Raadiosaatja

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Ilmselt on küsimus tundlikuse reguleeringus. Mida tundlikum, seda rohkem müra.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas TiitR »

Andrus Michelis kirjutas:Ilmselt on küsimus tundlikuse reguleeringus. Mida tundlikum, seda rohkem müra.

Et siis mürafiltrit reguleerida vms? Kas mõlemal sagedusel nö. oma filter? Sry, ei jaga seda va elektroonikat :oops:
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Andrus Michelis »

TiitR kirjutas: Sry, ei jaga seda va elektroonikat :oops:


Ma kah ei jaga aga mida vähem nuppe, seda parem. :roll:
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas TiitR »

Andrus Michelis kirjutas:
TiitR kirjutas: Sry, ei jaga seda va elektroonikat :oops:


Ma kah ei jaga aga mida vähem nuppe, seda parem. :roll:

Sry, unustasin mainida, et tegu Puxing 728-ga (peast lajatasin mudeli praegu) ja kuna endalegi meeldib vaid ON/OFF nupp, siis saigi selline lihtsam kunagi valitud. Lisan, et korra (garantiiajal käis ka Tehnoturus), kuid toimetas oma 3,5...4a. probleemivabamalt?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kakuke »

Osadesse jaamadesse käib Astro krabinaga sisse.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas TiitR »

kakuke kirjutas:Osadesse jaamadesse käib Astro krabinaga sisse.

Jaht1 vaikus, kuid Jaht2 sahiseb? Kus loogika? Sageduste värk vms?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kakuke »

Just. Mina ka nii aru saanud ja ragiseb samas intervallis, millega astro infi sisse tõmbab. Proovi järgi. Lükka astro välja, et kas muutub.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

Ma nagu mäletan,et ühe jaamaga oli kunagi umbes sama lugu ja oli kah miskine mürasummuti jama.Pandi sagedus uuesti sisse ja mure kadunud.Aga üldiselt on foorumis suht raske jaama korda teha isegi kui viga tead.....selleks on ikka oma ala mehed kuskil. :wink:
jahismurf
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas TiitR »

andrus kirjutas:Ma nagu mäletan,et ühe jaamaga oli kunagi umbes sama lugu ja oli kah miskine mürasummuti jama.Pandi sagedus uuesti sisse ja mure kadunud.Aga üldiselt on foorumis suht raske jaama korda teha isegi kui viga tead.....selleks on ikka oma ala mehed kuskil. :wink:

Eks kurdan muret ka Tehnnoturus, kuid ise pakun samuti, et vajalik Jaht2 sagedus uuesti üle progeda.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas VR »

TiitR kirjutas:Sry, unustasin mainida, et tegu Puxing 728-ga (peast lajatasin mudeli praegu) ja kuna endalegi meeldib vaid ON/OFF nupp, siis saigi selline lihtsam kunagi valitud. Lisan, et korra (garantiiajal käis ka Tehnoturus), kuid toimetas oma 3,5...4a. probleemivabamalt?
See jaam käis Sul Raplas. Saada uuesti - vaatan üle.
Aga võib arvata, et sagedus 146.400 on siis selles piirkonnas rohkema eetrimüraga kui teine sagedus.

Villem Reinaas
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas TiitR »

VR kirjutas:
TiitR kirjutas:Sry, unustasin mainida, et tegu Puxing 728-ga (peast lajatasin mudeli praegu) ja kuna endalegi meeldib vaid ON/OFF nupp, siis saigi selline lihtsam kunagi valitud. Lisan, et korra (garantiiajal käis ka Tehnoturus), kuid toimetas oma 3,5...4a. probleemivabamalt?
See jaam käis Sul Raplas. Saada uuesti - vaatan üle.
Aga võib arvata, et sagedus 146.400 on siis selles piirkonnas rohkema eetrimüraga kui teine sagedus.

Villem Reinaas

Õige jah, mitte Tehnoturus, vaid läbi Trapperi Sinu juures (krt. ei mäletanud enam täpset keissi :oops: ). Aga panen võimalusel uuesti teele siis.
Älf
Postitusi: 2
Liitunud: L Veebr 19, 2011 10:29 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Älf »

Kas selline saatja meie jahikanalitel ka töötab?
https://buy.garmin.com/nb-NO/NO/friluft ... 82798.html
Xunnar
Postitusi: 2
Liitunud: T Juul 02, 2013 9:48 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Xunnar »

Älf kirjutas:Kas selline saatja meie jahikanalitel ka töötab?
https://buy.garmin.com/nb-NO/NO/friluft ... 82798.html

Nagu mina kirjeldusest aru saan, on ta sagedus 155 MHz. Eestis on sagedused JAHT 1- 161,745MHz ja JAHT 2 – 146,400MHz, seega eeldan, et ei tööta.
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas einstein »

See saatja näib olevat seitsme eelprogrammeritud kanaliga sagedusalas 155MHz mis üks Norra/Rootsi jahisagedustest mida võib litsentsivabalt kasutada. Seega esitaeks ei saa seda Eesti jahisagedustele häälestada, teiseks isegi kui ostad 2 tükki, et sõbraga omavahel rääkida on see keelatud.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas honkomees »

Egas keegi ei tea kedagi, kes teab kedagi kel oleks vedelema jäänud HYT TC-265 laadija? 600-seeria oma ei sobi, mis meie meestel põhiliselt.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta