Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas rajaleidja »

http://web.ejs.ee/et/uudised-ja-teated/ ... appi-.html
Huvitav, mitu kilo porgandeid meie seltsile eraldatakse :lol:
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas Karmo »

Tahaks ka näha mis meile eraldatakse :lol:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas Feen »

Kui keegi neist seda teemat loeb, siis mulle võiks ka seda kraami tuua, Tartumaale, ma viin metsa. Ja kui keegi veel raha tahab minu kontole kanda, siis see ka teretulnud. Meil sead ja kitsed sööks veits rohkem küll kui hetkel ette antakse.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas jorr »

Paistab,et E-Jahimeeste selts päris rohelistega pundis,kuid jah,kui ikka linnarahvas sööta tasuta jagab,siis oleks isegi valmis järgi minema,kas või kilulinna.Tasuta söödaga hakaks ise linnas siga pidama,ikkagi kindlam kui metssiga jahtida.Lased veel paganast metsas mööda ja ilma.Aga tänavune talv viib metslooma elu metsikuks küll,kitsel ehk sööt ja magamisega ka raskusi.Seal ilus karv seljas,külm magamist ei sega,kuid sööta talvel ikka raske kätte saada ja tänavu eriti,kuigi maapind paksu lume all õhukeselt külmunud.Kuid meil näitavad isegi kaks metsakaamerat seda igapäevast metssigade nuumamist ja arvan,et need söödakohad pole Eestis ainukesed.Minu teada vist polegi jahiseltsi,kus metssigu ei söödeta,aint igal pool pole veel kaamerat juures,ehk teeb E-Jahimeeste seltsi juhatus ka korjanduse,et igale söödaplatsile kaamera saaks,oleks lõbu laiemalt.
noorus on ilus aeg
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas Pauli »

Ärge naerge midagi - Tartu klubisse viimase nädala jooksul hulka õunu ja kartult veetud, mis enamjaolt "kaamerasigade" ette rännanud. Selle EJS-i üleskutsega pole asjal, tõsi küll, midagi pistmist - paljudel inimestel puges ju pakane keldrisse ja tahetakse oma külmavõetud juurikatest lahti saada.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas jorr »

Kaamerasigade ette jah veavad seda kartulit aga ega siga kartulit eriti tahagi,vaata kaamerasse.Muide,üleskutse linnainimestele,et antke loomadele söötmiseks...... aga mida?Kui jah külmakätte jäänud keldrihoidu,tea,kas mõni moosi ka metsa veab?Talumehed ikka saavad praegu metsloomi aidata,neil vili käes ja viljahind kehva.Saladus,külmanäpistatud kartulast saab puskarit ka!
noorus on ilus aeg
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas kormoran »

Ei tea, mis EJS selle söödaga edasi teeb ? Hea meelega läheks võtaks homme õhtul mõnes kogumuipunktis kongi täis ja viiks metsa.
SUURKOER
Postitusi: 139
Liitunud: R Juun 22, 2007 6:37 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas SUURKOER »

Minu söödal lähevad küll kartulad hästi sigadele peale ja kott vilja ka annan neile. (y)
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas Karmo »

Tänases reporteris näitas ka seda naljategemist, see Lump on ikka poole aruga inimene.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas kakuke »

Karmo kirjutas:Tänases reporteris näitas ka seda naljategemist, see Lump on ikka poole aruga inimene.

Mis mõttes, mis seal oli? Kuskil see klipp üleval ka on?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas Karmo »

Eks ta reporter.ee lehel üleval ole
Lumbi kohta on minu isiklik arvamus, ei meeldi mulle selline kerjamine.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas Ats »

Pole looma, pole probleemi!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas kakuke »

Ats kirjutas:http://www.postimees.ee/?id=2214
kuhu viidi?

Viib see link ikka sinna kuhu soovitud?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas kakuke »

Leidsin ka selle lingi ülesse. http://www.reporter.ee/2010/02/06/metsl ... -meie-abi/
Ma ei ütleks, et Hegne poolearuline oleks. Pigem tegeletakse jahimeeste poolse PR´ga, mis iseenesest pole ju paha. Mida muud see tegevjuht ikka peaks siis tegema või õigemini minu meelest tegeleb asjaga, milleks ta palgatud on. Sellised üritused on väga hea viis teadvustamiseks noortele inimestele, et jahimees pole ainult see, keda "Põdra maja" laulust ollakse harjutud maast madalast kuulma. See palju sellise ürituse käigus sööta kokku kogutakse või kas kulusid tulusid kokku liites ka nulli jäädakse ei oma erilist tähendust. Niikuinii on kogutav söödakogus tühine Eesti mastaape arvestades, et palju siin igapäevaselt metsa veetakse. Iva on kuskil mujal. Ja sellised jahimeeste poolt positiivseid üldsusele suunatud üritusi, mida televisioonis kajastatakse on alati vaja.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Sotsiaalhoolekanne ulukitele

Postitus Postitas aivar00 »

Justnimelt õige asi. Palju sellest piskust loomadele konkreetselt abi on ei oma tähtsust. Vastand aga vilbastele kohe vingelt. Sellest jahimehe kehvast mainest on ükskord ometigi aeg lahti saada. Selline "kerjamine" aga saadab ka "padupuukallistajatele" sõnumi, et jahimehed ei ole ainult ühed tapamasinad.
ikka lõbusalt
Vasta