RMK

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

RMK

Postitus Postitas jagwelt »

Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
PS
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 08, 2007 1:08 pm

Re: RMK

Postitus Postitas PS »

Ja kui mina ühes teemas tagasihoidlikku 6,4 euri per ha mõistuspäraseks pidasin, siis tembeldati mind ullikeseks ! Arvestades, et see on alles algus, siis süsteemi töölehakkamisel on hind peagi soovitud tasemel, arvestades asukohta, metsaala ja loomade rikkust.
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: RMK

Postitus Postitas kahro »

Lootus on lollide lohutus!
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: RMK

Postitus Postitas aadu kadakas »

Näed sa, PS ka "välja sulanud".
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: RMK

Postitus Postitas kakuke »

Ega kõik autod turul ka maksa üle 50k euri, on ka kordi odavamaid liikvel. Sama ka jahimaadega ja sealt ka imestused. Ja kui mingit asja korraga liiga palju paisata turule, on ka hind sellest tingituna kindlasti miskit muud. Elame näeme.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: RMK

Postitus Postitas aadu kadakas »

Mõeldes metsanduse arengukava variandile ei imestaks ma eriti palju, kui senise jahikorralduse asemele hakataks sobitama mingit "uue aja" süsteemi, mis võiks sarnaneda erinevatele nö pakkumistasemetele. Otsustajad ju samad :shock: Kogu selle kõige uue tuhinas aga kipub see "kõik müügiks" või "oksjon otsustab elu" minu jaoks lihtsalt lõppeks mõtetu olema.
Või peaks ka oma paarkümmend ha metsa rmk-le kasutada andma ning korjama paar eurot? Tegelikult oleksin ma need eurod nõus riigile kinkima, kui sealtpoolt natukene targemat käitumist täheldaksin.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: RMK

Postitus Postitas Eik »

Nõuka ajal öeldi selle kohta "pakazuhha" ehk näide, ja seda näidet oli hädasti teiste maaomanike hulluks ajamiseks vaja, mehed, näete millised summad hakkavad tasku tiksuma. See peaks seaduse loojaid kiiremini liigutama panema ja vankri ka libedamalt veerema.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: RMK

Postitus Postitas Joosep Käba »

Sel nädalal makstakse esimesele viiele eramaaomanikule välja tulu kokku 741,05 euro ulatuses.

Et siis aastane teenistus jahipidamise lubamise eest. Kõva sõna igaljuhul. :shock:
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: RMK

Postitus Postitas Ats »

Joosep Käba kirjutas:Sel nädalal makstakse esimesele viiele eramaaomanikule välja tulu kokku 741,05 euro ulatuses.

Et siis aastane teenistus jahipidamise lubamise eest. Kõva sõna igaljuhul. :shock:


kas siit summalt on korralikult maksutulu maha arvatud?
Pole looma, pole probleemi!
Vasta