Põdrakärbes- üks igavene nuhtlus

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Postitus Postitas intu »

kakuke kirjutas:Jama ainult see, et need kombed talvevarustuseks sobivad oma värvi tõttu. :D Mul selline "talveülikond".


Ei ühti. Mul tumeroheline musta võrguga.
Kasutaja avatar
rakk
Postitusi: 38
Liitunud: P Mär 09, 2008 10:18 am

Re: Põdrakärbes- üks igavene nuhtlus

Postitus Postitas rakk »

Ei tea, kas nüüdseks on mõni aine mis need põdrakärbsed eemale hoib?
Kas see "Ben`s 100" nendevastu aitab?
-
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Põdrakärbes- üks igavene nuhtlus

Postitus Postitas aadu kadakas »

http://www.scandinavianoutdoorstore.com ... arpasstop/

Kingiti. Siiani pole kasutanud. Kuidagi on kujunenud nii nagu artikli lõpuski, et korjan ära ning vaatan auto juures pealmised riided ka veel üle. Sellel aastal korralikku "kuulipilduja valangut" polegi nagu kuskil veel saanudki.
Kasutaja avatar
rartzik
Postitusi: 94
Liitunud: N Okt 31, 2013 9:54 pm

Re: Põdrakärbes- üks igavene nuhtlus

Postitus Postitas rartzik »

aadu kadakas kirjutas:http://www.scandinavianoutdoorstore.com/muut-retkeilytarvikkeet/sekalaiset-retkeilytarvikkeet/hirvikarpasstop/

Kingiti. Siiani pole kasutanud. Kuidagi on kujunenud nii nagu artikli lõpuski, et korjan ära ning vaatan auto juures pealmised riided ka veel üle. Sellel aastal korralikku "kuulipilduja valangut" polegi nagu kuskil veel saanudki.


Soovitan sulle Noarootsi metsasi, peale vihma on veel kõige räigem.. :wink: Käisime paar nädalat tagasi seenel ja ma pidin ennast lolliks vihastama. Ma arvan, et ei liialda, kui ütlen et tapsin neid paarsada kuskil 2 tunni jooksul ära.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: Põdrakärbes- üks igavene nuhtlus

Postitus Postitas peepk »

Eile sai ohtralt Bens-i pääle valatud ja 100 prossa kindel, et põdrakärbsele see ei mõika. Eile olin küll seente luurel metsas, aga neid putukaid maandus peale rohkem, kui kahe käega laiaks muljuda jõudsin. Lendasid suisa kümnete kaupa ja vahet pidamata. Jätsin seened, kus k.rat ja koju. No oma kolmsada putukat oli riiete sees ja väljas. Pole sellist rünnakut enne old.
R.Rasmus
Postitusi: 14
Liitunud: R Apr 12, 2013 1:54 pm

Re: Põdrakärbes- üks igavene nuhtlus

Postitus Postitas R.Rasmus »

Tänu öökülmadele kadusid nad ida - Virumaal järsult kaks päeva tagasi ära. Nüüd saab nautides metsas käia.
Vasta