laskesimulaator ST-2

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Raff
Postitusi: 28
Liitunud: T Nov 29, 2005 12:16 pm

laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas Raff »

Antud simulaator võiks huvi pakkuda ka meie jahimeestele ja jahilaskuritele.
Hetkel on üks ühe projektoriga seade ka eestisse jõudnud.....

tootja koduleht : http://www.marksman.se/

lisaks üks Poola koduleht koos videotega : http://www.strzelnica.master.pl/

maaletoojaks on Digibullet OÜ. Koduleht on valmimisel...
- siin üks simulaatori esitluse variant (ing.k.) http://www.marksman.se/eng_st2/PP080914.ppt

Reedel 06. mail saavad simulaatoriga tutvuda Hiiumaa jahimehed - edasi plaanis minna L-Virumaale ,Põlvasse,Tartu ,Võru ja Viljandi maakondadesse.
Viimati muutis Raff, T Mai 03, 2011 10:28 pm, muudetud 2 korda kokku.
-----------------------------------------------------
www.digibullet.eu -lasketiir
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas jorr »

Minu arusaamist järgi on Tartu Jahindusklubil midagi sarnast olemas juba ja mitu aastat ikka.
noorus on ilus aeg
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas kahro »

Ma olen sarnas asja ka proovida saand mõned aastad tagasi.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas TiitR »

jorr kirjutas:Minu arusaamist järgi on Tartu Jahindusklubil midagi sarnast olemas juba ja mitu aastat ikka.

Enne eelmise aasta seltsikoosolekut klubis demonstreeris Liivi vägagi oskuslikult seda aparatuuri seal sigade külili paugutamisega :lol:
Raff
Postitusi: 28
Liitunud: T Nov 29, 2005 12:16 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas Raff »

jorr kirjutas:Minu arusaamist järgi on Tartu Jahindusklubil midagi sarnast olemas juba ja mitu aastat ikka.


Olen 100% kindel ,et Tartus ja Eestis teist sellist seadet ei ole.
Usun .et seadet on nähtud Soomes . või jahimessidel...
Üks sarnane asi on tehtud ka Norras .Möödunud aastal käisin simulaatoritega tutvumas mõlemas
riigis. Norra variant on pehmelt leldes eilne...või isegi üleeilne päev .Marksmani seadmele pole hetkel maailmas analoogi (jahilaskmise simulaatorite hulgas ).
Siin üks kommentaar MTS kodulehelt:http://www.marksman.se/eng_why/eng_why.htm
-Do competitive shooters use the ST-2?

Yes. The national Russian and the Slovakian clay shooting teams use the ST-2 simulator. This is what they have to say:

Alexander V. Mitrofanov

Managing director of the Russian Shooting Union:
"The contemporary sport is not only a competition of psychological physical abilities of the athletes, but, in greater degree, of modern technologies, used in process of coaching.

Modern technologies created by human being, increases an athlete’s possibility in achievement of higher result. The analytical shooting simulator Marksman ST-2 is a good example. The ST-2, without exaggeration, is the unique optometrist-electronic system, allowing completely simulated clay shooting in indoor conditions giving a high grade information feedback to acquire shooting techniques in shorter time."
-----------------------------------------------------
www.digibullet.eu -lasketiir
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas Feen »

Sellist ei ole jah, on üks teine. Aga töötab ka. Püss käes, ekraanil liikuvad-seisvad sihtmärgid. Püsse saab ka valida, kas vinpüss või sile. Trenni saab teha küll. Eks sellel seal omad puudused kuid miskit ikka.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas aivar00 »

Meil tööjuures kah püstolile nn. laskesimulaator. Minu kogemuse järgi annab ta päästiku tunnetusele palju juurde. Sihtimine vast ikka oma silmanägemises ja harjutamises kinni. Jama ainult asjaolu, et enda relvadel päästetugevused erinevad ja nn. elektroonika ei tee pauku ning ei löö isegi minimaalselt tagasi.
Kõige kurvem on antud asja juures minu arvates selle riistapuu hind. Kui seltsi rahaline olukord sellist ostu võimaldaks, siis olen 99 % kindel, et ostaks.
Et aga päris võpsikusse ei laseks tuleb ikka 22 LR-ga edasi tiirus põmmida-nii seisvat kui ka liikuvat.
Arvan, et abiks ikka :lol:
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas andrus »

Ma nagu kuskil netis nägin sellist simulaatorit kus andsid päris püssist ja päris moonaga seinale tuld.Erinevad loomad,erinevates asendites ja olukordades.Peale pauku ta küll ei kukkunud aga arvuti fikseeris tabamused ja pärast said ekraanil ilusti näha neid.

ST-2 tundub sama moodi töötama ainult pauku ei tule .... :M
Lasketreeningule on see abiks ikka küll ja rohkemgi.
jahismurf
Raff
Postitusi: 28
Liitunud: T Nov 29, 2005 12:16 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas Raff »

Tere,
järgmise nädala algul olen simulaatoriga L-Virumaal ,Vinnis .
Kes asjast huvitatud võib tulla seadmega tutvuma....
Kuupäev hetkel lahtine - kas 23 või 24 mai. Täna õhtuks peaks asi selge olema.Annan teda.
info: 5052537 Rafik

-------- Täna 23.05 kell 17.00 oleme Vinnis Spordikompleksi konverentsisaalis.----------------
-----------------------------------------------------
www.digibullet.eu -lasketiir
Raff
Postitusi: 28
Liitunud: T Nov 29, 2005 12:16 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas Raff »

Tere,
Homme 17.08 saavad Tallinna inimesed tutvuda simulaatoriga Kannu Kõrtsis.
Kella 12.00 -15.00 tutvustame seadet ja võimalusi .Hiljem võimalik lasta tasu eest kuni kõrtsi sulgemiseni.Neljap. 12.00-15.00
INFO: 5052537

Kohtumiseni!
-----------------------------------------------------
www.digibullet.eu -lasketiir
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: laskesimulaator ST-2

Postitus Postitas jagwelt »

Täpselt sama asi oli juu kokkutulekul ka ja millega sai põdral käpataha ka proovitud :lol:
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Vasta