Jahimehe naise pajatusi

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas valdo »

Sattus poolkogemata netiotsingus ette selline blog, mida peab kellegi jahimehe naine. Suht karmilt on seal toda jahimeest maha tehtud, samas lugedes kommentaare tolle "jahimehe" tegudest, siis paneb kohati ikka mõtlema...
Link siis:
http://kissakissa.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas Olgerd »

Oleks vanamees ka kuangi seda blogi loeks. :lol:
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas duma »

jaa ja siin mehed räägivad et jahile minnes on naine rahul :D vbl ka midagi teoksil, et rahul on :mrgreen:
duo on parem
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas jorr »

Rahul ikka,kui mees metsas müttab ja tüki lihagi vahel koju toob ja pealegi sellist, mida kuskilt poest ei ota.Ega siis kõik naised-mehed ole ühte moodi.Ja metsast jahilt tulles on mees ise väsinud aga käiguga rahul ja mis naisel siin pahaks panna on?Kas tugitoolis lösutav ja lehte lugev või pudelikorki kummardav mees armsam on?Muidugi võtab mõni oma hobi väga tõsiselt ja siis noorel naisel meel mõru,et võiks temaga tegelda jahi asemel aga see aeg läheb vananedes mööda.Ega mees laps ole,et peab naisel sabast kinni hoidma ja aint tema käske täitma,kuigi leidub ka selliseid.Usun,et see rohkem noorte naiste mure,vananedes harjub ja on isegi pahane,kui mees jahile ei viitsi minna.Peale jahihaigete on ju veel kalamehed,meremehed, töönarkomaanid jms.Eks elus tule kõike ette ja nüüd ühe naise juttu väga tõsiselt ka ei maksa võtta,mis valu ta siis jahimehe naiseks ajas?Siin foorumis on ju keegi varemki ütelnud,et kui ise asja ei tunne,siis ära kommi ja sellegi loo juures on noored mehed(vabandan Duma ees) kes ise veel naisega ei tegele.
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas kakuke »

See kunagi siin foorumis ka ülesse kerkinud, aga mul tunne, et sellegi fabritseeritud pigem. Väga kahtlane, et naise elus muud pole, kui tema mehe jahilkäigud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Arvamus ....

Postitus Postitas Ain Aavik »

See on ilmselt kaudne kättemaks mehele ja seda kahel põhjusel - pisut vähem tähelepanu naisele tänu hobile ...
Ja teiseks põhjuseks on hobile kulutatud raha !
Seda väljendab küll antud blogi selgelt ja üks-üheselt ...

kuid see on vaid arvamus ...
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas jorr »

Üldiselt vaadates,siis tundub see naise hala rohkem ilukirjanduslik ja sellist joru võib ka sulepeast välja imeda.Jahimeestelgi päris põnev lugeda.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas TiitR »

Ühinen kodanik kakukesega...kuidagi väga kuiv blogi tundub. Eriti kui ridadevahelt lugeda välja, et tegu oleks nagu oma meest ja eriti jahti vihkavast memmest, et kogu ta s*tane elu käib ümber mehe jahilkäimisi...pullis*tt ma arvan :VS
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas lant »

Tundub vist Järvamaa kandist olevat, sulepeast see küll nüüd välja pole imetud.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Jahimehe naise pajatusi

Postitus Postitas Ain Aavik »

Sulepeast (klaviatuurist) sääntseid asju eip tule .. tegu on reaalsete inimestega ja täiesti reaalse jahimehega.
Lood on head lugeda, sest elu ongi meil siin Maarjamaal eripalgeline.
Loodame heade lugude jätku :wink:
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Vasta