Jahivideod

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
freditaks
Postitusi: 34
Liitunud: T Mär 24, 2009 3:34 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas freditaks »

Kakuke mis seal karmi värki oli ?? :roll: Kütt lasi ju suurema nurga all kui kaamerast tundub !! Seal laskekaugus vb 10-15 m.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas kakuke »

Laskmise hetk ja hetk peale lasku. Igaüks mõelgu ise ja eks kõik tea, kuidas kuul keerata ka loomas võib. Ma ise oleks ka lasknud, aga nõks hiljem, vahetult enne looma metsa minekut. See on lihtsalt õpetlik lugu.
Manused
Hetk oli selline.JPG
Ja järgmine hetk.JPG
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
mõtus
Postitusi: 79
Liitunud: L Nov 12, 2005 5:38 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas mõtus »

Haige värk jah!
Kasutaja avatar
hagijas
Postitusi: 137
Liitunud: N Nov 25, 2004 10:24 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas hagijas »

Ei püüa õigustada, aga konkreetset looma lasti kaela mis muudab nurga natuke ohutumaks antud momendil, kuid Kakukesel õige värk, seda eksimust mis metsas juhtuda võib tagasi võtta ei saa. Eelmises treileris lasi üks kütt sedasi siga, otse minu (operaatori) poole, oleks ka aega olnd oodata ohutumat nurka, kuid vahel võidab ahnus kaine mõistuse :lol:
looma tuleb otsida jälgede lõpust
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas andrus »

Olles näinud korduvalt loomadest väljuvaid vindi kuule erinevate nurkade all ja kuulmas neid kaugustesse vilisemas siis sellest ka põhjused miks ma ei taha eriti seista liinil ja liigun vaikselt tagasi sileraudse poole. Ükski tabatud loom,tehtud-tegemata lask pole väärt õnnetust.
jahismurf
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Jahivideod

Postitus Postitas baddmann »

Minu meelest selle konkreetse kommenteeritava põdra kaela laskmise korral oli tegemist veelgi rohkem ohtliku käitumisega laskja poolt. Möödamineku võimalus kordades suurem, mis siis, et nurk veidikene parem. Aga noh, need on oletused ja õpetlikkuse mõttes on ju ka need teiste vead kasulikud.

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas kakuke »

baddmann kirjutas:... õpetlikkuse mõttes on ju ka need teiste vead kasulikud.

BM

Just selle mõttega ma isegi selle teema ülesse tõstatasin, et rohkem mõeldaks ohutustehnikale (et inimesed hakkaks rohkem mõtlema, kes seda loevad ja vaatavad), mitte ei olnud plaan kedagi materdada. Aga mulle need hagija tehtud videod meeldivad, on sellised kaasahaaravad ja hästi tehtud asjad. Nagu päris. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas TiitR »

hagijas kirjutas:esimene üllitis treileri näol sai valmis, täispikk film saab kunagi hiljem ekraanile. http://baltictrophy.com/?page_id=19&lang=et


(y)
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas MLP »

nii peabki :VS .. (y)
sinu nukker noku!
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas frukt »

http://www.youtube.com/watch?v=mK3U6u1wtZI vast siin nähtud aga ma ei olnud ise seda varem näinud :D
alokauber
Postitusi: 250
Liitunud: R Jaan 08, 2010 8:40 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas alokauber »

Hundil vist igav hakanud:-) kutsub mängima aga põder juba kurja hundi juttu ei usu :D
Trophy Hunter
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Hunt ootab ,kui põder soola ära sööb,muidu liha liiga mage! :D
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas frukt »

Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Jahivideod

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Kui sellelt leheküljelt avada pildigalerii ja vaadata metsseajahi pilte, näeb nii mõndagi huvitavat :M Mitmed mehed pole vaevunud isegi lampe ja summuteid pildistamise ajaks püssi küljest ära kruvima :P
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Jahivideod

Postitus Postitas Karmo »

Üllar Tamm kirjutas:Kui sellelt leheküljelt avada pildigalerii ja vaadata metsseajahi pilte, näeb nii mõndagi huvitavat :M Mitmed mehed pole vaevunud isegi lampe ja summuteid pildistamise ajaks püssi küljest ära kruvima :P

No kes keelab lambi ja summutiga pilti teha?
Vasta