Rajakaamerate remont/seadistus

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
kauposaarva

Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas kauposaarva »

Kuna paistab, et peale Astrote jõuab minu kätte palju rajakaameraid, siis oleks vist sobilik siia esitada sellealased küsimused ja probleemide kirjeldused. Olen mõndasid aidand, mõndasid pole saanud aidata, aga annan endast hea, et asjad korda saaks.
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Kui mõne mitte abi saanud kaamera prügikasti hakkab lendama, siis ma paluks selle küljest eemaldada fotosilma klaasi. Nimelt on minu muidu töötava kaamera küljest selline plastitükk kaduma läinud ja hetkel asendatud suvalise läbipaistva materjaliga. See aga ei võimalda eriti selgeid fotosid kahjuks. Tasuma olen nõus kuuspaki või umbes selle väärtuse. Kui keegi viitsib vaevaks võtta.
Ma ei kuuluta tõde. Avaldan vaid arvamust.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas Eohippus »

Kindalasti ärge ühtegi kaamerat minema visake. Nendelt saab igasuguseid varuosasid. Võib minuga privas ühendust võtta. Huvitatud oleksin eriti Scoutguardidest ja Ltl Acornidest.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas smtasku »

Olemas sellised korpused. Üks uus ja terve, teine teine katkise välguklaasiga.
Manused
2014-08-22 17.11.55.jpg
2014-08-22 17.12.26.jpg
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
Jokamees
Postitusi: 21
Liitunud: N Jaan 03, 2013 11:44 pm

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas Jokamees »

Oleks vaja scoutguard 880 alumist kaant, äkki oleks kellelgi pakkuda?
kauposaarva

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas kauposaarva »

Vaatasin TV3'e ja tekkis mõte anda neile, kes muidu ei tea, et rajakaamera on käsitletav mobiilina ja kui ära varastatakse, otsi üles paberid ja anna politseile avaldus, IMEI on kaameratel nagu telefonidel, muidugi neil, millel pildiedastus!
sandermai
Postitusi: 22
Liitunud: E Aug 21, 2017 6:53 pm

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas sandermai »

Ehk mõni saaks aidata. Kaameraks Hiina hc 300m kaart sees on tele2 ja kõik asjad peaks just nagu õiged olema. Kaamera piltti teeb aga ei saada maili peale piltti.
Kristjan Piir
Postitusi: 59
Liitunud: K Okt 14, 2009 9:32 am

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas Kristjan Piir »

Kas entusiastidel on õnnestunud maailma avarustest leida ekraane UoVision kaameratele? Mul üks 785 vajaks uut. Või kui kellelgi on riiulil vedelemas pekkis 785, kuid ekraan toimib.
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas plaaster »

Proovi Tele2 asemel mõnda teist operaatorit. Ise jamasin 4G valvekaameraga nii mis kole ja viimase õlekõrrena ostsin 1 euro eest teise operaatori kõnekaardi ning kõik mured olid koheselt lahenenud.
sandermai kirjutas:Ehk mõni saaks aidata. Kaameraks Hiina hc 300m kaart sees on tele2 ja kõik asjad peaks just nagu õiged olema. Kaamera piltti teeb aga ei saada maili peale piltti.
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas sokk »

kauposaarva kirjutas:Kuna paistab, et peale Astrote jõuab minu kätte palju rajakaameraid, siis oleks vist sobilik siia esitada sellealased küsimused ja probleemide kirjeldused. Olen mõndasid aidand, mõndasid pole saanud aidata, aga annan endast hea, et asjad korda saaks.

Tere
Mul on saatev Vushnell trophy, mis peale 3a töötamist ei lähe enam õhtul ega öösel enam ööreziimile. Ise oletan, et võib olla probleem: pir lambid põlesid läbi või andur, mis peaks ümberlülituse tegema ei funka. Ehk keegi oskab aidata. Võin organiseerida kellegi kätesse, kui see kaasa aitab.
NB! Päeval teeb pilte ja öösel tulevad mustad.
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
Kasutaja avatar
cazador
Postitusi: 31
Liitunud: E Mai 16, 2011 9:10 pm

Re: Rajakaamerate remont/seadistus

Postitus Postitas cazador »

On olnud selline olukord, viga on mootoris mis keerab läätse ette filtri. Kuna mootor teeb ainult pool pööret kulub lõpuks läbi või midagi sellist. Remontida mina ei oska.
Vasta