Kisub poliitiliseks

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Kisub poliitiliseks

Postitus Postitas rajaleidja »

kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kisub poliitiliseks

Postitus Postitas kakuke »

Eks see ähvardamine naljakas ole, aga samas on naljakas ka see, et täna olen jahimees ühtedel maadel, homne päev, kus jahil käin, sõltub mingi ametniku suvast.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Kisub poliitiliseks

Postitus Postitas Joosep Käba »

Noh seadusest olen mina aru saanud nii, et jahimaa kasutusõigus antakse 10 aastaks. Kasutusõiguse pikendamist kui sellist ei ole sõnastatud. Ehk siis iga kord antakse kasutusõigus uuesti välja? Et kui sama seltskond saab kes piirkonda seni investeerinud on tore. Kui ei saa on teistel tore.
Või sain valesti aru? :M
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Kisub poliitiliseks

Postitus Postitas aivar00 »

Eks siin mingi kala sees ole. Kohalikud mehed ehk oskavad täpsustada. Samas on Rohu Karla mestis ikka nende meestega kellest kasu saab. Nii oli ka siis, kui meie selts ministeeriumiga jahimaade pärast kakles. Anti RMK jahimajandi kasutuses olevatest meie vallas ebaseaduslikult teisele "sõprade" jahiseltsile renditud maad nende kasutada. Meile aga anti teises maakonnas (vallast ei räägigi) suvilarajoon koos suvitajatega. Siis ka Karla pareeris oma jutuga- RMK annab võimaluse maata jahimehele jahipidamiseks. Ilus aga loll jutt. Aga see juba õnneks ajalugu. Siis oli Villu ministrihärraks. Teiselt poolt naaberseltsiga tegime jahimaade korralduse käigus omavahelise kokkuleppe raames piiride muutmise, et asi looduslikult selgem oleks. Seaduse järgi on jahipiirkonna kasutusluba 10 aastaks. Tõenäoliselt siis naaberselts kutsub ministeeriumi härrasid rohkem jahti, et neile paremad tükid anti.
ikka lõbusalt
Vasta