"Märjamaa kangelased"

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

"Märjamaa kangelased"

Postitus Postitas andrus »

http://eestielu.delfi.ee/eesti/raplamaa ... d=58222274

"normaalseid" klemme ikka leidub ja EJS näitab jälle oma taset
jahismurf
under
Postitusi: 47
Liitunud: T Mär 23, 2010 12:52 am

Re: "Märjamaa kangelased"

Postitus Postitas under »

suht kahtlane teema...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: "Märjamaa kangelased"

Postitus Postitas kakuke »

Hea, et on olemas inimesi, kes ka halva koha juures, oskavad huumoriga asjale läheneda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: "Märjamaa kangelased"

Postitus Postitas honkomees »

no ikka nii, et parim kaitse on rünnak: jäid sala tegemisel vahele, siis süüdista jahimehi oma õiguste rikkumises :VS
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: "Märjamaa kangelased"

Postitus Postitas Feen »

Ei tea siin midagi. Kõike võib selles olukorras ette tulla. Vabalt võib muidugi olla tegemist salaküttimise kattega. Samas, vaadates ühte hiljutist Põhja-Eesti jahiseltskonna tegutsemist, siis ei imestaks kui tegemist on jälle nõiajahiga.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: "Märjamaa kangelased"

Postitus Postitas aadu kadakas »

Eks siinkohal oleks õige saada/võtta teiselt poolelt kommentaar.
Lugedes teemat jääb mulje kui absoluutselt õigest tegevusest ning absoluutselt õigetest härradest (tolerantsetest justkui igas mõttes) ja mis seal salata - jutt mõnus ning detailne. Paraku näen ma selles kõiges seda va nüüdisaega, kus juriidilist poolt eriti hoolikalt jälgitakse ning ka üle kontrollitakse. Aga mõelgem lihtsalt sellele, et kui kuskil jahtkonnas x toimub sarnane loomade vaatlemine nagu Mustal mandril ja samal ajal tehakse täpselt samamoodi seal ka salakütti. Kuidas reageeriksite? Ja ei arva ma, et see vaatlemine toimub ainult autoga sõitmiseks ettenähtud teedel ning mitte ainult oma isiklikul kinnisasjal. Või eksin?
Loomulikult ei väida ma, et isehakanud kontrollid kuskil suvalises kohas võiksid teha, mis heaks arvavad. Ja sellepärast, et ka mul on üks ebameeldiv seik olnud, kus perega sõites hakati mingit salaküti "klaperjahti" pidama, hiljem hirmutama, kui kohalik konstaabel mu andmed avalikuks tegi jmt. Lihtsalt selles käesolevas jutus on aga midagi mäda.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: "Märjamaa kangelased"

Postitus Postitas aadu kadakas »

Vasta