K: Vigastatud looma hukkamine?

Siin võiks esitada küsimusi , mis puudutavad jahindus- ja relvaalast seadusandlust ,et oma ala tundvad inimesed saaksid teile vastata.
Maamees
Postitusi: 11
Liitunud: T Sept 06, 2005 2:53 am

K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Maamees »

Et esiteks näiteks 9mm püstoliga- mis kehapiirkonda?
Teiseks siledaraudsega- mis kehapiirkonda ja millise moonaga?

Loomadeks siis siga ja põder!
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Ats »

aga miks sa pähe ei lase?
Pole looma, pole probleemi!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas aivar00 »

Kui sa Maamees oled- ei pea sulle hakkama selgitama looma anatoomiat. Kõige kiirem ja valutum- kõrva taha suunaga nina otsa poole. Vahet ei ole millise moonaga- 0,5 m kauguselt toimib ka nr. 9 haavel grupis surmavalt.
ikka lõbusalt
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Raud »

Siga võid ka pika pussiga hukata. Lükkad pussi kõrva tagant sisse ja ongi korras. aga relvaga tehtakse armupauk üldiselt pähe, lähenedes selja tagant.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Feen »

Kui muidugi kenam sarv, või üldse sarv, siis kaela.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas aivar00 »

Kuhu sa selle pika pussi seale kõrvatagant lükkad??? Siga sureb siis lihtsalt pussi nägemisest hirmu kätte :lol: :lol: :lol:
Äkki lükkaks ikka kurgu alla kus nn. kaelaarter või siis nagu vanad eestlased siberis sigu tapsid, et kisa kuulda ei oleks - otse südamesse s.o. esijala taha rinnakorvi alla serva. Veri jääb ainult sisse. Aga oktoobri alguses naabrimehel 3 notsut jälle järjekorras- eks ma siis peale surmamist tudeeri seda "kõrvatagust" :lol:
ikka lõbusalt
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Raud »

Jahil juhtus nii: Oli ajujaht, siga sai lasu ja mõlemad esijalad puruks ning jäi metsa alla. Toodi koerad treeninguks sinna, said elusat siga nuuskida ja uurida. Lõpuks oli oli vaja hukata siis vanemad mehed küsisd pikka pussi ja see pandi seale kõrva tagant sisse ja notsu kustsus ära. Küsimus sulle, kuidas sa isasel kuldil, kellel kihvad teravad kui žiletil ning elab, oma käe tema kõri alla paned ja noaga läbi tõmbad? Seda tahaks näha :D
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Ats »

Raud kirjutas: kuidas sa isasel kuldil,

kui nüüd päris norida, siis emast kulti pole minu silmad veel näinud :D
Pole looma, pole probleemi!
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Raud »

Ats kirjutas:
Raud kirjutas: kuidas sa isasel kuldil,

kui nüüd päris norida, siis emast kulti pole minu silmad veel näinud :D


Jah, kirjaviga. Vabandust :D
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas aivar00 »

Kui sa seal kõri läbi tõmbad egas sellest siga ära sure- hingab lihtsalt tehtud augu kaudu ja õhk suu kaudu ei käi :oops: Iseküsimus arterite lõikumises 8)
Aga :lol: :lol: :lol: "emase" emise pidada saama nii surmata, et pistad näpu "emasele" emisele urruaugu all olevasse avavusse ning siga sureb naerukrampidesse :lol: :lol: :lol:
Kuda "isase " emisega lood on ma kahjuks ei tea- pole säherdust isendit kohanud. Igastahes see jutt ajas (b) peale kuid peab õhtul metsa minema ja ei saa.
ikka lõbusalt
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas kakuke »

Raud kirjutas: Küsimus sulle, kuidas sa isasel kuldil, kellel kihvad teravad kui žiletil ning elab, oma käe tema kõri alla paned ja noaga läbi tõmbad? Seda tahaks näha :D

On kuidas on selle isase ja emasega, aga keegi ei hakka loomal kõri nüsima. Lollus on söögitoru läbi lõigata. Arusaamatuks jäi, et milleks just kõrva taha torkamiseks oli vaja pikka nuga? See käis siis kõrva tagat sisse ja kuni südameni? Või käis läbi kolju otse ajju? ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Raud
Postitusi: 96
Liitunud: E Sept 15, 2008 12:36 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas Raud »

Kuna ma olen alles algaja jahimees (olen käinud ainult 4 aastat ajus) siis ma ei oska ütelda kuhu see välja läks. Kuid ma arvan, et see läks otse ajju, sest see puss ei olnud mõõga pikkune. Ma ei ole kindel. Igaljuhul ma nägin, et nii tehti ja see toimis.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas tony »

Eks see nuga sealt kolju ja esimese selgroolüli vahele läks.Ise kasutan sama võtet, ainult pistan turja poolt kuklasse ja toimib väga hästi.
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas einstein »

No ma ei tea, aga .......aga algaja loogika ütleb:
Sõltuvalt mis küljel kult on, siis üks jalg ikka pea peale et kihv ei hammustkas ja kiiresti kaelaarter noaga läbi ...... armupauguga võib mõni mees ju ennastki vigastada kui tugev loom rabeleb.......ausõna töötav lahendus,,, ihhiii vähemalt jänese puhul :D :D :D :D :D .
Kord nägin kui 7 meest üritasid kuldile armupauku teha kui 2 koera veel loomal küljes!!! Hea et üksi ainult kult peale 20 pauku lusika nurka viskas.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: K: Vigastatud looma hukkamine?

Postitus Postitas tony »

Kord nägin kui 7 meest üritasid kuldile armupauku teha kui 2 koera veel loomal küljes!!! Hea et üksi ainult kult peale 20 pauku lusika nurka viskas.

Lolle leidub igasuguseid :VS
Vasta