Küti elu

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Küti elu

Postitus Postitas Andrus M »

Hinge jääb väike kurbus, et meil ei ole võimalik elada tõelise kütina, et me ainult mängime mängu nimega "jaht".http://video.yandex.ru/users/severniy-domik/
Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Küti elu

Postitus Postitas Ain Aavik »

Suurepärane koht, võib tunduda elamiseks karm, kuid - kui võimaluse avanedes käiks ära küll ja elaks mõnda aega nautides loodust ja jahti ja kalapüüki.
Aa eks ma selline omamuudu frukt olen ...
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Küti elu

Postitus Postitas kakuke »

Huvitav sääsetõrjevahend oli neil. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Küti elu

Postitus Postitas Ain Aavik »

Kasetohust aetav tõrv ehk siis tökat segatuna kalarasvaga ...
See on rohkem nende kihulaste pärast, kes närivad puruks nii inimesed, kui loomad. Ja need kihulased pole nii nagu meil siin - need on nagu piraajad ...
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Küti elu

Postitus Postitas sooviku »

Arvata on,et meie "superkütid ja -koerakasvatajad" nende filmide keelt ei mõista.Kahju,õppida oleks neil palju.Elu Jenissei ääres on ikka väga karm.Läbi ekraani vaadates tundub kõik ilus aga -45 kraadi ja mitme meetri paksune lumi talvel, närivate sitikate hordid suvel....Ilmselt ei harjukski sellise eluga ära.Selleks peab teistsugune inimene olema.Huvitavad faktid koertest:laikasid söödetakse peamiselt kalaga ja seda kulub 2 tsentnerit aastas;laika jookseb vaevata saani järgi jutiga 100km maha ;selleks,et õpetada koera lõksusid kartma,lastakse tal lõksu sattuda ja hoitakse teda mõni aeg seal;enamus laikasid hukkub juba 4-5 aastaselt.
Väga mõnus vaatamine oli!
Viimati muutis sooviku, L Apr 10, 2010 5:47 pm, muudetud 1 kord kokku.
Naine võib olla,koer peab olema!
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Küti elu

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Tõeliselt hea filmielamus
Ole kui leebe tuul...
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Küti elu

Postitus Postitas lant »

kakuke kirjutas:Huvitav sääsetõrjevahend oli neil. :)


Minu arvamuse kohaselt on meil Eestis näiteks põdrakärbes ikka kordades hullem satikas kui mingi sääsk.Ei tea kas seal ka seda esineb.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Küti elu

Postitus Postitas hundikütt »

Lant kirjutas:Minu arvamuse kohaselt on meil Eestis näiteks põdrakärbes ikka kordades hullem satikas kui mingi sääsk.Ei tea kas seal ka seda esineb

Käi Siberis ära,vaatame mis juttu sa siis räägid. :lol: Meie põdrakärbes on lausa lepatriinu sealsete sääskede-kihulaste kõrval.Muide nad seal kiruvad kihulast enam,poeb ka sääsevõrgust läbi.
aga filmielamus üks viimaseaja parim.Suurepärane teostus. (y) (y) (y)
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: Küti elu

Postitus Postitas duv »

lant kirjutas:
kakuke kirjutas:Huvitav sääsetõrjevahend oli neil. :)


Minu arvamuse kohaselt on meil Eestis näiteks põdrakärbes ikka kordades hullem satikas kui mingi sääsk.Ei tea kas seal ka seda esineb.
No- juhul, kui su jahipidamine ainult põdrajahiga piirdub võib sul isegi õigus olla, sept. okt. meil juba põhiuputus mööda. Eks igatliiki putukate hulk ja liigilisus piirkonniti ka varieerub, aga kui sa näiteks kihulased ära proovid, kes ka riiete alla ja läbi sääsevõrgu ronivad, silmakulmudes, ripsmetes nakitsevad nii, et kodus mütsi ära võttes otsmikule triip on näritud, siis võid põdrakärbestele nii mõndagi andeks anda. Siberi põlismetsades küll ise käinud pole, aga lugedes raamatutnäiteks Derzu Uzala, jne. järeldub, et sealset hulka võib arvestada suhtarvuga meie putukad korrutada miljoniga.
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Re: Küti elu

Postitus Postitas Siili »

Ise sai 3,5 aastat siberis oldud.Lisaksin siia juurde veel parmud,kes on suured ja verejanulised.Sääsed-kihulased kardavad ometi tuult,parmud ei karda seda ka.Küti elus on ikka vähe sääski-kihulasi just jõeäärsete tuulte tõttu.Palju on siis,kui putukate alt riide värvi ei erista.
Vasta