Loodusvideo.ee

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Loodusvideo.ee

Postitus Postitas okaskera »

Remek Meele eestvedamisel on valmis saanud selline lehekülg nagu http://www.loodusvideo.ee .
Enamus meie (vabast)ajast kulub kindlasti seal ilmuva saate "Loomus" tegemisele aga jõudumööda lisandub ka muudesse rubriikidesse sisu.

NB! Esimene saade sai 36 minutit pikk - varuge aega HD pilt peaks olema kvaliteedilt nauditav ka täisekraanil. Need, kel internetiühendus aga aeglasem, soovitan HD välja lülitada või siis veel rohkem aega varuda.

Oodatud on ka igasugune tagasiside, ka kriitika.
Kriitika ja soovitused lehekülje kohta üldiselt on samuti oodatud ja info seal leiduvate võimalike vigade kohta.

Saade hakkab ilmuma 1 kord kuus.
Esimene saade on nüüd avalik, head vaatamist.

Jan ja Remek.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas sooviku »

Minule meeldis!Tegijatele kindlasti palju jõudu selle lehekülje elushoidmisel.Väga rahustav ja mõnus vaatamine (y) .
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas honkomees »

Vabandust, mis proge seda saadet käivitab? Mul valge ristkülik kodulehe aknas, ei kisa kah midagi vastu.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas raindrenkhan »

Vägev film (y) . Eriti meeldis kuidas saarmast oli jäädvustatud ja uue kaamera huvitavad võimalused.
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas okaskera »

honkomees kirjutas:Vabandust, mis proge seda saadet käivitab? Mul valge ristkülik kodulehe aknas, ei kisa kah midagi vastu.


Selleks pole mingit eraldi proge vaja, video asub iseenesest vimeos (sama nagu youtube)
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas sokk »

päris hea (y)
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas honkomees »

okaskera kirjutas:
honkomees kirjutas:Vabandust, mis proge seda saadet käivitab? Mul valge ristkülik kodulehe aknas, ei kisa kah midagi vastu.


Selleks pole mingit eraldi proge vaja, video asub iseenesest vimeos (sama nagu youtube)

youtube jms mu arvut näitab, aga teie lehel näitab valget akent, nagu lisatud pildiltki näha. Kui ta vähemalt ütleks, mida tahab, aga see tõbras näitab vaid valget ...

P.S. youtube peaks näitama vist Flash Player, mul ver.9, äkki teil nii moodne asi, et tahab uuemat?
Manused
Clipboard01.jpg
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas okaskera »

Täitsa võimalik, huvitav on seljuhul see, et ta ei ütle automaatselt, et ta uuendust vajab.
Age hea teada, milliseid vigu esineb, võibolla annab tulevikus miskit ette võtta või vähemalt soovituse jutu sisse kirjutada.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas kakuke »

Maitse asi, aga jutt on natuke liiga imal minu jaoks. Selline ninnu nännu nagu paljudele looduspiltnikele tegelikult kohane. Jäin mõtlema, et sihtgrupiks ennekõike vist sihitud linnas elavat suht loodusvõhikut? Ise lootsin leida sealt rohkem loodust ja vähem inimest, aga mõte on iseenesest hea.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas okaskera »

kakuke kirjutas:Maitse asi, aga jutt on natuke liiga imal minu jaoks. Selline ninnu nännu nagu paljudele looduspiltnikele tegelikult kohane. Jäin mõtlema, et sihtgrupiks ennekõike vist sihitud linnas elavat suht loodusvõhikut? Ise lootsin leida sealt rohkem loodust ja vähem inimest, aga mõte on iseenesest hea.


Katsume selle arvamusega arvestada võimaluse piires. Ainuke, mis hetkel öelda saan, et järgmisesse saatesse intervjuud hetkel plaanis ei ole ja selle jagu tuleb loomi rohkem. Järgmine saade tuleb muidugi kindlasti ka pisut lühem.
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas okaskera »

honkomees kirjutas:
okaskera kirjutas:
honkomees kirjutas:Vabandust, mis proge seda saadet käivitab? Mul valge ristkülik kodulehe aknas, ei kisa kah midagi vastu.


Selleks pole mingit eraldi proge vaja, video asub iseenesest vimeos (sama nagu youtube)

youtube jms mu arvut näitab, aga teie lehel näitab valget akent, nagu lisatud pildiltki näha. Kui ta vähemalt ütleks, mida tahab, aga see tõbras näitab vaid valget ...

P.S. youtube peaks näitama vist Flash Player, mul ver.9, äkki teil nii moodne asi, et tahab uuemat?


Just, asi ongi flashis http://vimeo.com/help/flash
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas kakuke »

Tehnilise poole pealt selline küsimus. Nimelt üritasin vaikselt tööl seda saadet eile kuulata ja et teiste tähelepanu ei tõmbaks endale, tuli pidevalt heli valjust kruttida, et see ühesugune püsiks. Ma video köögipoolt ei tea, aga kas see peabki nii olema või ei pea?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
okaskera
Postitusi: 35
Liitunud: K Juun 21, 2006 4:45 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas okaskera »

kakuke kirjutas:Tehnilise poole pealt selline küsimus. Nimelt üritasin vaikselt tööl seda saadet eile kuulata ja et teiste tähelepanu ei tõmbaks endale, tuli pidevalt heli valjust kruttida, et see ühesugune püsiks. Ma video köögipoolt ei tea, aga kas see peabki nii olema või ei pea?


Ei pea tegelikult aga kuna heli sai katsetamise mõttes salvestatud vahest fotokale, millega kogu saade filmitud on ja vahel videokaamera lindile, siis sellest tulid erinevused sisse.
Järgmise saate jutuosa saab kindlasti kõik ühte tüüpi helisalvestiga tehtud. Looduse osa aga jääb ilmselt edaspidigi pisut erinema kuigi see ei tohiks enam nii märgatav olla.
Eks me vaikselt õpime :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas rajaleidja »

Õppige õppige, aga igatahes väga (y)
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Loodusvideo.ee

Postitus Postitas lant »

Vaatasin selle pilootosa ära ja meeleolu on võimas.Väga hea teostus ja kvaliteet.Ei loe see, et ise olen näinud ja kogenud pidevalt samasuguseid olukordi ja hetki.
Kunagi oli aasta otsa videokaamera metsades kaasas, aga kui midagi huvitavat oli, siis ununes see sisse lülitada ja lihtsalt vaatasin ja nautisin.Loobusin lõpuks selle kaasa vedamisest.
Loodan, et jätkatakse samas vaimus.Igatahes tublid mehed, kütke edasi (y)
Viimati muutis lant, K Mär 31, 2010 6:48 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vasta