Marutaudi vaktsiin tappis ponid?

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Marutaudi vaktsiin tappis ponid?

Postitus Postitas Feen »

Nojah, ma pooldaks ka pigem jahimeestele väikekisjkate küttimise toetust kui vaktsineerimist. Sellegi poolest arvan ma, et sinna koplisse ei sattunud nii palju vahtsiini, et sellist karja ära "toita". Lisaks, arvan ma, et arvatavasti see vaktsiin selliselt ei mõjuks. Lisaks, enne võiks teha uuringud ja tulemused kindlaks, siis alles tulgu lehelugu. Natukene vaktsineerimise pihta löök on, mõjub paremini kui rääkida sellest, et raha raiskamine ja väikekiskjate farmimise maiguga asi, aga päris nii ka ei peaks.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Marutaudi vaktsiin tappis ponid?

Postitus Postitas aivar00 »

Eks ta kipu jah selline hell värk jälle olevat. Ajakirjanikud esmalt tuututavad, hiljem alles kontrollitakse fakte. Samas on see ainus nn. avaliku arvamuse kujundamise võimalus tolle sundvaktsineerimise vastu. Nii suurt kõlapinda ei ole ennem minu mälu järgi tolle asja pärast olnud- egas enam ei saa ju tunnistada kah, et asi on veidi nihu läinud. Preemiad ammu välja makstud ning marutaud Eestis likvideeritud :lol: . Pakun et kisa-kära kus rebased-kährad hakkavad linnadesse ja alevitesse elama trügima on veel tulemata. See vast max. paari aasta küsimus. Seda enam kui uue jahiseadusega tahetakse "külamehest" väiksema sissetulekuga jahimeestest lahti saada. Tolle aja peale tõenäoliselt uued härrad platsis ja "poliitilist vastutust" mina ei ole siin veel tähendanud peale kõlavate sõnade muidugi :oops: .
ikka lõbusalt
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Marutaudi vaktsiin tappis ponid?

Postitus Postitas valgeronk »

Kuressaares juba elavad rebased ja mitte vähe.Endal ka töökoht linnas,territoorium päris suur. Sellel aastal kasvatas rebaseema üles kaks kutsikat.Rebaseema küttis küttemahutite vahel kajakapoegi ja maiustasid seal poegadega.Oleksin need rebased väga lihtsalt tabanud aga linnas küttimine....?paras jama loomade püüdmise ja lubade taotlemisega.Kasvasidgi kutsikad ilusti ning ühel paeval olid koos rebaseemmega kuhugi ära kolinud.Kuhu???
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Marutaudi vaktsiin tappis ponid?

Postitus Postitas kakuke »

Tundub, et asja eest teist tagant kära.
http://www.maaleht.ee/news/uudised/eest ... d=33381975
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Marutaudi vaktsiin tappis ponid?

Postitus Postitas duma »

duo on parem
Vasta