mõndagi.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

minu arust ka hea lehekülg. ise juhtusin vaatama videolõiku, kus põtra lasti ammuga. peale tabamust läks põder vaid natukene maad edasi ja kukkus. ma ei oleks uskunud, et isegi nii suurt looma nagu põtra võib edukalt küttida ammuga.
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Mulle ei istunud see just eriti, hanejaht meenutas ühes videos mitte jahti vaid tapatalguid. Mitu meest andsid ühe linnu pihta sellist kiirtuld, et asi meenutas sõjaolukorda, hani oleks nagu meeste (naiste?) peale pommi viskama tulnud. Ka pühvlijahis tehtud 7 lasku olid overkillimise sarnased. Pärast küll vaatasin, et tea, mitu pauku üldse pihta läks?
Tingimused olid muidugi sootuks erinevad, sellist hanelendu nagu nendel kusagil Ameerikas, pole ma meil näinud, Harjumaal vähemalt mitte. Plikatirtsu poolt lastud karuga videot vaadates tekkis küsimus, et kas see tüdruk ikka sai päris hästi aru, millega ta tegeles või tegeleb. Karulaskmine peaks olema suur privileeg ja väljateenitud au, ka karule. Teda lasknud inimene peaks olema selle välja teeninud oma tegudega nii looduse kui ka inimkonna ees. Mul ei pruugi muidugi õigus olla ja ma ei pea oma vaateid dogmadeks, need on vaid minu arvamused. Respekteerin ka teiste arvamusi igal juhul.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Vaatsin ka neid juppe täna. Enamus on tõesti toredad jahilood. Ja millised pullid sealsel põdrasool ikka on!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Küttimise vidod.

Postitus Postitas jorr »

Ka mulle meeldivad ja võiks isegi rohkem vaadata.Erilist looma piinamist nagu ei märganud, elu jooksul palju hullemaid ja verisemaid asju nähtud.Võib ka olla et olen kalgi loomuga ja ei jaga julmust.Muide, mida ütleksid,kui jahimees ammutab kahe käega värskeltlastud põdra seest sooja verd ja joob, ise mõnust ägisedes.Paljudel põhjarahvastel see tavaline asi .
noorus on ilus aeg
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Värske põdra vere joomisega tuleb meelde, kui ma ikka päris naga veel olin ja rohkem oma taadi jälgedes käisin (nii 15 aastat tagasi), siis oli sektsioonis üks mees, kellel oli põdrajahi ajal alati kruus kaasas. Seda mitte selleks, et teed juua. Kui läks vähe nihu ja juhtus mao pauk tulema, siis too härra oli eriti rõõmus. Pidi väga vürtsikas suu täis olema.
Kasutaja avatar
gustav
Postitusi: 62
Liitunud: R Nov 04, 2005 7:45 pm

Postitus Postitas gustav »

http://www.huntersvideo.com/index.php?L ... erid=norma

sellelt lehelt peaks kah saama jahivideode kokkuvõtteid.Aga kui ei saa siis minge norma.cc ja sealt företaget ja sealt filmid 8 keeles ..Mulle need videod meeldisid...........loodan et kah teile ja kui ise teate kust huvitavaid videosid saab siis andge ikka teada..M arvan et kõigile meeldib ikka videosid vaadata :) :)
Jaht on midagi erilist
Kasutaja avatar
lenno20
Postitusi: 25
Liitunud: E Dets 15, 2003 6:36 pm

Postitus Postitas lenno20 »

http://www.break.com/articles/hunterkicksboar.html
Mida teha, kui vale loom tuleb söödale? :roll:
Vasta