soome karud...

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

soome karud...

Postitus Postitas bighornet »

http://www2.helsinginsanomat.fi/extrat/ ... karhu.html
paremalt saab pildisarja ka...

(põdrajaht alles algas)
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

(y) (y) (y)

Päris paras jõmm ikka, 7a vana, ei tea palju kaalu olla võiks? Kohe päris kindlasti ei tahaks sellele ette jääda, kuidagi altkulmu pilk oli mõne pildi peal. Mine sa tea, mitme meetri pealt hakkaks ennast kaitsma, pärast kellegil ütlemist. Lollem lugu muidugi kui ise jõmmile jalgu jääks...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

hendrik kirjutas:(y) (y) (y)

ei tea palju kaalu olla võiks? ...


Eelmise aasta mais 150kg. :D Mulle meeldis,et sai tema nädala tegemisi kaardilt näha,meie saatjaga varustatud elukate tegemised võiks ka netis üleval olla.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Päris korralik mesikäpp!

Mis loomad siis üldse meie metsades saatjatega varustatud on trucker?? Sellised asjad pakuksid kindlasti huvi nii mõnelegi loodushuvilisele !
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Olen kuulnud,et ilvesel ja hundil.Eks asjast osavõtnud teavad täpsemalt kui mitmel loomal.Aga meil võiks ka siis kassikesele nime panna ja tema tegemistele kaasa elada või siis jällegi vaatad netist ,kus hundid parasjagu on ja hoiad oma koera toas :lol:
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Viimase Eesti Jahimehe andmetel ka põdral on saatja kaela pandud.
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Karule pandi ka.
Kas tuleb jaht???
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Aga vaevalt nende tegemisi avalikustatakse... nende loomade julgeoleku ja heaolu mõttes ma arvan! :M
tuleb jaht või jaa?
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

trucker kirjutas:Olen kuulnud,et ilvesel ja hundil.Eks asjast osavõtnud teavad täpsemalt kui mitmel loomal.Aga meil võiks ka siis kassikesele nime panna ja tema tegemistele kaasa elada või siis jällegi vaatad netist ,kus hundid parasjagu on ja hoiad oma koera toas :lol:


Ja saialõikaja:
"Aga vaevalt nende tegemisi avalikustatakse... nende loomade julgeoleku ja heaolu mõttes ma arvan! "

Kõigi puhul on selle tegemise õnn ja ebaõnn mustvalgel, peale hundi.
Kas on hundil ka see "lipsuke", või olete kuulnud, sest seesamane inf oli mul kahjuks kahe silma vahele jäänud :!: :?: (nagu laimulõhnalist juttu oleks puhunud siis üks päev?).
Jäi poolakatelt nähtust arusaam, et hundid pelgavad sellist "pintsak-lipslast" endi keskel. Või oli see pluff!?

Ehk on kellelgi selgemat teavet!?
Vasta