Kodumaine kuulitootja

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas Karmo »

http://tcb.ee/index.html
Äkki kunagi maailma klass (y)
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas andrus »

Äkki räägivad tegijad ise lähemalt toodangust. :D
Tulemused tiirus,metsas,hinnad??

Eelistaks ikka eestimaist. (y)
jahismurf
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas kakuke »

Ma lugesin ka välja, et edasimüüjaks on juba Baltic Hunter. Mart/Mardid ae, kuna reaalselt poest seda kuuli saaks? Minu jaoks küll igati positiivne üllatus.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas sammal.habe »

hea uudis!
kodulehe tekstid vajaks küll natuke keeletoimetaja kätt. ent ju alles nõnna värske leht veel.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas Karmo »

Mart/Mardid kõik on väga kärsitud juba, ootame komentaare :D
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas peepk »

Ei tea kas Marti sinna vahendajaks on vaja,saaks ju ka otse tootjalt nagu turul mesinikult meepurgi ja kas hind noh tuleb märkimisväärselt soodsam kui poes kus tihtipeale 100 prossa otsa ``keevitatakse``targem ehk ise otse tootjaga ühendust võtta.Vaatan et oma riigis kasvatatud õunadki kallimad poola õuntest mitu korda.Saab näha kui esimest kuuli sõrmede vahel saab keerutada ja kui ameerika värk,siis peaks ka 45 cal vidinad olema vähemalt meie jahimeeste vajadusi silmas pidades mida vist hetkel pole kui kuulide valikut vaadata.Elame näeme.Aga Karmole tänu hea uudise eest.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas peepk »

Helistasin antud numbril ja enam pole nii optimistlik,veel pole teada millal asi käima läheb ja odav see ka ilmselt ei tule ,küsige ise.
Teesoo laskurklubi
Postitusi: 72
Liitunud: K Juun 21, 2006 12:39 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas Teesoo laskurklubi »

Tore, et sain teid positiivselt üllatada aga hetkel ei oska midagi täpsemalt hindadest rääkida. Ei ole saanud veel kõiki tootmismasinaid kätte aga tubli algus on juba tehtud. Loodetavasti saan tootma hakata selle aasta lõpus või uue alguses. Ootan isegi juba kärsitult, kuna kuuli soovijaid on juba väga palju. Hinnad hakkavad sõltuma tooraine kättesaadavusest ja hindadest. Minu kuulid "mersu" märki ei oma, seega peaksid kõigile soovijatele taskukohased olema. Kuul peaks tulema "Premium" klassi kvaliteediga aga odava kuuli hinnaga. Kohe kui olen saanud esimsed katsetused oma toodetud kuulidega tehtud ning need mind rahuldavad, annan ka suuremale üldsusele teada. Seniks aga palun veel natukene kannatust. Infot jagan oma kodulehe ja foorumi kaudu. Edukat jahihooaja jätku kõigile.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas andrus »

Lohuta ennast sellega,et need "mersud"mida tänapäeval toodetakse on tunduvalt kehvema kvaliteediga kui suvaline keskklassi auto.
jahismurf
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas Mart »

peepk kirjutas:Ei tea kas Marti sinna vahendajaks on vaja,saaks ju ka otse tootjalt nagu turul mesinikult meepurgi


Eht eestlaslik suhtumine. Mitukümmend tuhat kuuli sa siis ostad? Jaemüüki pakuti meile, mitte vastupidi, hulgimüügiga tegeleb TCB ikka ise, aga ükskõik kuidas TCB-l läheb, meie kaupluses saavad need kuulid müügis olema. Ja kui alul ei kuku kõik välja nii nagu tahetud, siis sellised "peepk"-d on üsna varmad selga pöörama. Meie poolt sellist suhtumist kindlasti ei tule ja tulevikus katsume oma sidemetega ka TCB-le abiks olla kuulide ekspordil.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas baddmann »

Kindlasti on vara küsida, aga siiski - kui esialgu plaanis .30 ja .224 kaliibrit toota, siis kuidas järgmise etapi plaanid, et kas mingeid muid läbimõõte on üleüldse mõttes mõlkunud ?

BM
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas rajaleidja »

Midagi uut ja huvitavat Eesti jaoks. Edu Mardile oma ettevõtmises (y)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas honkomees »

baddmann kirjutas:Kindlasti on vara küsida, aga siiski - kui esialgu plaanis .30 ja .224 kaliibrit toota, siis kuidas järgmise etapi plaanid, et kas mingeid muid läbimõõte on üleüldse mõttes mõlkunud ?

BM

eee....ee... ma sealt lehelt kusagilt väljamaakeelest sain nigu aru, et 7mm ja 6,5 mm Skandinaavia turu tarbeks olla järgmine etapp. Aga võib-olla mu olematu keeleoskus mängis vimka, ei viitsi uuesti vaatama minna ka
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas honkomees »

peepk kirjutas:... otse tootjalt nagu turul mesinikult meepurgi ja kas hind noh tuleb märkimisväärselt soodsam kui poes ...

turul kah tavaliselt edasimüüjad, otse mesinikult ostavad mul ikka kodunt järgi tulles või siis kolmeliitriste purkide jm suuremate kogustega (nt ämber) tellides kohaleviimisega, ei viitsi ka mesinik seal aega poole liitri kaupa müües surnuks lüüa ega viitsi kuulitootja paarisaja kuuli pärast jaemüüki korraldada
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Kodumaine kuulitootja

Postitus Postitas peepk »

Mardil õigus,ongi eht eestlaslik suhtumine ja leidke üks mees kes ei tahaks odavamalt saada kui selleks võimalus on ,mina küll tahaks ja ei häbene küsida sest leian et nii mõnegi asja hind on tänu edasimüüjatele -vahendajatele ikka kallis ja eriti praegu kus kogu majandus kolinal kukub ja kellelgi pole raha loopida,vaielge vastu kui tahate .Saan ka Mardist aru ja pean temast lugu sest olen tema äri külastanud ja ainult kiidusõnad ,miskit isiklikku pole ja vast ei hakka ainult selle 100 kuuli pärast tõesti kaugele sõitma,sest veel pole tootmiseks läinud ja minu püssi cal kuule nad niipea kah tegema ei hakka.Hetkel ei vajagi sest piisav varu olemas mis enne masu sai soetatud.Ja kui elaks Viljandi küle all, küll astuks vast üle nädala korraks läbi,selja keeramisest pole juttugi sest ostja vajab kaupmeest ja vastupidi,pole ühte kaob ka teisel mõte.
Vasta