Hundijaht rootsi moodi...

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Hundijaht rootsi moodi...

Postitus Postitas jagwelt »

Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Hundijaht rootsi moodi...

Postitus Postitas jorr »

Hundiga sain rootslased jah ruttu hakkama,kuid mis jahti tehti,sellest pole minu silm ridagi näinud?Muidu võiks ju ütelda,et hundijaht rootsi moodi aga kuidas see käib?Ja nagu lugeda võis,et lasta oli 27 hunti aga jahti lubas minna 10000 meest,oli vist nii,et see ongi siis hundijaht rootsi moodi?
noorus on ilus aeg
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hundijaht rootsi moodi...

Postitus Postitas andrus »

Esimene hunt rootsis lasti kuulu järgi kopterilt.
jahismurf
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Hundijaht rootsi moodi...

Postitus Postitas Eik »

Parlament määras Rootsis huntide maksimaalseks arvuks 210 isendit, Rootsi pindala: 449 964 km2 ja inimesi:9 234 309 (2008)

Eesti pindala:47 549 km2 , inimeste arv:1 340 415 (2009) ja optimaalne huntide arvukus oleks sel juhul.........? :?

Wikipedia andmeil Eesti huntide arv on arvatavasti umbes 200 isendit
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Hundijaht rootsi moodi...

Postitus Postitas Pikk »

ärge siis nii hoogu sattuge,hakkate juba hunte ruutmeetrite ja **** teab millega jagama, on seal kogu aeg hunt tina saanud, vähemalt nii palju kui mina olen sealsete jahimeestega suhelnud siis off the records siis hunt on seal lindprii, lase aga ära kuuluta, sama värk pidavat olema norras, keegi ei hakka oma lambaid neile söötma, kui on jama siis tuleb asi ära lahendada, kõikse parem pidavat olema kui jama ei tulevatki, hundid lastud ja lambad terved :lol: :lol:
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Hundijaht rootsi moodi...

Postitus Postitas sammal.habe »

svenssonite arvepidamist saab peaaegu reaalajas jälgida. nagu rindeteated... :wink:
http://www.sva.se/sv/navigera/Djurhalsa/Vilda-djur/Allman-information-om-vilt/Stora-rovdjur/Vargjakt/
Vasta