"loomakaitsjate" vägiteod lähivälismaal

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

"loomakaitsjate" vägiteod lähivälismaal

Postitus Postitas sammal.habe »

kardetavasti on ainult aja küsimus, millal meie mailgi selliste meetoditeni jõutakse.
http://svenskjakt.se/start/nyhet/efters ... nerslagen/
kokkuvõtteks: Rootsi järelotsingumehe auto soditi ära ("1 aasta mõrtsukana" ning "varsti on sinu kord") ning vana aasta õhtul virutas keegi raske asjaga vastu pead.

varasemalt on mees saanud anonüümseid sõimukõnesid, ta autot on rüüstatud ja põlema pandud.
asi algas sest kui mees aasta tagasi auto alla jäänud hundi ära lõpetas. järgnes sõimulaviin sotsiaalmeedias.
http://svenskjakt.se/start/nyhet/pakord ... t-avlivad/
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: "loomakaitsjate" vägiteod lähivälismaal

Postitus Postitas Välek »

Ma kodumaalgi kärkida saanud kärnaste laskmise eest.
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: "loomakaitsjate" vägiteod lähivälismaal

Postitus Postitas Ten »

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uu ... d=76666848
Keegi oli kommenteerinud,et soolenugilised on veel kaitseta.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: "loomakaitsjate" vägiteod lähivälismaal

Postitus Postitas aadu kadakas »

Ajendatuna sammal.habeme teemaarendusest jagan üht situatsiooni.
Helistab tuttav. Ajanud Tartumaal õhtuhämaruses kitse alla. Autol pamper irvakil, sokuke paarkümmend meetrit teest eemal, pea püsti ehk eluvaim sees. Küsib: mis teen?
Mul hakkab pea tööle. Küsin (teades meest ja võimeid): nuga on? On. Tõmba kõri läbi ja helista Keskkonnainspektsiooni.... Ja vot siis tõmban korra pidurit ehk kontekst jõuab esimesele mõttele järele. Kas pealtvaatajaid on? On, pere ka autos. Pere saaks vaateväljast eemale, aga teisi vist mitte. Annan Keskkonnainspektsiooni lühinumbri, mees helistab sinna. Mõne aja pärast helistab mulle tagasi. Seis endine. Säästan aega, mis tal kulus KKI "mammale" seletamiseks jmt. Kiire tal küll, aga palun veidi varuda kannatust. Umbes poole tunni pärast helistab, et liigub ära. Uus helistamine KKI-sse selgitas, et kohalik jahiselts teavitatud ja keegi peagi tulemas. Niiet asi lahendatud. Miskipärast nii talle kui mulle jäi hinge kriipima pikalt vaevlema jäänud loom.
Ajad on muutunud, eksole.
krupp
Postitusi: 89
Liitunud: R Veebr 13, 2004 10:09 pm

Re: "loomakaitsjate" vägiteod lähivälismaal

Postitus Postitas krupp »

aadu kadakas kirjutas:Ajendatuna sammal.habeme teemaarendusest jagan üht situatsiooni.
Helistab tuttav. Ajanud Tartumaal õhtuhämaruses kitse alla. Autol pamper irvakil, sokuke paarkümmend meetrit teest eemal, pea püsti ehk eluvaim sees. Küsib: mis teen?
Mul hakkab pea tööle. Küsin (teades meest ja võimeid): nuga on? On. Tõmba kõri läbi ja helista Keskkonnainspektsiooni.... Ja vot siis tõmban korra pidurit ehk kontekst jõuab esimesele mõttele järele. Kas pealtvaatajaid on? On, pere ka autos. Pere saaks vaateväljast eemale, aga teisi vist mitte. Annan Keskkonnainspektsiooni lühinumbri, mees helistab sinna. Mõne aja pärast helistab mulle tagasi. Seis endine. Säästan aega, mis tal kulus KKI "mammale" seletamiseks jmt. Kiire tal küll, aga palun veidi varuda kannatust. Umbes poole tunni pärast helistab, et liigub ära. Uus helistamine KKI-sse selgitas, et kohalik jahiselts teavitatud ja keegi peagi tulemas. Niiet asi lahendatud. Miskipärast nii talle kui mulle jäi hinge kriipima pikalt vaevlema jäänud loom.
Ajad on muutunud, eksole.


Hästi, ja argumenteeritult kirjeldatud olustik, kuid iseomaenese arvamus on, et mitte aeg, vaid inimesed, nende arusaam ja julgus teha otsuseid teatud olukordades on muutunud, peab arvestama teisi, ehk solvad kellegi eluvaateid, s.. eelistusi ja tagaplaanile jäetakse loom kui ka tema piinad, ning elu ja elust lahkumine. Aga jah, mittejahimehel ei oleks ka soovitanud lõigata,
Vasta