Pealamp

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
aberukk
Postitusi: 97
Liitunud: P Dets 18, 2011 2:26 pm

Re: Pealamp

Postitus Postitas aberukk »

Tervist,mul on kasutusel soomst ostetud lamp ,millel kiri:scangrip,lighting.Mulle meeldib just et ei pea seda lülitit igakord otsima aga padrikus liikumiseks ei sobi sest liikumisandur kipub aegajalt lampi välja lülitam ja lisaks veel kummist korpus säästab põrutuste eest.Teiseks lambiks on originaal hiinakas viie leed pirniga ja aku on juhtmega taskus,töötab ,läheb juba kolmas aasta.
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Pealamp

Postitus Postitas Inks »

Tänksuu. Lamp on olemas.
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Pealamp

Postitus Postitas honkomees »

solgin teemat, omal kah mõte uus ja parem pealamp soetada (vana sai 25 krooniga ostetud ca 10 a tagasi ja töötab siiani, pimedas õuel ringi käia, kuurinurgast asju otsida jne käib küll). Tahaks sellist asja, mis annaks kõva valgust et näeks hästi ulukit opereerida, aga samas saaks ka kodus asju toimetada, nt pimedas mesilasi sööta punase valgusega.
St peaks olema
* veekindel IPX-7 või 8
* kaal kuni 50g (nt Nitecore HC30)
* aku 18650
* punane valgus (nt Nitecore HC50)
* valgusvoo kaugus ca 100m
* lai ja ühtlane valgusvoog (nt Nitecore HC60)
* laadimine USB kaabliga
* ja muidugi tugev, mugav etc etc

Kas keegi oskab midagi sellist (eelkõige peaksid korraga olema boldis kirjutatud omadused) soovitada ja Eesti müüjalt? Nitecore valikus praegu ei näe müügil justkui ühtegi punase valgusega asja nagu oli HC50 ...
Viimati muutis honkomees, T Nov 15, 2016 6:22 am, muudetud 1 kord kokku.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Pealamp

Postitus Postitas Messer »

Tallinnas, Õismäel Järveotsa tee 54, 2. korrusel on Kodukeskus. Täiesti arusaamatu koht - tegelevad küttekolletega, aga taga nurgas on lambid müügis. Pole üheski siit kandi poes paremat lambivalikut näinud. Müüja tundus ka väga asjatundlik naisterahvas olevat. Oleks hea kui mõni asjatundlik ja nõudlik inimene seda valikut uuriks ja kommenteeriks. Mulle tundus kaup korralik olevat. Ise ostsin sealt kamina südamiku, aga lambi info jätsin endale mõtteaineks :M
http://www.kodukeskus.ee/et/c/nitecore- ... mp-pealamp
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Pealamp

Postitus Postitas smtasku »

Olen Nitecore ametlik edasimüüja. HC-50 letis olemas 62€
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Lauri_L
Postitusi: 4
Liitunud: P Veebr 16, 2014 10:16 am

Re: Pealamp

Postitus Postitas Lauri_L »

Kui jätta see 50g välja, siis oleks HC50 vast üks parimatest valikutest, millel on ka reaalselt kasutatav punane valgus. Suurel valgustugevusel vajab kompaktne (pea-)lamp head jahutust. HC50-l on pisut "toekam" korpus ja korralikud jahutusribid, mis seda ka võimaldavad. Tegelikkuses on HC50 peas väga mugav. Minu jaoks pisut mugavam kui HC60, sest viimasel on peapaela hoidik painduvast plastikust, HC50-l on kummist. Seega tasub täitsa mõelda smtasku pakkumisele. Valgusvoog on HC50-l ja HC60-l põhimõtteliselt sama. See mõni meeter valgusvoo ulatuses rolli ei mängi.

SIIN on väike pealampide ülevaade ning nähtav, kui palju suudab HC50 punast värvi seinale "kanda". Lisaks on ka konkureerivad tooted kõrval...

Messer sattus õismäel Taskulambid.eu lambipoe peale (y). Kellel suurem huvi, see guugeldab.
jurakas
Postitusi: 120
Liitunud: N Nov 27, 2014 10:06 pm

Re: Pealamp

Postitus Postitas jurakas »

Nitecore hea jah. Nüüd leidsin hiinast sellise nime nagu Imalent ja selle otsmikulamp juba keerarava nupuga valgustugevus ja näitajad suti nagu paremadki paberi järgi. Suti kasutanud ja kiidan, hind ka hea kui suti otsida.
Kui huvitab, siis sügavuti!
Vasta