Retseptid ulukitest

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Retseptid ulukitest

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Vaat siin on nii mõndagi huvitavat ,tuleb aga hakata otsast katsetama :D
Tubli, Kakuke! (y)
Kivi potti! :D
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

http://www.nami-nami.pri.ee/recipe/recipe.php?q=detail&pID=951

Heh,siin kopra sabast ka roog olemas,tuleb välja,et sabal nahka vaja maha võtta. :lol: Selle tegemata jätmine võib-olla ka eelnevate katsetuste luhtamineku põhjus.
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

trucker kirjutas:Heh,siin kopra sabast ka roog olemas...


Aga näe Tavalisi põdramokkasid polegi!? On küll eksootilisusest paar korda ammu tehtud. Oli jandamist nendega.
Start käimas! Hea kraam läeb enamasti aia taha!? Ehk keegi annaks nõu tulemuslikumaks ja kiiremaks töötlemiseks?
Naiste jalasäärte karvaeemaldamise geeli ka ei tahaks nagu kasutada
:wink:
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

Põdra mokad

Postitus Postitas ozz »

Ega teist viisi polegi karvade eemaldamiseks kui keetmine ja pärast noaga maha kraapimine või lõikamine kuda keegi tahab!? Mina olen keetnud umbes 2 tundi siis on kenasti pehme ja kõik see ollus tuleb lahti.
Iseenesest mõistetavalt koos maitseainetega!
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kõige lihtsam on põdramokki viimistleda (vast on õige sõna), peale kupatamist üliterava noaga kogu pealiskihti lõigates. Sõõrmete, eriti nende sisemine osa kaapida. See nõuab aga ikkagi vaatamata kõigele osavust ja kannatust ja parajat kupatust, mitte keetmist. Roog ise, kui ikka noorema loomaga tegemist, mu meelest väga hea. Lõpptulemuse vormistamiseks on kümme võimalust, fantaasiat ja köögikogemust ainult vaja.
Vasta