uovision um595 3g Tele2 seaded

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
melmees
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 13, 2019 11:40 am

uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas melmees »

Tere.Kas keegi oskab öelda millised parameetrid on mul valesti.Piltide saatmisel tuleb teade(login failed ja network busy).ette tänades
Manused
mms tele 2.jpg
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas Räven »

APN aadress peaks olema:
internet.tele2.ee
melmees
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 13, 2019 11:40 am

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas melmees »

Proovisin,kuid ikka sama seis. Kui ma tahan ainult pilte meili peale,Kas siis mms-i sätete lahtrid võib üldse tühjaks jätta?
rix
Postitusi: 104
Liitunud: T Sept 25, 2007 11:20 am

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas rix »

proovi, et paned sinna lahtritesse ainult meili ja kui google meilikasti kastutad, siis võta googles turvalisust natsa maha. Mina sain HC700 hiinaka kaamrea nii pildistama
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas Räven »

kui mmse ei taha siis see jah jäta üldse tühjaks.
lisaks jälgi, et PIN kood SIM kaardilt väljas oleks ning et meili seaded ka õiged
melmees
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 13, 2019 11:40 am

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas melmees »

Pin kood on maas,meili kasutan gmaili oma.ega seal midagi valesti ei saagi panna,ta automaatselt annab gmaili SMPT ja pordi.Ainult enda meili aadressi vaja panna ja parool.Proovisin mitmeid variante.nii meilile kui ka mms-ina,kuid koguaeg (login failed ja network busy).Tele2 öeldi et kaart peaks toimima.Huvitav on see,et kaameral on sätete all location kaust.See peaks ju näitama koordinaate,kuid sellele vajutades ikka sama pull(network busy).levi kõik ilusasti põhjas.Panen sätete faili siia.Vb olen midagi mööda pannud.Kuidas seda turvalisust gmaili-s väiksemaks muuta?
Manused
Untitled.jpg
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas pktaks »

Ise seadistasin ka uovisioni tele2 kaardiga toimima ja toimib kenasti. Küsiks sedapidi, et mille jaoks see MMS sulle vajalik on? St et kui telefonile jookseb nagunii koguaeg meil peale, siis kas MMS on hädavajalik? Ise ei tellinud seda ja saab kenasti meili vaatamisega hakkama.
Kahjuks ei ole praegu kaamerat kuskil läheduses, muidu saaksin sulle oma seadistustest pilti teha. Niipalju tean ma küll, et gmaili smtp tuleb seal käsitsi seadistada.
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas pktaks »

Vaatasin nüüd su viimast pilti.
Sul on IP aadress vale ja APN ka.
Proovi nii:
MMS’i seadistamiseks vajalikud andmed:
MMS access point name: internet.tele2.ee
Proxy address: 193.12.40.6
Proxy port: 8080
Username: (jäta tühjaks)
Password: (jäta tühjaks)
MMSC address: http://mmsc.tele2.ee

Gmaili seadistuste osa peaksid ka üle vaatama. Kuskandis ise asud muidu?
melmees
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 13, 2019 11:40 am

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas melmees »

No proovisin,sama seis. Asun viljandimaal.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas aivar00 »

Mine Mardi juurest Baltic hunterist läbi. Arvan, et paneb sul asjad kohe paika.
ikka lõbusalt
melmees
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 13, 2019 11:40 am

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas melmees »

pktaks kirjutas:Ise seadistasin ka uovisioni tele2 kaardiga toimima ja toimib kenasti. Küsiks sedapidi, et mille jaoks see MMS sulle vajalik on? St et kui telefonile jookseb nagunii koguaeg meil peale, siis kas MMS on hädavajalik? Ise ei tellinud seda ja saab kenasti meili vaatamisega hakkama.
Kahjuks ei ole praegu kaamerat kuskil läheduses, muidu saaksin sulle oma seadistustest pilti teha. Niipalju tean ma küll, et gmaili smtp tuleb seal käsitsi seadistada.



Gmail ei lase käsitsi kül midagi seadistada.ja seda mms-i polegi vaja.Lihtsalt proovisin.et kas üks asi toimima hakkab või mitte. Siiski tulemusteta:D
Manused
pilt1.jpg
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas freelander »

Võta accountil @gmail.com lõpp ära ja proovi.
Kasutaja avatar
Räven
Postitusi: 176
Liitunud: K Sept 28, 2011 9:30 pm

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas Räven »

Vahel aitab, kui kõik kaardid-vooluallikad lahti ühendada ja nö restart teha. Uovision on hea kaamera kui ta töötab, paraku olen ka ise pidanud seadetega vahel jebima, seaded on paigast läinud ka kuidagi siis kui kaamera metsas olnud.
melmees
Postitusi: 6
Liitunud: P Jaan 13, 2019 11:40 am

Re: uovision um595 3g Tele2 seaded

Postitus Postitas melmees »

Panen teema lukku.läheb targema mehe kätte seadistamisele:D eks annan teada,kui selgub milles viga oli.
Vasta