Nugise peibutisaine Hagopur

Siin võiks esitada küsimusi , mis puudutavad jahindus- ja relvaalast seadusandlust ,et oma ala tundvad inimesed saaksid teile vastata.
Vasta
vanakärss
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 04, 2009 4:51 pm

Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas vanakärss »

Asjalugu selline,et olen kõik see talv "hullu pannud" ja igasuguste vahenditega üritanud nugist raudu saada.Kasutan haavapakku ja ka laudadest kokkulöödud kasti.Päris tühjad peod ei ole,aga võiks parem olla.Tellisin siis Jahimees.ee kaudu Hagopuri nugise peibutusvedeliku.Pagan,mul nohu pole ja suitsumees ma ka pole kunagi olnud,aga mina mingit lõhna küll ei tundnud.Mekkisin-magus! :D Küsimus nüüd suurele ringile-kellel selle tootega kogemus olemas-äkki peab teda nugisele serveerima sooja saia peal! Tarvitusjuhend soovitab paar tilka riidetüki peale.No mis kostate! :P
jahimeees
Postitusi: 26
Liitunud: K Nov 16, 2011 2:23 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas jahimeees »

Sai kah see l6hn tellitud,minuarvates see ei toimi
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas mustlesk »

Mina olen ka seda nuusutanud, selline magus lõhn, meenutas mett. Aga püüdnud sellega ei ole.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas MLP »

ostke minu käest mul sellist asja ,et kõik nugised lähevad sisse :D....pange kasti alla une rohtu äkki jäävad magama sinna hommikul lööte lihtsalt maha..
nb: sõber määris tavotiga paksult nii seest kui väljast libisesid ise kasti :D
Viimati muutis MLP, R Veebr 15, 2013 2:24 pm, muudetud 1 kord kokku.
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas sammal.habe »

Hagopuri lõhnadest: tellisin sealtsamast Jahimees.ee-st kunagi Hagopuri metssigade peibutuslõhna Sau-Wohl. maitses samuti magus ja ei töötanud kohe üldse mitte. Muidugi Tartumaa sead ehk targemad kui mujal, mine sa tea.
Viimati muutis sammal.habe, R Veebr 15, 2013 1:15 pm, muudetud 1 kord kokku.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas kakuke »

Ma ise küll igat värki ei julgeks oma suus maitsta. Miks? Sellepärast, et Feen ka oli ostnud mingit nugiste peibutusvahendist, mis pidada olema jänese uriin. Äkki see proovitu oli ka soolase maitsega, meenutage? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Et ei mingit kõrvalmaitset ,puhas s.....t! :D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas Feen »

Mul vähemasti tekitas loomades huvi. Käisid kõik liha ja segatoidulised kaste vaatamas, isegi ilves piilus ühte kasti. Maitsenud seda ei ole aga maru kuse lõhnaga on küll :) Jänese uriin Buck Expert toodang.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
vanakärss
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 04, 2009 4:51 pm

Re: Nugise peibutisaine Hagopur

Postitus Postitas vanakärss »

Meenutan,et jutt käib Hagopuri nugisepeibutisest!!Ja seesinane peibutis näeb tõsiselt välja nagu moos!!Ja jutu panin üles selleks,et saada infot toote kasutamisest ja selleks,et teised nugisekütid enam tünga ei saaks.ma olen hää huumoritajuga mees,aga huumorinurk on siin foorumis teisel lehel!! :P Kindlasti proovin ka Feeni soovitet nugise ja jänese uriinipreparaadid ära,aga selleks aastaks on asi ilmselt hiljaks jäänud-hooaega järel vaid kaks nädalat!
Vasta