Tali

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Tali

Postitus Postitas raindrenkhan »

Äkki keegi on muretsenud endale sellise väikese tali ning oskab öelda kui vastupidav ta on.
tali-koos-nooriga-200kg.html?cid=18
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Tali

Postitus Postitas Beretta »

Tellisin kunagi Cabelast täpselt sama väljanägemisega tali. 80-kilose seaga on hakkama saanud, kitsedest rääkimata.
Grumpy old man
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Tali

Postitus Postitas Kellamees »

Muidu tore asi. Olen sarnase ka endale soetanud. Ainuke miinus on see, et loom hakkab 'pöörlema'. Seega tuleb ühe käega looma paigal hoida ja teisega siis toimetada. Muret aitab lahendab ka sõber kes looma keret kinni hoiab .
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Tali

Postitus Postitas Ats »

Kellamees kirjutas:Muidu tore asi. Olen sarnase ka endale soetanud. Ainuke miinus on see, et loom hakkab 'pöörlema'. Seega tuleb ühe käega looma paigal hoida ja teisega siis toimetada. Muret aitab lahendab ka sõber kes looma keret kinni hoiab .


Keerlemise vastu aitab kui nöör seinakülge ja esijalad laiali kinni siduda, ei pöörle see loom kuhugi ja hea toimetada.
Pole looma, pole probleemi!
vana mauser
Postitusi: 7
Liitunud: L Sept 08, 2012 12:18 pm

Re: Tali

Postitus Postitas vana mauser »

Nõukaaegse analoogiga olen paika tõstnud sõiduauto mootori. Praegune mudel tunduvalt nigelam, aga kesikuga saab hakkama küll, koduseks kasutamiseks selle raha eest küll.
R.Rasmus
Postitusi: 14
Liitunud: R Apr 12, 2013 1:54 pm

Re: Tali

Postitus Postitas R.Rasmus »

Mina kasutan seda sama 200 kg tõmbega tali. Viljandi jp ostetud. Talvel tõmbasin sirka 30 siga üles, mitu neist olid 200 kg. Pärast selle ostu vana ketiga 10t tali roostetab laes. Ainuke miinus minuarvates, nöör on libe ja peab kasutama mingit abivahendit, mille ümber saab ühe tiiru teha vinnamisel. Soovitan osta.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Tali

Postitus Postitas tireb »

selle vene aegse värgendusega oli kogu aeg häda, et nöörid keerdus.
kuidas sellega on kas on ka üks pidev harutamine ja keerutamine?
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Tali

Postitus Postitas hundikütt »

Meil mingi viis aastat kasutuses.Tali nagu tali ikka.Viga on see,et rullikud on plastikust ja tihedal kasutusel,suuremate sigade all on paar korda ülemised rullikud purunenud.
Vasta